Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Peavalu

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
liiv

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 06, 2014 11:58 am    Teema: Peavalu Vasta viitega

Umbes 2 nädalat on mul olnud peavalud, nii öösel, hommikul kui ka kogu päeva jooksul. Mul on suur hirm, et nüüd on metastaasid ajus. Interneti järgi midagi head oodata pole, kui see nii peaks olema:( Käisin ka juba arstil, järgmisel teisipäeval on uuring.

Muidugi loodan, et tegu on keemiaravijärgsete peavaludega... Mingeid sellised peavalusid mul varem olnud pole. Keemiaravi lõppes oktoobris. Interneti järgi midagi head oodata pole, kui see nii peaks olema:(

On kellelgi midagi selle kohta rääkida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inks

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 06, 2014 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks mul endal kogemusi pole aga hoian pöialt et su testi tulemused on head. Saadan sulle häid soove ja loodan et leiad peavaludele leevendust. Eks mõned keemiaravi kõrvalmõjud võivad hiljem avalduda mu arst ütles et vahel võib 2 aastat võtta et ennast jälle normaalselt tunda. Kas sa midagi valuvaigistuseks ka võtad?
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Reede Veeb 07, 2014 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Tuleb ikka uuringu tulemused ära oodata. Mul hakkasid sellised regulaarsed peavalud (mitte väga tugevad) hommikupoole ööd. Paraku osutusid need metastaasideks, aga kindlasti ei pruugi Sul nii minna.
Pea vastu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Piiga1973

PostitusPostitatud: Reede Veeb 07, 2014 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ka minu on nüüdseks pidevad peavalud, kuklas, õhtuti.
Diagnoos oli mul teine - leukeemia. Viimasest keemiast möödas 8 kuud.
Tugevamad peavalud tulevad alati päev enne "päevi" ning lisaks nüüd kui taas tööl käima hakkasin. Ilmselt mõjutab ka töökoht seda, kuna pea terve päev istun laua taga.
Arstile rääkisin, hetkel uuringuid tehtud ei ole. Ilmselt tuleks hirmude peletamiskes siiski teha mingid proovid.
Tagasi üles
liiv

PostitusPostitatud: Teis Veeb 11, 2014 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei läinud õnneks...leitigi kasvaja ajus.
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Teis Veeb 11, 2014 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ole tubli, kindlasti saab kõik korda.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 12, 2014 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tõesti päris kindel? Millise uuringuga kindlaks tehti ja mida arstid räägivad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
liiv

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 12, 2014 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

See on päris kindel.Tehti kompuutertomograafia, kuna kurtsin äkilist peavalu öösel ja hommiku poole ööd. enne kui püsti tõusin pidin kaks 200st valuvaigistit sisse võtma. lisaks siis veel päeva jooksul ja nägemine ka aeg ajalt virvendas. Kahel hommikul käisin oksendamas ka.

Õnneks on opereeritav. Aga midagi kahtlast võib ka kopsus olla, seda veel täpselt ei tea. eks siis kui op möödas, ise elus ja rohkem teada, siis kirjutan ka siia.
Nüüd ei ole aeg püssi põõsasse visata, nagu mu arst ütleb, aga aga hirm on, et isegi kui operatsioon tehtud, siis on see vaid hetkeks... korras.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 12, 2014 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma jätkan sulle pöidla hoidmist. Ja saadan sulle jõudu ja jaksu ja hella kallistuse! Ma lugesin ühe naise blogist et kui tal aju met oli pandi sinna kateeder sest muidu keemia rohud ei pääse ajju. Nii et sul peaks olema mitu erinevat ravi võimalust. Kas su kopsu laik võib ka olla kiiritusest? Mu tuttaval jälgitakse kopsu laiku sest nad ei tea kas see on met või kahjustus kiiritusest. Ole tugev!
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Reede Veeb 14, 2014 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Vähemalt said kiiresti jaole ja arstid saavad asjaga tegeleda.....Kuidas Teil need peavalud on??Kas rohud mõjuvad või ei ? Mul on rinnavähi ravist nüüd 3 aastat.Peavalud on ka väga tihedasti....kuigi olen koguaeg peavaludega kimpus olnud ja mul on ka migreen alati enne päevade aega paneb ikka muretsema ka...Kas teil valutas pea igapäev järjest niiet valuvaba perioodi ei olnud?
Tagasi üles
liiv

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2014 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud Inksile ja teistele pöidlahoidmise eest. Keitykarol, mind ei pea Teietama:) Mul pole kunagi päevade ajal olnud peavalusid, kuigi lugesin netist, et paljudel on. Juhuslikult hakkasidki päevad ka ja oli väike lootus, et ehk on migreenid vms, kahjuks ei olnud. Aga jah, kordan, et mul pole ka kunagi varem olnud päevade ajal peavalu.

Nüüdseks on teada, et kops on metakaid täis, üle 10. Ma olen 33. Kaks last, 8 kuune ja 7 aastane. Vähk on kolmiknegatiivne. Ajus oli juba. Muutsin oma toitumist päevapealt, enam ei söö suhkrut, valgeid jahutooteid, liha. Iga päev roheline tee, kurkum pipraga, graviola, küüslauk, kapsa ja peedimahl, brokoli, lillkapsas, teatud seened ja muud taimetoidud. Lugesin raamatut "Vähi vastu, uus eluviis" David Servan-Schreiber, see andis väheke lootust, aga hirm on muidugi ka. Tuleb veel tegeleda oma mõtete, tunnetega...

Netist olen lugenud, et välismaal on teatud programmid ja tugigrupid meiesugustele... kahjuks Eestis pole, minu teada. Käisin ka psühholoogi juures. Igaüks peab kokkuvõttes endaga ise hakkama saama koos oma lähedastega.

Mul on tunne, et kui mu raviarst leiab mulle rohu, mis mõjub, siis jään veel siia mõneks aastaks, aga kui ei leia, siis on halvasti. Kõige jubedam on ootamine. Sain oma esimese keemia jälle ja nüüd vaja oodata vaadata, kas mõjub.

Kuni metakate avastamiseni arvasin tõesti, et operatsiooni ja keemiaga on see nüüd seljataga. Nüüd sain palju targemaks, et 4 staadiumi rinnavähk tegelikult polegi ravitav, pigem krooniline haigus. Ei tea, kus ma elasin:) Igatahes päevad on erinevad, vahel lootusrikkad, vahel kurvad. Olgem tugevad ja õnnelikud nende päevade eest, mis veel on antud.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2014 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Liiv - arvan et sul on õige lähenemine asjale et päev päeva haaval elada. Keegi meist ei tea mis tulevik toob ja muretsemine asja ei muuda. Keskendu ravile ja perele.
Eks me võiksime siin foorumis sulle tugugrupi teha Wink Kuigi ma arvan et sa tahaksid rohkem teiste 4 staadiumi inimeste kogemusi kuulda. Kui sa inglise keelt valdad siis siin on spetsiaalne foorum ja seal on noorte naiste thread http://community.breastcancer.org/forum/8. Me saaksime facebookis kinnise grupi ka teha, küllap on teisigi inimesi kes sellist toetust vajaksid.
Ja ma arvan et su toitumise muudatus on hea mõte.
Kuidas su pere ja lähedasemad sõbrad seda uudist on võtnud? Kas nad on sulle toeks või pead sina neid rohkem turgutama?
Sa oled mu mõtetes ja soovin sulle kõikeparemat!
Tagasi üles
liiv

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2015 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tere,

Annan teada, et oleln ikka veel siin. Aasta on möödas, kopsumetastaasid on alles, aga lootus tervenemisele pole kadunud.

Kõikidele head saabuvat Vabariigi aastapäeva Smile
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2015 2:23 am    Teema: Vasta viitega

Rõõm kuulda Smile
Kaunist pidupäeva Very Happy
Tagasi üles
vaive

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2015 9:42 pm    Teema: peavalu Vasta viitega

Liiv, jõudu ja jaksu ning usku edaspidiseks!
Olen ka rinnavähi retsidiiviga (G3,IV st) pärast 15aastast vaheaega. Haavaarmis sügaval rinnalihases avastatud koldest opereeritud kasvaja rohkem kui 1,5 a tagasi, saadud 6 keemiat ning 25 kiiritust. Ka minul juba enne oppi tehtud KT näitas hulgi koldeid mõlemas kopsus. Kuna neile keemia ega kiiritus ei mõjunud, siis järgmiste KT uuringute põhjal arvab radioloog, et need kolded kopsudes polegi vist metastaasikahtlased. Nii et, elame edasi oma kroonile haigusega, käime regulaarselt uuringul. Kuna minu kaaslane oli hormoontundlik, siis neelan juba aastapäevad Femarat. Luud ja liigesed on praegu kõige suurem probleem, seda nii ravimi kui ka vanuse tõttu ( sain kiirituskuuri ajal 70). Kui mina vana inimesena loodan ka veel kurja kaaslasega koos eksisteerida, siis sina oma noorusega jääd kindlasti veel kauaks oma väikelapsi kasvatama ja neist rõõmu tundma. Ole vapper!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit