Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

herceptin

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Bioloogiline ravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:37 pm    Teema: herceptin Vasta viitega

Kas siin on keegi saanud või saab ravi sellise rohuga, nagu Herceptin?
Mille puhul just selline ravim määratakse, kuidas on enesetunne jne?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mon

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Minul mai kuus saab aastake täis selle ravimi saamist. Enesetunne on täitsa norm. Mina lihtsalt käin enne tööle minekut onkust läbi iga kolme nädala tagant oma doosi saamas. Ainult uni tuleb peale seal ukse taga ning sees ka. Laughing Enne antakse mulle veel palaviku vastast tabletti ja uniseks tegev rohi lisatakse süstlaga tilgutisse juurde. Ei tea täpselt, mille jaoks ... aga ju siis vajalik on.
Nii et karta pole seda vaja. Smile
Tagasi üles
natiiv

PostitusPostitatud: Laup Mai 02, 2009 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

sain ka esimese herceptini tilgutuse kätte 21.04.09 lugesin netist herceptini kohta et ei tohi teiste ravimitega segada, ainult imelik et moonile anti ühte ja teist asja veel lisaks... Minul tekkitas see herceptin teisel ja kolmandal päeval tugeva näopunetuse, joogijanu ja külmavärinad, peavalud, peale kolmandat päeva hakkasid ninaverejooksud.., mis praeguseks on vaibunud, kui olid siin hästi palavad ilmad siis oli suur õhupuudus
google otsingus saab herceptini kohta päris palju ka seda milleks seda kasutatakse
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

natiiv, aga kas sa lihtsalt ei seosta kõike seda selle rohu saamisega?
Äkki oleks sul ka muidu sellised peavalu jm. olnud. On ju nii et vahest tunned ka niisama end halvasti. Mul näiteks täna pea hirmsasti valutab, aga rohtu lähen saama alles nelja päeva pärast. Wink
Ehk sa ei peaks selle peale nii palju mõtlema. Ninast vere jooksu kohta tean aga öelda oma arsti sõnu, et sellest rohust see tingitud küll ei tohiks olla.
Naudi kevadet ja päikest, siis kaovad ka igasugu halvad mõtted peast!Smile
Tagasi üles
natiiv

PostitusPostitatud: Teis Mai 12, 2009 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

täitsa võimalik, et seostan kõike rohu saamisega, kuid siiski midagi tingitud sellest rohust ka sest paar päeva peale rohu saamist on külmavärinad ja nägu punetab ning väsimus tohutu-tohutu , enne uut tilgutust aga taastub organism
positiivne hoiak kindlasti väga vajalik, püüan..
jõudu kõigile
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2009 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Minul sai 7.mail siis aastake täis seda rohtu saada. Ainuke asi, et nüüd seda kaalu mul juurde kogunenud. Tegin samal päeval otsuse, et end kuidagi toast välja puksida ilusate ilmadega ja tellisin endale sammulugeja. Very Happy Nüüd siis olen ka registreerinud end ürituse "Käi jala" osavõtjaks. Soovitan kõigile, kes muudmoodi ei suuda end sundida liikuma, siis sammulugeja on tõesti väärt asi. See pole küll midagi erilist, aga tekib nagu mingine eriline energia ja hasart, kui saad jälle välja toast ja kõndima-samme mõõtma. Smile
Vabandan, kui nüüd teemast mööda veidi läksin. Embarassed
Tagasi üles
Aeliita

PostitusPostitatud: Kolm Juun 13, 2012 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

enne kui seda ravi saama hakkasin, siis uurimisel selgus, et siin on selle kohta inimesed väga vähe arvamusi/kogemusi avaldanud. Mõtlesin, et jagan oma omandatud teadmisi.

kuna hakkasin seda ravi saama koos keemiaga ja nüüd on toime mõju koos nolvadexiga, siis ei ole päris kindel, et kõik need tunnused just sellest bioloogilisest ravimist on. Samas on on osad sümptomid kattuvad:
kuuma- ja külmahood. Kuumahood on ikka sellised, et veri tundub soontes keema hakkavad ning öösel muutub voodi nii tuliseks, et tõusen lausa üles ja liigun veidi ringi. veidi leevendust saab aspiriini kasutamisest enne magamaminekut.

liigese- ja lihasevalud ilmselt kattuvad nii keemia- kui hormoonravi tunnustega, võib olla veidi ehk võimendunud, nii et hommikul nn liigeste soojendamiseks läheb tunnike-paar.

kohati on ka vedelikupeetust, kuid selle vastu aitab liikumine. Ja energiat on vähe ning pingetaluvus on ka nõrgavõitu.

Kuid, mis kõige peamine, mõistus töötab ja lühimälu on paranenud ning kõik muu on lihtsalt aja küsimus.

Seega kogu ravipaketist on see biloogiline ravi tõesti kõige väiksemate või siis marginaalsemate mõjudega sellele shokeeritud organismile.
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Kolm Jan 14, 2015 9:45 am    Teema: Vasta viitega

Kirjutan ka natuke sellest ravist. Mina saan seda ravi süstina eelmisest suvest. Süstitakse reide ja süst on valus siis, kui seda tehakse liiga kiiresti. Süstima peaks tegelikult viis minutit, siis pole valus, aga no ma ei tea, et mul nii pikalt keegi süstinud oleks. Hea, kui paar minutit ja valmis.
Enesetunne on peale süsti üldiselt normaalne, kuigi nüüd viimasel ajal on mul pearinglust esinenud ja igasugused vinnid ja punnid tulevad ka nahale. No ja nina on ka seest kogu aeg katki. Enne järgmist korda jõuab paraneda ja siis hakkab uuesti katki minema. Mõnel hommikul ärgates on ninas nii suur punn, et nina on lausa viltu peas Wink Kaal ka tõuseb, aga ma ei tea, kas sellest rohust, või siis hormoonravist. Igatahes on bioloogiline ravi teiste ravidega võrreldes normaalne taluda ja midagi hullu veel ei ole olnud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Bioloogiline ravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit