Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Siin nii vaikne ja rahulik...

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lilleke123

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2016 5:48 pm    Teema: Siin nii vaikne ja rahulik... Vasta viitega

Tere.
Siin nii vaikne ja rahulik. Keegi enam ei postita midagi ega uuri miskit. Nii tekkiski mõte natuke elukest siin elavdada ja veidi uurida, kuidas kõigil läinud on? Kas "ülevaatused" on korras olnud, mis peale ravi lõppu muutunud on? Kuidas üldine enesetunne?
Minul sai eelmine kuu rinna eemaldusest aasta mööda, keemiast on möödas 9 kuud ja kiiritus lõppes märtsiks. Nüüd nagu taastun ja oktoobris lähen plastikakirurgi juurde, et mõelda, kuidas rinda taastada. Kuigi mul oli operatsioon koos ekspandriga taastusega, läks kiirituse tõttu kõik lörri ja ekspander võeti välja. esimene "ülevaatus" oli mai kuus, kuigi see oli lihtsalt ülevaatamine ei mingeid proove ega midagi. Nüüd teine "ülevaatus" peaks olema novembri algul. Loodetavasti siis ikka tõesti kontrollitakse kõike, mida peaks.
Mina pole peale ravi lõppu midagi muutnud, elan täpselt samasugust elu edasi nagu varem. Ainus muutus on see, et olen ühe rinnaga, riided kisuvad kreeni, hormoonitablettide tõttu on higistamishooge, mis ikka tihti päris muserdavad tuju ja juuksed, mis on juba oma 10cm juba on ikka päris krussis-ennem sirged.
Loodetavasti on siin ka mõni vastaja. Kaunist sügise algust ja palju-palju positiivsust teie mõttemaailma ja tegudesse!!![b][/b]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerahein

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2016 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Hei lilleke! Tulen sulle seltsi. Mul pole enam millestki eriti kirjutada. Siiani on hästi läinud, novembris saab 10 a diagnoosi saamisest. Valvsust aga ei kaota, sest kui olin opil, oli seal naine, kellel 10 a hiljem eemaldati teine rind.
Võtan jätkuvalt hormoontablette ja usun, et need aitavad. Pika proovimise peale sain rohud, mis kõrvaltoimeid ei tekita. Mõtlen liigesevalusid, need olid vahepeal päris hullud. Selle ajaga on lisandunud 20 kg, aga üldine olemine on hea.
Muidugi annab pidevalt tunda selg, kust lihas rinnaks ette toodi. Kui saaks, laseks tagasi panna. Just tööl unustan vahest ära, et ei tohi liiga teha. Valutama hakkab päev-paar hiljem. Hiljaaegu pingutasin üle ja nädala jagu selg valutas, käsi takkapihta. Selja väsimus ongi praegu suurim häda, siis pean pikali heitma ja palun lapsel hobusesalviga määrida.
Mul on väga tore perearst, hoiab mu tervisenäitajatel silma peal.
Peaksin tervislikumalt toituma ja rohkem liikuma, et kaal langeks. liikumisega olen veresuhkru ja kolesterooli kenasti normi saanud, asi seegi.
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2016 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile kes siin postitanud ja muidu lugejad! Mul saab nov 3 aastat saaga algusest. Just tulin "ülevaatuselt" ja kompuutrist. Põdesin kevadel mingit vastikut viirust, mille tüsistus oli kopsupõletik mis vaevaliselt taandus ja kevadel tehti igaks juhuks kompuuter. Leiti träpsud kopsus ja nüüd tehti uus kontrolliks, et midagi kurja seal ei pesitseks. Katsun olla tubli ja elada nagu enne vähipoissi!😉 Kaalu on lisaldunud 15kg kolme aastaga, veresooned on tabamatud ja vahel tabab mind enda haletsushoog...aga muidu on kõik hästi!😁
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit