Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Unetus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Valentiina

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2016 8:44 pm    Teema: Unetus Vasta viitega

Tere! Postitan siia, kuna loodetavasti siin kõige enam sarnaseid ravimeid saanud foorumlasi. Olen juulikuust alates saanud keemiaravi, esmalt 4 FEC 100 laksu ja nüüd seljataga kaks Docetaxeli, 2 veel ees. Olen alati olnud hea unega, eriti palju jätkus und esimeste nelja keemia ajal. Kui uneta ööd algasid, mõtlesin esmalt, et olen lihtsalt üle maganud. Nüüdseks juba kuu aega saanud ca 3-4 tundi ööpäevas magada. Und lihtsalt ei tule ja kui uinungi, siis 1-1,5 tunni pärast ärkvel ja paar tundi lakke vaatamist. Olen proovinud hea une teed ja vaatamata unetusele reziimi hoidnud: lähen ikka mõistlikul ajal voodisse ja uneta öötunde ei sisuta ekraanide vaatamisega. Käin tööl ja jõudumööda trennis, jalutan iga päev. Aga nüüd hakkan ära väsima sellest kõigest, tahaks välja magada lihtsalt ennast. Leidsin netist Docetaxeli infolehe, mille andmetel unehäired on sageli esinev kõrvalmõju, nii et põhjust on seostada olukorda ravimiga. Kas keegi foorumlastest on sama probleemi ees olnud ja kuidas sellele leevendust leidnud? Küllap helistan lähipäevadel raviarstile, kes mind juba hätta ei jäta, kuid siiski, kas millestki peale unerohutableti on keegi abi saanud?
Mul on rinnavähk, kartsinoom, IIB
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
prouakaisa

PostitusPostitatud: Kolm Nov 16, 2016 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kas Dexa tablette ka võtad? Neid ei tohiks õhtul võtta. Ja soovitan juurde küsida unerohtu, näiteks Imovane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Valentiina

PostitusPostitatud: Reede Nov 18, 2016 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Ei võta praegu Dexametasoni. Sain siiski unerohtu ja üle pika aja välja magada Smile
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2016 7:32 am    Teema: Vasta viitega

Väga tore!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inks

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2016 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ka ikka sain ravi ajal unerohtu, see nii raske aeg ja hea uni on vajalik. Hiljem tuleb lihtsalt ettevaatlikult võõrutada. Perearst peaks ka saama seda kirjutada, vahel on unerohule lisaks vaja ärevuse vastaseid rohte ka.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit