Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Millal kôrvalnähud läbi saavad?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jaanikak

PostitusPostitatud: Laup Okt 12, 2013 7:33 pm    Teema: Millal kôrvalnähud läbi saavad? Vasta viitega

Hei!
Taxotere keemia tekitas menopausi ja sellega seoses meeletud kuuma-kûlmahood. Viimasest keemiast on nûüd paar nàdalat möödas, veel vàga vàhe, aga kysin ikkagi, millal oleks loota, et need kuumahood mööda hakkavad minema? Ega see ometi nii jàà?
Veel, kas kelllelgi on veel nahale, eriti rinnale ja kàtele tekkinud valged laigud? Ma arvan et asi on seotud keemiaga vôi siis higistamisega, mis ehk tekitab mingi nahaseene vms. Kas kellelgi on veel nii ja mis selle vast aitaks?

Tànud ja jôudu kóigile!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siirilii

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2014 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tere
Juhtusin lugema, et sinul ka oli häda nende kuumahoogudega. Kuidas nüüd on, kas on aja möödudes vähemaks jäänud. Mina olen ikka päris hädas, küll on kuum ja siis plagistan külmast hambaid. Arsti jutu järgi jääb vähemaks, aga praegu on mõnel hullul päeval mingi 20 kuumahoogu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit