Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Privaatne Facebook grupp

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
inks

PostitusPostitatud: Nelj Okt 29, 2015 4:35 pm    Teema: Privaatne Facebook grupp Vasta viitega

Kas kellelgil oleks huvi et teha privaatne rinnavähi Facebook grupp kus saaks omaette vestelda teemadel mida ehk siin kõikide ees ei taha arutada. Näiteks seks peale menopausi, mees ei mõista mind, mulle ei meeldi kuidas ma välja näen, mul pole lähedast kes mind mõistab...

Aga et tagada et trollid sinna ei tikuks ja siinne vähifoorum soiku ei jääks oleks nõue et siinses foorumis oleks teatud arv postitusi.

Kui kellelgi oleks huvi siis saatke mulle privaat sõnum ja ma teen grupi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2015 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Selline fb grupp on olemas. Pöördu Kristi poole
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2015 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kui aktiivne see grupp on Pandariin? Kas tahate et mina ja 3 seltsilist siis sinna gruppi koliksime? Ma proovin Kristi üles otsida ja siis uurida...
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2015 8:36 am    Teema: Vasta viitega

See olemasolev fb grupp on vääga salastatud seega! Inks, mis alusel Teie loodavasse gruppi liikmeks võtate? Question
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2015 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Annabel, meil nõuded väga madalad. Sooviks ainult et oleks siin foorumis 10 postitust ja ma eelistaks rinnavähi taustaga. Nii et kui huvi on ja tahad vestelda teemadel mida just siia üles riputada ei julge saada mulle sõnum.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2015 9:42 am    Teema: Vasta viitega

Äärmiselt tore aktiivne algatus!

FB-s on küll olemas nn Kaevu grupp, kuid see pole väga aktiivne ega väga privaatne, sinna on lisatud ka LVÜ liikmeid ja pole see ka diagnoosi põhine.

Kui on soov, võime ka siia teha piiratud ligipääsuga alafoorumi, millele ligipääsu andmiseks võib minu poole pöörduda või siis otsustame nt inksi moderaatoriks panna sellele grupile. Kuidas tundub? Laughing
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2015 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu on meid Facebookis ainult 2 ,aga 2 naist andsid teada oma huvist ja loodan et nad meiega peagi liituvad. Mul endal on tunne et siin foorumis on alati rohkem lugejaid ja ringi luusijaid kui aktiivselt osalejaid. Ja ma vahel arvan et see ehk piirab meie vestlusi, eestlased on ju muidu ikka hirmus tagasihoidlikud ja eriti meie naised kannavad tihti palju koormat üksinda. Ja seoses rinnavähiga on meil palju katsumusi mida võib-olla võõraste inimestega ei taha arutada - tamoksifeen ja tupevoolus, majanduslikud raskused seoses haiguslehel olekuga, tuttavad ja sõbrad kaovad nagu välk vette peale vähi diagnoosi, abielusuhted lähevad mõrudaks vähi ravi ajal, mure laste pärast, limaskestade kuivus ja valuline vahekord. Ja kui me neid teemasid saaksime privaatselt arutada ei hirmutaks me ehk neid kes on alles diagnoosi saanud. Sest jälle tundub et paljudel on peale diagnoosi esimene mõte et ravi on ju nii hull ja miks üldse ravi teha.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2015 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Väga tore! Kuidas siis grupiga liituda saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lilleke123

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2015 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

ma liituks ka?!
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Nelj Nov 05, 2015 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Saatke mulle sõnum oma nimega ja siis ma saadan teile kutse Facebookis. Aga kui sama nimega inimesi on palju Facebookis on lihtsam et mulle sõbrakutse saata.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2015 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Meid on Facebookis juba 8 ja kui on veel huvilisi siis andke teada, me ei hammusta. Ja veel selgituseks meie grupp on salajane, keegi teie sõpradest ei näe et sinna gruppi kuulutte ja keegi ei näe sealsed vestlusi, isegi mitte otsingu mootorid. Me oleme mitmekesine ja sõbralik seltskond!
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2015 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Nu mina ei leia fb mingit gruppi...liituks küll hea meelega... kirjutasin inks sulle privasse päris nime ka, et liituda...
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2015 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ma saatsin sulle sõbrakutse ja sõnumi aga ma proovin uuesti, ma pole ise selle Facebooki asjandusega nii kursis võib olla läks midagi valesti.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2016 2:00 am    Teema: Vasta viitega

Ma vabandan et polnud siinseid privaatsõnumeid pikka aega lugenud. Ja kui proovisin vanematele sõnumitele vastata ei läinud kirjad postkastist välja. Kui need 3 kel oli soovi meie pisikese Kohviklubiga Facebookis liituda siis saatke mulle Facebookis sõbrakutse ja kirjutage väike sõnum mis teie Kaevu nimi on ja et tahate liituda rinnavähi grupiga. Mu nimi on Ingrid Kipphut ja mind on Facebookis õnneks ainult üks. Ja veelkord vabandan et ma siinsete sõnumite lugemise unarusse jätsin.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit