Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rind valus ja palavik
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiinaly6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2016 8:52 am    Teema: Rind valus ja palavik Vasta viitega

Tere, mul nyyd opist nädal mõõdas ja rind on kivikõva ja valus . Käisin eile sidumas ja treen võeti ära õde ytles et nii on normaalne ,et ikkgi trauma . On kellegil veel nii olnud,ma nagu ei mäleta eelmisest korrast seda .Võtsin plaastrid pealt ära ,las saab õhku ja peaks ju veel vedelikku tulema ,praegu aga ei tule .Oh seda elu kyll Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lilleke123

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2016 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Pane kapsaleht peale, imehästi aitab. Päevas vaheta, kui hakkab leht närbuma ja kuumama. Ma saan kiiritust ja iga õhtu võtan punetust ja turset maha vaid sel moel. Toimind juba kolmas nädal nii. Nii et proovi, vast aitab ka sulle. Edu!
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2016 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mina käisin alguses kolm korda nädalas ja hiljem kaks korda nädalas kohaliku kirurgi juures, kes vedeliku välja võttis. Algul oli ainult üks päev normaalne olemine ja juba hakkas pakitsema. Kui aga vedelik sai välja võetud, siis läks kohe kergemaks. Mul oli siis osaline op rinnas, päris eemaldusega ma ei tea, kuidas lood on. Eks ma ka proovisin kapsalehega ka ja määrisin igasuguste salvidega, aga mind see ei aidanud. Aitas ainult vedeliku eemaldamine ja seda tuli ikka päris palju.
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2016 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli küll vähe teistmoodi kuna eemaldati kogu rind aga tuim ja kõva oli ümbrus ikka mitu kuud. Ma tegin viinakompressi alul päris tihti sinna ja ideaalselt aitas! Wink Vedeliku eemaldamine kestis pea keemiate lõpuni, alul päris tihti ja hiljem sel nn.keemia päeval. Usun, et kõik saab korda! Katsu olla optimist kuigi tean, et pole see kerge olla ühtki! Samas kui ikka palavik kõrge ja pole seoses hetkel leviva gripiga, oleks ehk mõistlik oma onkoloogile helistada..äkki on rinnas vedeliku paise, mida ei õnnestunud väljutada ja võib tekkida tõsine põletik.
Tervitades Annabel
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2016 4:49 pm    Teema: kapsaleht Vasta viitega

Aitäh nõuannete eest . Pr kapsaleht peal ,vaatan mis homme saab ,palavik kõrge pole õnneks . Kysisin selle vedeliku eemaldamise kohta aga see õde kes sidus ytles et ei ole vaja midagi ,et immitseb ise ,kui on midagi . Öösel pyyan magada selle kylje peal siis peaks tulema ,loodame parimat . Ilusat kevade ootust kõige Laughing
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2016 6:34 pm    Teema: , Vasta viitega

Täna siis arstil käidud ja vesi välja võetud ja antibiootikumid peal. Sain veel kiita et kohale läksin sest asi oli ikka halba ja nv ees Smile Oma peaga võib kyll teada ja arvata aga arsti juurde peab minema ,kasvõi pressida ja nõuda. Very Happy õnneks ei läinud pressimiseks. Oleme ikka tublid Razz
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2016 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

milleks antibiotsid? kas tekkis palavik suur, või võeti proovid... mul oli ka alati enne koevedeliku võtmist rind korda kolm numbrit suurem ja pakitas, aga ab küll kunagi ei saanud. Niipea kui kogu mittevajalik sisu välja sai, kadus pakitus ja kõik muu halb!
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2016 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sa ikka tunned, et pakitseb ja valu teeb, mine emosse kasvõi. Mina nädalavahetusel läksin ja kutsuti kirurg kohale, kes siis vedeliku välja võttis. Väike koht ka ja juba teadsid, mis murega ma lähen sinna. Kindlasti mine, kui abi vajad, ära kannata kodus.
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2016 8:46 am    Teema: , Vasta viitega

Arvan et rohud selleks et põletik ikka suur ,kogu rind punane ja turses ,nyyd juba annab järele ja olukord kergem,palavikku ka pole enam .Esmasp lähen uesti näitama ja kui on veel vedelikku eks siis võetakse välja . Täitsa hea tunne on juba ja ette ei mõtle aga hullem ootab ju veel ees,see mis konsiilium otsustab minuga teha .Peas on segased mõtted ja ikka on tahtmine keemiast loobuda ,miks teha oma elu ja enesetunne halvaks ,ei tea ,ei tea . Jah mulle kinnitatakse et on iivelduse rohud aga mäletan eelmisest korrast et mul ei läinud need lihtsalt alla ,kohe tuli kõik välja ja ma ei suutnud neid isegi näha ,kohe iiveldas ,imelik aga nii see oli. eks näis mis tulevik toob . praegu naudime ilusat nädlavehetust.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2016 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kirjasõnas ma nii osav pole aga olex sa mul Haapsalus, siis selliseid mõtteid sa enam ei heitax Wink 10 a. tagasi oli esimene rinnavähipatsient, kes rääkis sama juttu ja tänini käib ta mind tänamas, et leidsin aja tema ümberveenimisex ja elu on ilus Smile Sa oled näinud ka neid naisi, kes saavad elu lõpuni "ravi" ja nad naudivad iga oma päeva. Küll me koos neist karmimatest aegadest üle saame Smile
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2016 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi tuleb keemiaravi ära kannatada, ehk ei olegi nii hull, kui algul tundub. Mina ootasin ka oluliselt hullemat olukorda, aga tänu rohtudele kannatas ära. Ma küll võtsin vahel ikka mõne rohu rohkem ka, kui lubati, aga aitas ka. Sättisin ravi neljapäevale ja siis nädalalõpu pikutasin ja esmaspäevast olin tööl tagasi. Sa saad hakkama!!! Kui arstid ütlevad, et tuleb minna, siis mine ikka, elu on ikka päris ilus Wink
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2016 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kullake, mida tahes konsiilium otsustab, kõik võta ette.. see ju su tervise heaks... ka mina kahtlesin, aga näedsa, nüüd olen raviga kohe lõpusirgel. Ja keemia, mida põrgulikult kartsin, polnud üldse kartmist väärt. Ei olnud mul ei halb ega midagi, läksin kohale, sain doosi veeni ja ootasin, kuna mõjuma hakkab, aga ei midagi... halb ei hakanudki.... nojh, teise rohuga mingi ebamäärane gripilaadne valu tekkis ja söömine oli valulik, aga ei midagi kartmistväärt..... kaalulanguse asemel ta hoopis tõusis pea 10 kg..minule, kes pidevalt alakaalus, oli see lausa kingitus Very Happy Nii et pea püsti, mõtted positiivseks ja ega kellelegi anta kanda rohkem, kui ta jaksab...
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2016 8:50 am    Teema: . Vasta viitega

Aitäh sõbrad ,eks ma ikka võtan mõistuse pähe Very Happy ,kuigi hirm on suur Twisted Evil Twisted Evil . Praeguseks on antibiotsid müjuma hakanud ja öösel vedelikku ka tulnud,jumal tänatud ,annab juba olla. Aga selle keemia kohta ytlen ma nagu Sharlett O,Hara...,,, Ma ei mõtle sellele täna ,mõtlen sellele homme ,siis suudan seda paremini taluda.,,, Ilusat sõbrapäeva kõigile ,kallistan Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2016 11:57 am    Teema: Vasta viitega

Tere Tiinaly!
Tulin sulle toetust avaldama! Minagi talusin keemiat väga halvasti. Mida kord edasi, seda õudsam oli. Viimaks ajas paljas mõte juba iiveldama. Aga teadsin, et kord on see läbi ja lõppenud. Mõtlesin toona, et olen valmis tegema ükskõik mida, et seda rohkem ei peaks läbi elama.
Mul on siiani hästi läinud, neelan veel tablette ja tegelikult kui vaja, siis elan selle keemia uuesti ja uuesti üle!
Seniks: miks rõõmsaid päevi rikkuda, kui elu naeru nõuab,
kui tuleb aeg, et nutma peab, küll siis ka nutta jõuab!
Olgem ilusad!
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2016 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Tiinaly! Kõigepealt tore, et arstile pöördusid ja murele lahenduse leidsid! Wink Oligi vedelikupaise nagu aru sain, ainult kust sul seda vedelikku ise imbub? Rolling Eyes Keemiate kohta niipalju, et ajad on edasi läinud ja see et eelmine kord oli hull, ei tähenda seekord hullu olemist! Pealegi, uuri kas tartus ei saaks iivelduse vastu tilgutiga anda, kui raske tbl neelata. Minul oli tlnas tilgana ja ei neelanud ma mingeid tbl! Ole tubli ja viska peast igasugu loobumise mõtted! Kirjuta kuidas läheb ja tea- Sa ei ole üksi! Jagatud mure on juba pool muret! Idea Suur virtuaalne kalli-kalli ning pea paistab taas päike! Wink
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes