Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rind valus ja palavik
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2016 8:21 am    Teema: , Vasta viitega

Tere sõbrad,hea on tunda ja teada et ma pole yksi Smile Eile käisin jälle vett välja võtmas ja homme l'hen uuesti ,see õde seal sidumistoas on väga tore ja homme lubas arsti ka kutsuda kabinetist ,nemad ju saavad , vett immitseb treeniaugust ja öösiti ka ja tiss hakkab normmakuju juba võtma Smile Hea on kodus vedeleda ja puhata Surprised Konsiiliumi otsust pol veel tulnud ,see ootamine teeb veits närviliseks ,saaks juba pihta hakata ,saab rutem läbi ja tavaellu tagasi Very Happy Sainka perearstilt teada ja lugesin ka siit muidugi et lehel saan olla 90 päeva ,aga kui ravi selle ajaga läbi ju ei saa?? Crying or Very sad mis edasi teha . Käin yle mere tööl ja siin ravil ,oh jah aga jälle sama lause ,,Ma ei mõtle sellele t'na ,mõtlen sellele homme......,,,,
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
annabel

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 17, 2016 11:57 am    Teema: Vasta viitega

Tiinaly, arvan et saad haiguslehel tunduvalt kauem olla! Soovitan pöörduda selle haigla sots töötaja poole, kus ravil oled kuna haiguslehe pikkus oleneb mitmest nüansist Sinu puhul - kas on töövõimetus ka, kas eesti või soome haigekassa jt. Isegi perearstid ei pruugi teada!
Aga seniks, naudi ilusaid ilmasid ja küll kõik saab korda! See otsus tulebki päris kaua, mul läks paar nädalat aega. Rolling Eyes
Kas meie privaatsesse fb gruppi ei taha tulla, vaata mõned teemad allapoole inks tegeleb selle liitumisega.. Wink
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2016 2:44 pm    Teema: . Vasta viitega

Tere jälle ,ei noh minul on nii kõrini kui veel olla saab ,ma lähen tööle tagasi ,mida ma siin passin ,mingit kirja ei tule juba kuu. Mõtle end hulluks ,depressiion juba kallal ja hakkasin deprekaid neelama ,,,kui needki aitaks ,enne 2 nädalat ei aita ,ma ju tean Confused Kõik mõtted läbi mõeldud,et kui ikka lehte ei saa pikalt siis lähen tööle ,pean jaksama ja käin siin keemiast ,kui muidugi tööandja laseb . ei saa ju palgata ka võtta ,mul pole kedagi kes arved maksab ja söögiraha annab ,eluaeg ainult endalelootnud. Sorry tuli nutulaul aga kõik ajabki nutma.....................
Tagasi üles
Siirilii

PostitusPostitatud: Reede Veeb 26, 2016 8:43 am    Teema: Vasta viitega

Ma pean ütlema, et minul läks ka päris kaua, enne kui tuli otsus, kuidas ravi jätkatakse. Otsi arsti number välja netist, kes sind lõikas ja helista. Küsi, et ootad ja ootad, aga vastust ei tule. Minul ka miskipärast venis see asi.
Haiguslehe kohta ei oska väga rääkida, aga ma ei usu, et sa seda ei saa, kui ikka haige oled.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes