Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Virtuaalkeskkond KAEV.ee

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2014 11:04 am    Teema: Virtuaalkeskkond KAEV.ee Vasta viitega

Hurraaaa!!!! Kohevarsti hakkab toimuma! Laughing

Vähiühingule KAEV on TLÜ informaatikatudengite praktikatööna loomisel uus kaasaegne virtuaalkeskkond - korralik toimiv koduleht, mille üks osa on ja jääb olema see foorum. Seoses sellega võib esineda foorumi töös katkestusi, ümber suunamisi jne. Ma ei tahaks spämmida kõiki 924 liitunud kasutajat meilidega, seetõttu üritame suurematest plaanilistest katkestustest ette teada anda siinsamas.

Kodulehe disaini kaasajastamine ei ole paraku tasuta teenus, samuti ei ole tasuta virtuaalserver, mida oma foorumi hoidmiseks ja uue kodulehe jaoks rendime. Oleme senini saanud hakkama ühinguliikmete liikmemaksudest. Siinkohal teengi üleskutse - kui sa tunned, et foorum on sind aidanud ja oled nõus foorumikeskkonna töös hoidmiseks ja arendamiseks rahaliselt panustama - tee oma annetus MTÜ Vähiühing KAEV ühingu arveldusarvele Swedbankis EE582200221035734874 märkides selgitusse: "foorumi toetuseks".

Sooviksime ka teada, kas on mõtteid-soove, mida uus virtuaalne kogemusnõustamise keskkond muuhulgas võiks kajastada? Millisest informatsioonist puudust tunnete?

Vabandame ette ebamugavuste pärast, mis võivad kaasneda teekonnal uue ja parema tuleviku poole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2014 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Jään kindlasti foorumi kasutajaks ja võimalusel panustan kindlasti ( hetkel kahjuks.....) Kuid minul on mure hoopis registreeritud kasutajatega, kes on ilmselgelt osutunud fiktiivseteks huvitundjateks ja ei tea kelleks veel, ehk siis paluvad abi, kokkusaamist, nõu, hooldusabi, parukat jne
Ja kui oleme teinud kokkuleppe, olen andnud oma koordinaadid, tel nr, siis selgub, et... taheti vaid teada, kes ma olen. Hea oleks öelda, et ma ei aita, ei anna, ei taha, et ma kahtlustan. Aga see poleks siis enam mina, pandariin:(
See, kes ma olen, polegi probleem avaldada- keda huvitab, võiksin niisamagi öelda, lihtsalt natuke paha maik on asjal juures. Äkki oleks mingi( ma ei tea) isikukoodi vm järgi registreerumine. Kui see on vaid minu probleem, siis sorry... olen edaspidi lihtsalt fiktiivne.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Apr 18, 2014 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Väga kahju, et sellist foorumi kuritarvitamist esinenud on. Kahju, et me sellest alles nüüd kuuleme. Palun kindlasti edaspidi ja ka praegu olemasolevate pahatahtlike liba-kasutajate kohta mulle infot anda - nende kasutajakonto on võimalik kustutada, IP-bänn peale panna ja ametlikke uurimisorganeid vajadusel kaasates ka arupärimiseks IP aadressi kaudu üles otsida.

Kuna aga avalik foorum on siiski just anonüümse kogemusnõustamise keskkond, siis isikukoodi põhist registreerumist me siiski praktiseerima ei hakka. Oma isikuandmete avaldamine teistele kasutajatele postitustes või privaatsõnumite kaudu on kasutajate isiklikul vastutusel.

Küll aga on ja jääb isikuandmetel põhinevaks piiranguks KAEVu ühingu liikmetele mõeldud piiratud tsoon ja sealsed jututeemad, samuti uues virtuaalkeskkonnas saavad olema avalikkusele ligipääsmatut infot.
Tagasi üles
sindy26

PostitusPostitatud: Laup Apr 19, 2014 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Mina kindlasti natukesega uuel kuul toetan foorumit, sest olen saanud palju tuge ja leian, et selle toimimine on äärmiselt vajalik.
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 14, 2014 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd alles märkasin seda postitust. Panin kohe veidi pappi teele Smile Loodan, et on veel abiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Mai 15, 2014 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud annetajatele Laughing
Alati ja iga väiksemgi summa on abiks, annetustest ja liikmemaksudest me ju oma foorumi käigushoidmise kulud katamegi.

Viimati muutis seda Krissu (Reede Mai 30, 2014 1:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
sirts

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks siis pean sellest foorumist loobuma.Aga edu neile kes alles jäävad ja loodan, et saavad tuge.Kahjuks ma polnud mingi fiktiivne kasutaja, aga olgu ilusat suve
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei mõista, miks foorumi kasutamisest loobuma pead?
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Mai 30, 2014 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

kulla sirts....
sa vajad tõeliselt abi
kirjuta mulle
Tagasi üles
sirts

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2014 7:59 am    Teema: Vasta viitega

Kirjutasin kirja, aga vastust pole saanud, vist ei läinud kohale:(
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2014 10:45 am    Teema: Vasta viitega

sirtsuke
läks ikka ja vastus on ka:)
Tagasi üles
Macarena

PostitusPostitatud: Kolm Juun 04, 2014 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole ka fiktiivne kasutaja, aga ma ei ole siit foorumist üldises postitustevoos enda juhtumiga seoses abi saanud seega ei ole ka jaganud meie katsumusi rohkem avalikult edasi. Kuid olen õnneks leidnud ühe väga hooliva, toreda ja sarnase juhtumiga liikme kellega kirjutame privas.
Pigem leiab rohkem asjalikku üldist teavet piiritagustes portaalides. Eestis on adekvaatse info kättesaadavus ikka väga piiratud.
Kõikest hoolimata edu, päikest ja positiivsust !
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Juun 04, 2014 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Macarena kirjutas:

Pigem leiab rohkem asjalikku üldist teavet piiritagustes portaalides. Eestis on adekvaatse info kättesaadavus ikka väga piiratud

Loodan, et meie kõigi ühise panusega loodav infoportaal seda infopiiratuse tühimikku täidab. Välismaal on rohkem inimesi, kes oma kogemusi jagamas. Eesti ongi väike, seega ka eri haiguste kohta kogemusi vähem ja nende kogemuste jagajaid veel vähem. Siinkohal ongi ikkagi kohane üleskutse -kus näed tühimikku, proovi seda täita. On ärarääkimisest endal abi ja võibolla ka kellegi teisel hiljem sinu kogemusest kasu. On ju seegi foorum sündinud sellest ideest, et järgmistel vähihaigete põlvkondadel oleks üks koht, kus anonüümselt asju arutada. Oleks meiegi jäänud ainult välismaiseid portaale kammima, poleks sügisel 10 a tagasi seda foorumit sündinud.

Proovime seda keskkonda ühiselt sisukamaks muuta, aga ärgem unustagem, et teeme seda kõike, sh kogemusnõustamist, vabatahtlikult ja omast vabast ajast. Seega andestust, kui kõik kohe ja alati ideaalne pole.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juun 09, 2014 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Juba olen näinud esimesi kavandeid uuest virtuaalkeskkonnast!

Varsti võib kaev.ee töös esineda hetki, kus ei pääse foorumile ligi. Ärge siis pahandage, see ebamugavus on kõik uue ja ülla eesmärgi nimel!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit