Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rinnavähk ja sada küsimust
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
eveliluh

PostitusPostitatud: Kolm Dets 03, 2014 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

avastati ka rinnavähk üks keemia ka tehtud juba millal siis juuksed ära hakkavad tulema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Dets 04, 2014 7:35 am    Teema: Vasta viitega

Tere

No minul tulid juuksed kümne päeva pärast ära. Neljapäeval oli esimene keemia ja siis nädal ei saanud veel midagi aru. Nädala pärast reedel hakkas juukseid tulema ja pühapäevaks olid läinud.
Oi ma olin kurb, minule tundus see kõige hullem selle haiguse juures. Samas nüüd juuksed juba kasvavad ja kaks korda juuksuris juba käidud Wink
Kui sa tahad midagi täpsemalt küsida, siis kirjuta mulle julgelt, mul värskelt meeles. Ole vapper!
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Nelj Dets 04, 2014 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!
Minul algas juuste langus täpselt 2 nädalat peale esimest keemiat. Veel siiani on see mu mälestustes üks suur õudus...aga üleelatav! Minu keemia kogemustest saad lugeda "FEC keemia" alt rubriigis keemia. Ja kui küsimusi tekib või lihtsalt tahad suhelda kaaskannatajaga, kirjuta mulle!
Ole vapper ja usu, et peagi on see kõik möödas! Very Happy
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2014 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Nii, arsti visiit seljataga ja kõik proovid korras! Very Happy
Viimasel ajal on palju kirjutatud magneesiumist ja seoses öiste jalakrampidega tekkis mõte üks kuur läbi teha. Oskab keegi kommenteerida kas vähihaige võib üldse manustada seda - mõtlen neid lahustavaid mg tbl mida apteekides müüakse?
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2014 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mina kasutan magneesiumi juba ma arvan 7-8 aastat ja onkoloog just soovitaski kasutama hakata, võtan magneesium+B6(MagneB6 ntks) tablette, kuna need lahustuvad ei imendunud ja tolku ei olnud. Samuti ei imendu mul apotheka apteegi kaubamärgi magneesiumlaktaat+B6 ehk odavamad versioonid.
Eks sa pead arstiga arutama ja enese peal katsetama, milline sulle toimib.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2014 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Mina võtan neid lahustuvaid mg, mis lahustuvad suus. Karbis vist 20 pakikest. Mõjub positiivselt nii südamele kui üldisele olemisele väga hästi.
Annabel- Sa pole vähihaige, sul on lihtsalt olnud elukaaslaseks see sõraline mõnda aega Smile
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Reede Dets 12, 2014 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Oi, Pandariin! Nii ilusti öeldud selle paha eluka kohta! Laughing
Eks ma pean kõik meeled valla hoidma, et väljaroogitud "elukaaslane" tagasi ei hiili... Very Happy
Tagasi üles
taja

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2014 9:43 am    Teema: Tere Vasta viitega

olen ka vähiga kimpus, arsti jutu järgi 2 staadium, aga pole hormoontundlik ja 2 lümfi ka haaratud, oli vist G3 ning Her2 ka positiivne- keerulisem värk ... Saan nüüd 6 keemiat ja 1 on käes (FEC). Iiveldama ajab, 3. päev oksendasin ja söögiisu on 0. Mõtted on masendavad, kuidas edasi, laps alles noor...

Viimati muutis seda taja (Kolm Dets 17, 2014 7:15 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2014 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Taja! siis oleme sarnase pahalasega. Mul oli ka 2A G2 ja multifunktsionaalne, seega lõigati ära terve rind ja sain ka 6 FEC keemiat. Kahju, et nii palju oksele sind ajas, kas ikka neid iiveldusevastaseid tbl võtsid? Rolling Eyes
Mõtle positiivselt, et üks keemia juba seljataga! Kindlasti pead ka need ülejäänud vastu, kasvõi lapse pärast, kel on ju ema vaja! Nuta nutud ja löö selg sirgu - sa saad hakkama!
Loomulikult kui on küsimusi võid privasse kirjutada mulle! Tean mida läbi elad, sest vähem kui aasta tagasi olin samas seisus...
Tagasi üles
eveliluh

PostitusPostitatud: Laup Dets 20, 2014 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

kas kellegil on olnud keemiaravi ajal viirus nt palavik ja köha kuidas seda ravida mulle anti enne keemiaravi antibiootikumid ja kui keemiakuuri kätte sain kästi see kuu pooleli jätta aga köha ja ragin on ikka sees
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Püh Dets 21, 2014 4:57 am    Teema: Vasta viitega

eveliluh ja taja - kahju et olete pidanud selle foorumiga liituma aga loodan et leiate siin toetust.

eveliluh - mul oli kogu keemia ja kiirituse ajal nohu ja köha. Sain antibiootikume aga kuna see oli viirus siis need ei aidanud. Kui olin 3 kuud kõhinud tehti kopsuröntgen et kontrollia et kopsupõletik ei oleks. Kõige rohkem aitas köha allasuruv rohi sest mul olid köhimisest ribid nii valusad. Mul alandati ka keemia doosi mu tõbisuse pärast.

taja - väikese lapsega on seda kõike muidugi läbi elada raske. Mu laps oli 18 kuune ja nüüd aasta hiljem juba midagi sellest ei mäleta. Küsi sugulastelt ja tuttavatelt abi lapsehoidmisel. Kahju kuulda et sa oksendasid, küsi arstilt kas on võimalik iiveldamis vastaseid rohte vahetada. Ja pea meeles et neid rohte tuleb võtta enne kui iiveldust tunned. Kui iiveldus on juba alanud on seda väga raske peatada. Proovi päev enne keemiat ka palju vedelikku juua see aitab ka iivelduse vastu. Her2 vähi ravitulemused on tänapäeval samad mis Her2 negatiivsel vähil tänu Herceptinile. Ja G3 vähk on väga tundlik keemiale. Loodan et su järgmine keemia läheb hästi!
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Püh Dets 21, 2014 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Eveliluh! Ka mul oli kahe keemia vahepeal palavik mitu päeva. Aga palavikualandajaga sain paari päevaga asja korda! Ei teagi millest see oli sest puudusid tavalised nohud-köhad. Kui onkoloog antibiootikumi ära keelas ju siis ei sobi see keemiaga kokku.
Tagasi üles
eveliluh

PostitusPostitatud: Esm Dets 22, 2014 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Mul nüüd köha ka juba üle nädala uurisin see võib olla ka kopsuvähi nähtusid olen nii pabinas.Äkki on siirded.Pean vist vähem netis vähi kohta lugema.Tunduvad et mul ka kõik haigused.Perearstile sain ka alles esmaspäevaks.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Dets 22, 2014 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

eveliluh kirjutas:
Mul nüüd köha ka juba üle nädala uurisin see võib olla ka kopsuvähi nähtusid olen nii pabinas.Äkki on siirded.Pean vist vähem netis vähi kohta lugema.Tunduvad et mul ka kõik haigused.Perearstile sain ka alles esmaspäevaks.

Kindlasti ennekõike konsulteeri perearstiga, tegemist võib olla ringi liikuva viirusega. Kopsuvähi köha on algusfaasis pigem kuiv köhatamine, mis kestab mitmeid kuid reeglina.
Tagasi üles
eveliluh

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2014 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Nii täna käisin et saada keemiat aga maksa näitajad olid vereproovis kõrged ja oli köha tehakse ulehomme uus ultraheli rindkerest ja kõhukoopast vaatasin oma diagnoosi G3 mis see on ja mingid 80 protsenti G3.Keemiaravi seekord lükati edasi esmaspäevaks kui ultraheli ja uute proovide vastused käes.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes