Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

valusad sooned-veenid

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 2:50 pm    Teema: valusad sooned-veenid Vasta viitega

Ei oskagi oma küsimust kuhugi liigitada...nimelt on mul mitmeid päevi opipoolse käe veenid-soone vms nii valusad, justkui põletaks. Paitan kätt, siis justkui tõmbub tagasi või siis läheb valulik osa justkui mujale. Vahepeal on käsi nii valus, et ära näpuga vastu mine. Omast arust pole midagi teinud, käsi paksem ka pole. Kätt vaadates ei saa midagi aru, aga puudutades on väga kibe tunne. On kellelgi kogemust? Ei oska kuhugi pöörduda ka, äkki polegi midagi-äkki on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Okt 30, 2007 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Käsi ei ole mul valutanud, kuid operatsiooni koha nahk on küll kohati olnud selline ülitundlik ja valulik. Paar päeva on ja siis on jälle üle läinud. Arstile kunagi rääkisin ja tema naeris, et eks surnud närvid hakkavad jälle tasapisi elu sisse võtma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
el

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ka minul oli poolteist kuud tagasi sama mure. Käisin Hiiul taastusraviarsti juures. Tema kartis esialgu, et veresoontega on midagi lahti, aga kohalekutsutud kirurg rahustas, et tegemist on ikka lümfisoontega. Mul soovitati kasutada hirudoid salvi ja dimeksiidiga salvi. seda viimast saab vetaptteegist, mis asub Västriku loomakliiniku juures. Kasutasin neid kordamööda ja sain nädalaga käevalust jagu.
Tagasi üles
Peti

PostitusPostitatud: Esm Nov 05, 2007 11:08 pm    Teema: pandariinile Vasta viitega

Raske vastata, ei tea ju küsijast midagi, kui just igapäevane foorumlane pole.
'

Mäletan, et minul peale keemiaravi oli just sama asi, aga ma ju ei tea, millal sinule seda tehti.

Selline asi ka meeles, et esimene kord oli suitsutoas üks vana mees, kellel käel oli nagu põletuse jälg. Ta rääkis, et õel oli peen juga ravimit sinna pritsinud. No siis nii tugev värk võtab ju sooned ka kibedaks, ma arvan. Endal küll veenid on pärast keemiat asukohta muutnud ja kuigi ei paista "veenitu" olevat, on mõningatel õdedel raskusi pihta neile saada.

P.S.Pole aastaid käinud Soome foorumis, aga seal oli profiilis haiguse kirjeldus ka. Tegin kunagi sellise ettepaneku, et ka meil võiks olla, aga seda peeti liiga isiklikuks. Senini ei taipa, miks sellist kohta ei võiks olla, sest keegi pole KOHUSTATUD seda täitmast ju. Pealegi on siin kasutajanimed. Peaks vist uuesti küsimuse "püsti panema" või mis? Igakord ei peaks mõtlema, et mis värk on Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 9:38 am    Teema: Vasta viitega

On olemas teemanurk - meist enestest, kus igaüks võib oma haigusest rääkida. Mingit muud lisajaotust diagnooside alusel ei hakka kohe kindlasti tegema. Haigus on siinolijatel ju siiski kõigil üks ja sama, keemia-, kiiritus jm ravid samasugused, mis vahet seal siis on, kas probleem, millega abi palutakse on rinna- või verevähi ravist tingitud?

PS Kipub teemast mööda minema.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 3:27 pm    Teema: mure selleks korraks läbi :) Vasta viitega

Abi sain Ibumetini salvist, käe soojashoidmisest ja rahuandmisest. Ju olin nii tööga liiga teinud kui ka vähe võimelnud. Opist on möödas 8 kuud, arsti sõnul hakkavad nüüd käenärvid taastuma, no ja muutud ise ettevaatamatuks ja ei hoia ennast enam loomulikult. Igatahes võimlema peab korralikult, selle sain selgeks.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 10:59 pm    Teema: Re: mure selleks korraks läbi :) Vasta viitega

pandariin kirjutas:
Igatahes võimlema peab korralikult, selle sain selgeks.

Mina lisaksin jälle, et kui vähegi võimalik, minge ujuma. Olen kuulnud, et rinnaopist taastumiseks pidi see parim moodus olema. Lisaks omal nahal ära proovitud. Wink Vees ei tee endale kunagi liiga. Trenn aga on maksimaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit