Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Immuunsus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Kiiritus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lehtpuu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 18, 2014 8:03 pm    Teema: Immuunsus Vasta viitega

Tere,

Küsimus, kuidas tõsta organismi immuunsust ravi ajal? Ravi on järgmine: keemia tabletidena ja kiirtus. Aga organism annab märku, et miskit toimub. Palavik on juba 2 nädalat ja antibiootikumi ravi pandi peale. Kas on võimalik oma immuunsust tõsta, et peaks kuni opini vastu. Ravi alles poole peal!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inks

PostitusPostitatud: Püh Dets 21, 2014 4:33 am    Teema: Kiiritus ja imuunsus Vasta viitega

Kahjuks immuunsüsteemi tugevdamine pole eriti lihtne. Arstid teavad aga küll mis immunsüsteemi nõrgendab- stress, vilets toitumine, unepuudus ja vähene füüsiline aktiivsus. Ma võtsin ise natuke aega ärevusevastast rohtu, ja selle heaks kõrvalmõjuks on unisus, nii et võtsin seda õhtul enne magamaminekut. Ja sidrun ,küüslauk ja muud asjad rahvameditsiinist on tõhusad külmetuse ennetamiseks kuid tavaliselt kui sa juba tõbine oled nad eriti ei aita. Ma olin kogu keemia aja ja kiirituse aja köhane ja nohune, kaks korda sain antibiootikume aga need ei aidanud. Loodan et su tervis paraneb varsti!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Kiiritus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit