Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Alternatiiv Hoxsey

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
50%50

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2015 9:03 am    Teema: Alternatiiv Hoxsey Vasta viitega

http://www.hoxseybiomedical.com/clinic-information/

Cancer: The Forbidden Cures
https://www.youtube.com/watch?v=km2cqQNFtEs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inks

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2015 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Siin on blog ja postitus kus vähi kirurg kommenteerib kahe alla 18 aastase lapse ebaefektiivset Hoxsey ravi ja kuidas see ravi poisi pere rahaliselt ammnedas. Ja kui su linki jälgida siis see Tijuana Mehhiko kliinik kasutab alternatiivravi koos tava raviga kui vaja, kas saabki nende ravi niimoodi alternatiivseks kutsuda.

http://scienceblogs.com/insolence/2007/01/08/oh-no-not-again-another-relapse-on-alter-1/

Ja see video pole midagi uut ja imelist a la "suur pharma" ei taha efektiivseid looduslikke ravimeid sest neid ei saa patenteerida. "Suur pharma" tegi sünteetilise keemia rohu Taxoli, kui selle looduslik allikas puukoor polnud enam saadaval. Mis kasu oli suurel pharmal tehes Ebola vaktsiini, kas aafrika patsiendid on rohkem maksuvõimelised kui ameerika patsiendid? Siin ameerikas on küllalt iseseisvaid teadlasi kes tegelevad vähi uurimisega, mu kohalik rinnavähi assotsiatsioon annab iga aasta stipendiumi kohalikele teadlastele vähi uurimiseks.
Tagasi üles
50%50

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2015 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Videos piisavalt on kuulda, et ei lastagi patendeerida kuna ei ravi vähki. Kuidas Essiac, Hoxsey jt. seda tegid ning on reaalsed inimesed, kes vähist terveks raviti? Miks keelati neid? Miks vahistati ravitsejaid?

Vähktõvede ravi on puhas suur äri, mitte ravi.
Ei ole loogiline ja tõsi, et vähktõvedele ei ole leitud ravi!
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2015 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

See uuring viitab et iga aasta kulutatakse 2 biljonit dollarit alternatiivsetele vähi ravi viisidele
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1585205
Keegi saab kasumit ka nendest alternatiivsetest ravidest. Kui jälgite iseenda linki siis näete et need Hoxsey kliiniku ravid maksavad 300 kuni 4000 dollarit kuuri eest. See on ka põhjus miks pered kes valivad alternatiivse tee USAs on sunnitu müüma raamatuid või paluma annetusi et katta ravi kulusid.

Ja kui te panite tähele oma viidatud videos et ainuke eeldus et Essiac ravi saada oli et pidi olema vähi diagnoos. Kusagil ei mainitud kas patsiendid said enne seda traditsioonilist vähi ravi operatsiooni, kiirituse või keemia näol. Ma eeldan et kui Te ise või teie pereliige on vähihaige siis te olete kursis et teatud vähkide jaoks on põhiraviks operatsioon ja muud ravid on teisejärgulised võid muid ravisid pole vaja (nahavähid). Osad vähid on hästi aeglase kasvuga (mõned eesnäärme ja kilpnäärmevähid) ja tihti patsient sureb enne loomulikku surma kui vähk üldse ta elu ohustab.

Siin on link http://www.princeton.edu/~ota/disk2/1990/9044/904406.PDF U.S. Congress, Office of Technology Assessment, Unconventional Cancer Treatments, OTA-H-405 (Washington, DC: U.S. Government Printing Office, September 1990) see kirjeldab lähemalt Essiac ja Hoxsey ravisid. Lehekülg 74 kirjeldab kuidas 80ndatael tegi Canadian Department of National Health and Welfare (Bureau of Human Prescription Drugs) retrospektiivse ülevaate Essiac ravist mille käigus arstid vabatahtlikult andsid uurimiseks haiguslugusid patsientide kohta kes kasutasid Essiac ravi. Kokku saadi 86 patsiendi haiguslood. Tulemuseks oli et 47 polnud kasu ravist, 8 patsiendi raporteid polnud võimalik hinnata, 17 surid, 1 oli subjektiivne tulemus, 5 oli vaja vähem valuvaigisteid, 4 oli objektiivne reaktsioon ravile, 4 ei läinud tervis ei paremaks ega halvemaks. Need 8 kellel oli mingit tulemust uuriti lähemalt ja leiti et 3 arenes haigus edasi, 2 surid, 3 olid muutmata seisukorras. Viimased 3 said eelnevalt traditsioonilist ravi ja leiti et traditsiooniline ravi võis olla põhjus et nende tervislik olukord oli muutumatu.

47 patients received “no benefits” from Essiac treatment;
8 of the patient reports were unevaluable;
17 patients died;
1 had a‘ ‘subjective improvement”;
5 required fewer analgesics;
4 had an “objective response” to the treatment;
4 were in “stable condition. ”
The Bureau’s judgments were based on the written summary comments physicians submitted, not on a review of the original patient charts. The Bureau did solicit additional information on the four patients who reportedly had an objective response and the four who were in stable condition. Among these eight patients, three were then found to have had progression of disease, two had died, and three were still in stable condition. The latter three patients had received previous conventional treatment that, in the Bureau’s judgment, was probably responsible for their stable condition. The Bureau concluded that this review provided no evidence that the progression of cancer in these patients had been altered by taking Essiac. It noted, however, the possibility that some of these patients might have benefited from the treatment psychologically or emotionally. The Bureau’s summary of the safety data collected in that review noted that “with occasional batches there was some nausea and vomiting’ ‘ and suggested that these reactions were probably due to “a variation in composition” of the herbal preparation. However, few patients reportedly experienced any serious side-effects from the treatment.

Mina ise kui vähihaige tunnen ka jõuetust ja uskumatust selle suhtes et vähi jaoks ikka veel efektiivne ravi puudub. Vähk on väga kompleksne ja siiamaani keskenduti vähirakkude hävitamisele väga tugevate rohtudega. Kuid uuemad meetodid on õrnemad ja ei kahjusta kogu keha. Kas olete kursis bioloogilise raviga? Kas olete kursis kuidas Avastin takistab vähi levikut? Kas nägite et uusim soovitus on kasutada Bisphosphonate menopausis naiste rinnavähi adjuvantseks raviks? Kas olete kursis PARP inhibiitoritega rinnavähi ja munasarjavähi kliinilistes uuringutes? Nagu näete on mu enda huvi põhiliselt seotud rinnavähiga aga kui te avaldaksite mis vähiga teil või teie lähedasel on tegemist võin ma otsida näiteid mis suunas selle vähi ravi on minemas ja mis on viimased edusammud. Ma vabandan oma konarliku eesti keele pärast.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2015 8:22 am    Teema: Vasta viitega

Tänud, Inks, info eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
50%50

PostitusPostitatud: Esm Aug 31, 2015 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen arstide suhtes väga skeptik ega usu enam nende jutte, kuna valet on liigagi palju.
Enamus alternatiivravi vaigistatkse, kuna see ei ole tulus. Näiteks, kui ma ütleks, et mul on ravi olemas kõigi vähktõvede vastu, siis sama kadalipp mida videos ja mujal tsiteeritakse vaigistakse kõige kiirematel viisidel. Ja kui mul on 50 tuhat inimest, kes said sellest abi ja on tõestus veelkord, et minu ravi aitas, siis miks ei patendeerita või ei lasta inimestel minna ennast ravima? Miks ei lasta mul inimesi ravida taimedega nagu juues midagi muud kui tassi teed? Inimene ise otsustab enda üle mitte keegi teine. Valitsus, organisatsioonid teevad kõik selleks, et alternatiivravi ei eksisteeriks! Mida rohkem haigeid seda tulusam! Keegi ei ütle seda otse kuna see ole mõistlik ega eetiline. Toob palju kahju sellised ütlemised.

http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/jarjejutt-taielik-tervenemine-vahi-seljatamine-koige-kiuste-2-osa-2#.VeRBTH1rWBA

Best Speech You Will Ever Hear - Gary Yourofsky
https://www.youtube.com/watch?v=es6U00LMmC4

The Real Matrix - 101 Reasons to Go Vegan
https://www.youtube.com/watch?v=YnQb58BoBQw

Animal Protein -- Meat and Dairy -- Cause Cancer
https://www.youtube.com/watch?v=yfsT-qYeqGM

The Perils of Dairy
https://www.youtube.com/watch?v=TJvrlwnEqbs
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Kolm Sept 02, 2015 4:01 am    Teema: Vasta viitega

Mu suurim probleem teie viidatud raamatuga on jälle nende faktid. Nimelt Jane Plant. See raamat maalib pildi nagu Jane Plant elab rahulikult ja tema piima mittetarvitamine ravis ta vähist. Kuid juba mitu aastat tagasi raputas tema lugu alternatiiv ravi pooldajajd sest neile tundus nagu neile oleks valetatud. Nimelt tuli Janei vähk tagasi 6 korda ja ta pöördus tavameditsiini poole hakkas krõbistama hormoonravi tablette mida ta siiamaani krõbistab. Aga kui ta mainib oma imelist tervenemist ütleb ta ainult et see oli tänu tema dieedile ja kusagil ei maini ta oma tavameditsiini ravisid. Tagasi faktide juurde, see raamat ei maini tema vähi ja selle ravi puutuvaid fakte vaid räägib pealiskaudselt et tal oli I staadiumi vähk ja ta tegi kirurgilist keemia ja kiiritus ravi. Kui ringi tuhnida teistes allikates siis leiame et ta vähk on hormoonravile alluv sest ta lasi oma munasarju kiiritada et need magama panna ja menopausi minna kuid pole infot millal ta seda tegi. Ja nad ei maini kas need 5 korda kui ta vähk tagasi tuli olid need kohalikud või kauged metastaasid. Aga nendes on suur vahe. Ja raamatu autor väidab et ta jälgib neid inimesi oma raamatus kuidas tal selline asi kahe silma vahele jäi.

Teine probleem on non hodgkins lümfooma haigega kelle vähk ei olnud opereeritav. Polnud opereeritav? Mis ajast on selle vähi põhiravi operatsioon? Ja kuigi ta pidi lõpetama keemi ja kiiritus ravi enneaegselt pole see tõhus väide et ravi ei toiminud. Ta lõpetas ravi kuna ta ei talunud kõrvalmõjusid mitte selle pärast et ravi olek olnud ebaefektiivne. Kui avaldatakse non Hodkins lümfooma elulemis infot võetakse arvesse kõiki haigeid, mõned on hoopis haiged ja isegi ei saa alustada ei keemia ega kiiritusravi ja ikkagi on elulemus isegi kõige viletsama väljavaatega haigete 10 aasta elulemus on 36 protsenti.

Mu kolmas probleem on eesnäärme vähi haigega. Jälle ei mainita kogu infot ja vaid killukesi et meile puru silma ajada. Ta PSA on alla 10, see tähedab et tal on 1 staadiumi vähk. Ta gleason score on 6 see tähendab et ta vähk on aeglaselt kasvav, aga nad ei maini kas see on 2+4, 3+3, 1+5. Aga sellel informatsioonil on tähtsus. USAs ei soovitata PSA alusel enam skriiningut teha, nad ei maini kas ta vähk tekitas sümptomeid. USAs oleks temavanusel soovitatud jälgida vähi kulgu.

Ma leidsin veel palju auke sellees raamatus aga tänaseks aitab.

Mis vähki teie või teie lähedane põeb kallis 50%50?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit