Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ma palun abi- suuvähk?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
atlantis

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 12:07 am    Teema: ma palun abi- suuvähk? Vasta viitega

ei suuda magada, kohutav on olla.
milline näeb välja suuõõnde vähk?
mul on põse sisemisel küljel on selline tumepruun täpike, läbimõõduga umbes pool millimeetrit, ümber on tume punetav plekk, umbes 1-millimeetrine
palun mingit infot, kas selline on see varajane staadium? kas kõigepealt oma kahtlustega perearsti juurde?
vaatasin vähikliiniku kodukat, arvasin, et vajadusel läheksin tasulisele vastuvõtule, kuid nad kõik puhkusel kuni 6.augustini. ma ei suudaks nii kaua oodata, maksaksin ükskõik kui palju, et vaid konsultatsioonile saada :S

palun vabandust, kui vale teema all, mul on väga paha olla ja ma loodan saada kas või mingi t infot selle kohta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
atlantis

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 12:26 am    Teema: Vasta viitega

nii palju leidsin, et üks asi minu suus on väga selle sarnane
http://www.emedicine.com/derm/images/24302430der0886-02a.jpg
ja see plekk, millest rääkisin, ei ole täpselt see, aga ka väga sarnane, lihtsalt väiksem
http://www.entusa.com/oral_photographs/oral-maxillary-fistura-c.jpg
Sad
Tagasi üles
Hanny

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 8:40 am    Teema: Vasta viitega

Alusta perearstist. Perearstile peaks ju paari päevaga vastuvõtule saama. Ja katsu maha rahuneda. Iga täpike suus ei ole veel vähk. Tegemist võib olla ka lihtsalt mingi mädapunniga.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 9:02 am    Teema: Vasta viitega

pole veel kuulnud, et vähk üleöö ja ootamatult tekiks ja valutama hakkaks. pigem meenutab see põletikulist villi sul suus, mida võid ka hambaarstile näitama minna, et südamerahu saada.
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Soovitan ka sul maha rahuneda ja siis konsulteeri perearstiga kõigepealt. Rahu, ainult rahu kõigepealt. Ja hambaarstil võid tõesti ka ära käia igaks juhuks ja kui seal ka on korras kõik (arst ei leia midagi viga olevat ,s.t.) siis edasi, on olemas tervisetoad haiglates, kus saad näidata oma suud...nemad tegelevad ja saadavad ka eriarstile ja proove võtma...Edu sulle!
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

atlantis
kerge on sulle öelda, et rahune aga ex tuleb kohe sellex ka tegutseda ja siin on antud sulle juba esmajuhised. ehk on rahustusex sulle killukesi elust enesest: Mul oli koolieas mingi aeg ka suus kahtlaseid ville ja punnakaid n. kuna ma ei osanud karta ega polnud kohe ka kuskilt lugeda, siis ei saanud ma oma paanikaussi toita Wink mingi aeg nad olid ja nii nad ka kadusid. Loodan väga, et sul on mingi sama kerge jama nagu mul kunagi oli Cool
Tagasi üles
atlantis

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

hambaarst ütles, et see pruun/punane plekk on verevalum ja et ei tasu muretseda. ma tõesti loodan, et kõik saab korda. kuid suitsetamise jätan siiski maha.
südamest tänan teid, kes mind toetasid.
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 10:55 am    Teema: Vasta viitega

Tubli oled! Ja hea, et kõik on hästi...
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

jessas, milline rõõm, et arstilt ilusa vastuse said ja topelt rõõm muidugi, et oled targa otsuse teinud Cool Jõudu Sulle ja pikka meelt n. kui ikka ise suitsetamist maha jätta ei suuda, siis otsi tuge Smile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ta ole, et selliseid asju tasub ikka jälgida ja arstidele näidata. Kuna olen ka ise igasuguste täppide ja punnide pärast väga tundlik, siis olen teinud enda jaoks selgeks, et muretsema tasub hakata siis, kui "objekt" kahe nädala jooksul ära ei kao. Samuti ei muretse ma väga siis, kui punnike haiget teeb. Siiani ei ole see loogika mind alt vedanud - objektid on ikka ja jälle jalga lasknud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Juul 15, 2007 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

olles 100% nõus Kerstiga, lisan, et ma väga ei muretse ka siis, kui "objektid" üleöö tekivad.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit