Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rinnavähk ja sada küsimust
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
inks

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2015 3:37 am    Teema: Vasta viitega

eveliluh - Loodan et su testide tulemused olid head ja said keemiat nagu planeeritud. Maks saab keemia ajal suure lopsu sest peab kogu selle mürgi meie kehast välja viima, proovi üks päev enne palju vedelikku juua ja peale keemiat ka vähemalt 2 päeva palju juua. Mul oli ka Grade 3 kasvaja, ja ma arvan et see 80% viitab punktide süsteemile kuidas nad kasvaja agressiivsust määravad, Grade 3 on 8-9 punkti. Noorematel naistel on tavaliselt agressiivsemad kasvajad, see on lihtsalt paratamatus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eveliluh

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

nii 8 keemiaravi seljataga ja operatsioon ka 5 juunil läbi.Nüüd paranen ja ootan konsiiliumilt edasist ravi.Oli rinda säästev opp.Treen võeti 5ndal päeval välja.Nüüd on plaastri alt tunda nagu oleks ikka mingi tukk.Kas see mingi vedeliku pais voi mis?
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

eveliluh - õnnitlused et operatsioon hästi läks ja dreenid väljas! Sul on võibolla hematoom. Näita seda järgmine kord kirurgile. Siin USAs mul aga plaastreid nii pikalt peal ei hoitud ainult 4 päeva, aga võib olla on vahe see et mul oli mastektoomia. Loodan et su kasvaja vähenes hästi ja rohkem keemiat sa ei saa. Kosu ilusti ja valmistu kiirituseks.
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Minul oli ka osaline op ja käisin kaks korda nädalas haavast vedelikku eelmaldamas. Tegelikult tuli ka selline muna üles, kui palju oli seda kogunenud. Ma arvan, et äkki mingi kolm nädalat käisin. Mõtlen, et äkki sul ka sellest, et vedelik on kogunenud.
Tagasi üles
eveliluh

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

jah juba öeldi et arvatavasti saan 1k kiiritust aga kas see valus ja kuidas tehakse kui kaua protseduur on
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas kiiritusele vastu pead oleneb ka kehahehitusest. Kui on suurem rind siis rinnavolt saab tihti topelt doosi ja see teeb sealt valusaks. Aga muidu peaks ainult viimane nädal natuke raskem olema ja nädal peale kiiritust võid olla hirmus väsinud. Kui lõpupoole saad booste vähi koldele võib see kaa valusam olla, ja vahel nad kasutavad bolus see viib kiirituse naha pinnale ja võib ka natuke raskem olla. Aga minu meelest võrreldes keemiaga oli see pisiasi. Ainult iga päev kiiritusse minek tüütab ära. Kiiritus lauale sättimeine võtab rohkem aega kui kiiritus ise, kiiritus võtab 3 kuni 5 minutit. Mul kästi hooleda hügieenist kinni pidada, sest kui nahk on terve ja puhas on kõrvalmõjud väiksemad. Ma pean üles otsima mis seebiga nad mul käskisid pesta. Deodoranti ei tohi ka sel ajal kasutada,see võib suvel raske olla.
Tagasi üles
eveliluh

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

kes seda vedelikku haavast eemaldab kas perearsti juures voi peab kirurgi juurde minema.
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Laup Juun 13, 2015 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Mina käisin kirurgi juures. Korra käisin isegi nädalavahetusel emos, sest nii jubedalt pakitses rind. Muidugi saab ka perearsti õde vast sellega hakkama, aga mul soovitas perearst siiski kirurgi juures käia. Läksin sealt läbi ja olemine oli kohe kergem.
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2017 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tere üle hulga aja kõik saatusekaaslased! Annan teada et minuga on kõik hästi. Juba kolm aastat möödus keemiaravi algusest. Sain mina selle ületatud, saate ka kõik teised kes alles ravi alguses! Kuidagi vaikseks on siin jäänud? Rolling Eyes "Tervekssaanud", jagagem ikka omi edulugusid ja kes alles silmitsi selle haigusega-ärge kartke küsida ja uurida! Ninad püsti! oleme ellujääjad! Annabel
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2017 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Väga head uudised, annabel!
Tagasi üles
Kastan

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2017 9:41 am    Teema: Vasta viitega

Proovisin teha uut teemat, aga vist ei õnnestunud, seepärast panen siia ka oma küsimuse üles - kas keegi siin foorumis on saanud ise või teab kedagi teist, kes on saanud just põletikulise rinnavähi diagnoosi. Arstide sõnul neid aastas siiski mõned korrad diagnoositakse. Soovin saada kontakti kogemuste vahetamise eesmärgil.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes