Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kompuuteruuringut tehakse nüüd ka

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
manzu

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2007 12:16 pm    Teema: kompuuteruuringut tehakse nüüd ka Vasta viitega

HIIUL.
onkomaja kiiritusravi osakonnas asuva kompuutriga (enne oli see kasutusel vist ainult kiiritusravi markeerimiseks) tehakse ka uuringuid.
et , olgem tähelepanelikud ja küsigem üle , kui arst uuringu määrab, sest mina seiklesin teadmatusest üksjagu. ja pole ma ainuke. saatekirjast ei pruugi miskit aru saada. (minul oli väga viltu kopeeritud mustamäe haigla päisega saatekiri, kuhu nurka pastakaga hiiu kirjutatud, aga sinna on arst ennegi oma tel vms kirjutanud, pealegi toimus mul uurinust teadasaamine telefonitsi ja pidin saatekirja õdede käest saama - nii ei tulnud mul pähegi miskit kahtlustada. olen ju kompuutris kümneid kordi käinud.

loodan, et keegi ehk saab õigel ajal teadjamaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Nov 20, 2007 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

See on tõesti nii, et kompuuter nüüd ka Hiiul. Mina käisin seal juba augustis ning siis arst seletas küll täpselt, et kus ja mis. Kahjuks ei tulnudki selle peale, et ka foorumis võiks sellest juttu teha. Eks arstid on nüüd juba ära harjunud ja unustavad seda rõhutamast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit