Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

raviarsti vahetus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kerahein

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 7:42 am    Teema: raviarsti vahetus Vasta viitega

Kas keegi on arsti vahetanud ja sellega rahule jäänud või kahetsenud? Mis sundis seda tegema? Kui keegi tahab nimesid nimetada, siis võiks seda privaatsõnumiga teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Õnnex pole mul sellist vajadust olnud - olen olnud õnnistatud tip spetsialistidega Smile
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ka minul on parim Hiiu kirurg-onkoloog. Olgu, et tal on vähe aega, aga ta on tark ja ma usaldan teda Smile
Tagasi üles
manzu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

mina olin sunnitud valima uue arsti, sest minnes ühel päikeselisel sügisesel päeval plaanilisele visiidile, öeldi mulle registratuuris: sorry, aga su arst suri paar nädalat tagasi infarkti, kelle juurde me sulle uue aja paneme ... nii ta läks.

üldiselt, kui ikka oma raviarstiga klappi pole, siis võiks ju proovida kellegi teise juurde minna. erinevad inimesed - erinevad suhtumised, mitmed väga suurepärased spetsialistid-teadlased ei oska teinekord patsiendiga suhelda ehk teisisõnu valida just õiget suhtlusviisi ja ei saa sellest ise arugi.
arst ütleb sarnase lause ja 1patsient naerab, samas 2patsient ¹okis-pisarais, 3patsient vaatab segaduses abi(tõlke)sooviga tugiisiku poole - eksole. oleme erinevad. õnneks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit