Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hemagi

PostitusPostitatud: Reede Veeb 24, 2017 7:18 pm    Teema: Tere Vasta viitega

Tere

Olen siin Foorumis uus liige.
Sain enda diagnoosi täiesti juhuslikult teada. Läksin rinnakabineti tavakontrolli ning sealt suunati mind mammogrammi tegema. 9.01 sain teada et mingi kahtlus ning 13.01 sain juba UH aja. Seal aga sain kinnitust, halvaloomulisi kasvaja ja võeti kohe biopsia. Ootasin tulemusi ja 20.01 sain tulemused teada. Vahetasin haiglat ja arsti ning juba 25.01 olin haiglas ja järgmisel paeval juba operatsioon. Lõigati vajalik tükk rinnast. Õnneks lümfid olid puhtad.
17.02 sain tulemused, et tegemist Kolmiknegatiivne rinnavähk I staadium aga agressiivne vorm. Minu ravi 3+3 keemiat (fec +tax) ning järgneb kiiritus.
Tänaseks olen oma esimese keemia saanud, olemine haiglane ootan millal hullemaks läheb. Vähemalt nii räägitakse, et 3-4 päev pidi kehvem olema. Soovisin tegelikult teada, kas kellelgi sama diagnoos, kuidas ravi mõnus? Soovitusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
klarett

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2017 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ohjaa eks see umbes niimoodi käibki et lähed kontrolli ja ei ole korras. Aga lühikese ajaga on sul ju suur samm edasi, juba operatsioon tehtud ja keemia käib. Fec oli üsna vastik minul taluda, ikka nädal kuni 10 päeva iiveldas mõõdukalt. Fecist on siin foorumides palju kirjutatud. Peaasi on see, et kõrvaltoimed lähvad mööda ja on võimalus terveks saada.
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2017 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub, et oled Tallinna patsient, sest Tartus saavad kõik FEC ravi saajad enne ravi tableti Emendit ja kaks tabletti veel kaheks päevaks koju. Ja selle rohuga paha ei hakanudki, küll oli veidi uimasem ja nõrgem olla, aga ei midagi erilist. Ei olnud vajadust ühtegi iivelduserohtu tarvitada. Kui loed minu varasemaid postitusi, saad palju infot, mis mind aitas. Minulgi oli 3*3 skeem, aga minu pahalane oli hormoonitundlik ja mitteagressiivne. Edu sulle ja kui midagi küsida, küsi julgesti. Muidugi on meil ka fb privaatne grupp, kust saad väga palju lugeda ja individuaalselt küsida, kui on soovi ühineda, anna teada.
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Kolm Märts 01, 2017 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Tere! See on tore et kiiresti pahalasele jaole said ja küllap keemia hävitab veel viimased ! Millegipärast arvan et oled noor kuna noortel kipub olema agressiivne vorm, kas on G3? Fec keemia on üleelatav, pole hullu midagi - ma sain 6 FEC. Küsi julgesti mis huvitab! Ja usu- kõik saab lõpuks korda! Wink
Tagasi üles
hemagi

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2017 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on nüüd esimene fec keemia ära olnud. Esimesel päeva õhtul olin natukene uimane. Järgmisel päeval ärgates oli tugev peavalu. Võtsin paracetamoli ja sain peavalust üle. Järgmistel päevadel oli nõrk olemine, kuid ei olnud midagi hullu mida üle ei elaks. Iiveldust ei olnudki.
Olen tõesti noor, 36 aastane. Minu Soov oleks, et keegi jagaks oma kogemusi kellel samuti diagnoositud Kolmiknegatiivne rinnavähk.
See tundub haruldasem, sest väga ei ole leidnud infot selle kohta. Minu arst ütles samuti, et pigem on hormoontundlikud vormid.
Igal juhul püüan tugev olla ja raviga kiirelt ühele poole saada, et siis kiirelt taastuda ja sellest välja tulla.
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Meil fb grupis on mitu kolmiknegatiivset noort naist, kellelt saaksid palju infot ja kogemusi võitluses sõralisega... Ma ei tea, kas nad siin lehel enam käivad, kui soovid nendega rääkida, peaksid meie privaatgrupiga fb liituma, sel juhul võta inks´iga ühendust
meiega saad tutvuda ka siin:

Viimati muutis seda lilleke123 (Esm Märts 06, 2017 11:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

ee, kahjuks seda linki krupiväiselt ei näekski...

Viimati muutis seda lilleke123 (Esm Märts 06, 2017 11:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
hemagi

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tere

Soovin liituda teie grupiga.
Kahjuks need lingid ei tööta. Palun andke juhised.

Ette tänades,.
Tagasi üles
hemagi

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tere

Soovin liituda teie grupiga.
Kahjuks need lingid ei tööta. Palun andke juhised.

Ette tänades,.
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

mine loe oma privaatsõnumeid, kirjutasin sinna sulle....
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2017 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna grupp on salajane siis link töötab ainult liikmetele, aga lilleke või mina saan teid liita, meil on vaja teie Facebooki nime.
Tagasi üles
inks

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2017 1:44 am    Teema: Vasta viitega

http://www.cancernetwork.com/breast-cancer/new-therapeutic-strategies-triple-negative-breast-cancer/page/0/1

siin on uuem artikkel selle kohta kuidas uusi ravi viise testitakse kolmik negatiivse vähi raviks. Praegu on väga palju kliinilisi uuringuid käsil mis keskenduvad just kolmiknegatiivsele vähile.

Kuna oled noor kas sulle geenitest juba tehti? Ma olin ka 36a ja olen BRCA1 positiivne. Kui oled BRCA positiivne ehk saaksid plaatinumi põhist keemiat ka.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit