Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

minu lugu

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katikarukene

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2014 3:05 pm    Teema: minu lugu Vasta viitega

Tere!
Liitusin selle foorumiga. Olin siiani kindel, et minul seda foorumit pole vaja kasutada aga nüüd tundub teisiti...
Mu ema (61a.) sai saatekirja PERH-i rindkerekirurgile, et teha seal täiendavalt uuring -medinoskoopia (kirjapilt?) et välistada lümfoom.

Algas aga kõik 2,5 aastat tagasi: emal oli esmalt 2012a. kevadel ühepoolne äge kopsupõletik, mis sai ravitud. Täheldasin aga emal hingamisraskusi ja ajasin asja niikaugele, et ema sai saatekirja kopsuarstijuurde. Teostati uuringud ja diagnoosiks sai keskseinandi lümfisõlmede sarkoidoos. Raviks Prednisolon. Lisaks 3 erinevat astmapiipu.
Selle 2,5 aasta jooksul pole aga lümfisõlmed taandunud, väiksemaks jäänud. Pigem on püsinud samal tasemel ja mõned suurenenud.

Nüüd siis saatekiri näpus ja tuleb minna PERH-i rindkerekirurgi juurde ja seal uuringule. Hetkel ilmselt väga paanitseda ei tasu, enne kui uuring tehtud, uuringumaterjal võetud ja selle vastus kindlalt olemas. Siiski hinges väike mure on... Sad

Kas kellelgi kogemust antud teemaga? Ehk nõus jagama oma kogemust... Tänud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit