Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rinnavähk ja sada küsimust
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
annabel

PostitusPostitatud: Püh Jan 26, 2014 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Martake - mis ravi on süsteemne? Lihtsalt hakkas huvitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Jan 27, 2014 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

süsteemne ravi = keemiaravi
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2014 10:34 am    Teema: keemiad läbi! Vasta viitega

Tervitused kõigile saatusekaaslastele ja ilusat kevade jätku! Mina sain siis oma keemiad läbi ja edasi jätkub ravi hormoon tbl. Ja kontroll poole aasta pärast. Kuigi arst ütles, et mu vereproov oli ok, avastasin ise e-tervisest oma analüüse uurides markeri näidu, mis on normist väljas. Kas seda ei peeta siis tähtsaks või mõjutab keemiaravi seda? Olen nüüd päris mures ja ei oska midagi ette võtta! Pean pool aastat närveerima? Rolling Eyes Rahustage mind maha!
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2014 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Peale keemiat on vereproovi tulemused natuke normist väljas. Kui vajad südamerahu võid lasta perearstil kuu aja pärast uuesti vereproovi teha.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2014 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sul enne keemiat ka markerit tehti? Eks rinnavähi ajal peaks ju marker tõusma ja nüüd on nö jäägid veel analüüsis näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
annabel

PostitusPostitatud: Püh Mai 25, 2014 9:00 am    Teema: suverõõmud Vasta viitega

Tervitused! Täna algas siis ravi nolvadex-ga, suure hirmuga sai esimene tbl võetud ja ootan nüüd mis juhtub....sest lugedes infolehte, oli seal kõrvaltoimeid niii palju!
Shocked
Väike mure ka - kuidas Te suudate palavate ilmadega parukaga olla? Mul hakkab pea niimoodi higistama, et nired jooksevad paruka alt välja! Kohutav! Embarassed
Aga üldiselt on kõik hästi, naudin mõnusaid ilmu! Wink
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Püh Mai 25, 2014 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Küll ei meenu nolvadexil koheseid kõrvaltoimeid. Kui, siis pikema aja jooksul.
Parukat ei ole mina kandnud kummalgi korral. Ei kujuta, kui sellise ilmaga parukas peaks peas olema... Ma kui saan, siis olen palja nupuga, kui ei sobi, siis kerge rätik vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kersti

PostitusPostitatud: Püh Mai 25, 2014 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ei mäleta samuti, et Nolvadexiga oleksid mingid kõrvalnähud kaasnenud. Seda muidugi ei tea, kas Nolvadex ka soodustab kuumahoogude tekkimist, sest kunstlikult tekitatud menopausiga kaasnesid need niikuinii. Üldiselt aga mõjutab Nolvadex liigeseid.
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2014 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mina veel hormoonravi ei saa, aga keemia koos bioloogilisega tekitavad vist minul ka kuumahoogusid. No ma ei tea täpselt, kas on sellest, aga igatahes kuumahood mul on. Iseenesest ei ole see midagi hullu, võrreldes teiste hädadega, mis mind peale ravi vaevavad.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2014 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina võtan Novadexi juba varsti 8 aastat ja pole mul mingeid kõrvalmõjusid. Kui...siis vast käeliigesed, aga ....minu optimismi juures on see vaid mittemidagi:)
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2014 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tervitused! Annan endast ka üle pika aja märku, sest suvised postitused kustutati foorumi uuendamise käigus.
Üldiselt on kõik hästi, mu organism harjus lõpuks hormooniga ja ei punni enam vastu, ka karvkate taandus näolt ja enda lokkis kräsupeaga uhkeldan juba mitmendat kuud. Isegi kaalutõusu sain pidama ja liigume nüüd tasapisi tagurpidi! Very Happy
Suuri probleeme pole ja vahel võib ju ka sellest kirjutada, et kõik on hästi!
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2014 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Vahva, Annabel, et tagasi oled häid uudiseid toomas!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2014 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tervitused sulle Annabel! Nii hea on sinult häid uudiseid saada...
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Laup Nov 29, 2014 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Lumised tervitused!
No nii, minu haigusest sai juba aasta ja tasapisi on kõik laabunud. Peagi ees kontrolli aeg onkoloogi juures ja viimastel päevadel on minus pead tõstnud HIRM! Saan aru et tekitan endale ise seda ja organism mängib kaasa. Millega muidu seletada hetkelisi valuaistinguid opitud poolel, suurenenud kuumahoogi ja muidu ärevat olekut Rolling Eyes Mul on HIRM kas kõik on ikka korras ja hästi! Kas saatusekaaslased on sama tundnud või on mul närvidega midagi ...?Kuidas sellest üle saada?
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Laup Nov 29, 2014 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Annabel! Need valupisted on opil läbilõigatud närvidest, see läheb millalgi üle. Karta on, et suurem või väiksem hirm jääbki sind saatma.
Mul sai just kaheksa aastat diagnoosi saamisest. Oma keha signaalide suhtes on kõik meeled valvel. Kui on kaks päeva järjest hommikul peavalu olnud, siis on paanika lahti. Ja kui mõelda, mis vähid kõik olemas on, siis võib ju hulluks minna! Mul on tore perearst, korra aastas saadab mu kõhukoopa UH-sse, kopsuröntgenisse, teeb vereproovi, katsub lümfe. Sel aastal mõtlesin, et jätaks õige vahele. Aga sain kohe aru, et see pole hea mõte, siis ei saa süda rahu. Muidugi, midagi jääb ikka uurimata. Aeg-ajalt söön mõrumandleid. Loodan, et ehk on abiks.
Meelerahu on see, mida meiesugustele on vaja. Mulle on abiks uuringu hea vastus, kohe pikaks ajaks positiivne süst. Kui sa mõne hea nipi hirmude ületamiseks leiad, siis ole hea, jaga meiega!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes