Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nolvotex ja kaalu tous

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
LK

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2017 10:15 am    Teema: Nolvotex ja kaalu tous Vasta viitega

Tere kõigile.
Minu mure pole küll esmajärguline selles foorumis aga siiski sooviks kuulda teiste arvamust.Olen aasta Nolvotexi manustanud ja 5 kg lõbusalt lisandunud.Kui algul ei pööranud sellele tähelepanu lootes ,et kui veidi söömist piiran ja trenni aktiivsemalt teen,küll siis kilod kaovad nagu vanasti.Aga võta näpust.. Nüüd olen suutnud siiski õhtuse söömise piiramise ja trenniga kaalu kuidagi säilitada aga nagu veidi rohkem magusat vms sööd,on jälle kiloke juures.Saan aru et parem elus kui ilus aga kogu garderoobi ei tahaks välja ka vahetada ja 4 aastakest tablette veel ees.Kas keegi on saanud kaalutõusu kontrolli alla ja kui siis mis vahenditega?
Päikselist kevadet soovides! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
annabel

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2017 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tere! Minul on 3 aastaga lisandunud 10+ kilokest. Maha ei saa kuidagi ja mida rohkem kaalu jälgin, seda suurem ports lisandub kui juhtun patustama... Uue raviskeemi järgi tuleb nolvadexi võtta 10 aastat. Aga me tahame olla elus ja saame nende lisakilodega toime!😉
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2017 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Minuga ka sama lugu... keemia aastaga võtsin juurde 10 ning 7 nolvadexi aastaga veel 10... Trennis käin pidevalt ning ikka üritan söögi osas tervislikumat valikut teha... Karta on, et muidu oleks lisakilosid veelgi rohkem... Nüüd 5 aastat ilma Nolvadexita, kuid kahjuks kilod kuskile kadunud küll ei ole... Samas eks see ikka sõltub nö keha tüübist ka... kes ikka imepeenikesed on... nendele ei mõju hormoonid ka mitte kuidagi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bravo

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2017 10:21 am    Teema: Vasta viitega

Minule on tundunud (ma ei ole väga kindel), et see, mis meil kudedesse koguneb, on tegelikult vesi. Näiteks, kui vesiaeroobikas käin, ajab mind 45 minuti jooksul 1-2 korda WC-sse, ning lõpuks kaalu peale minnes olen kaotanud 1 kuni 1,5 kg. Mõnikord, kui vähem liigun, lisandub päevaga kilo. See ei saa ju muudmoodi võimalik olla. Suvel, kui jalgrattaga sõidan - sunnin ennast õhtuti vähemalt tund aega sõitma, on kaalunumbrid ka väiksemad.
Kuidas teil on?
Tagasi üles
annabel

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2017 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ma millegipärast ei usu et organism vett kinni hoiab kuna olen kuulnud et siis oleksid jalad paistes õhtuti. Olin juba enne rinnavähki paras pontsik aga nüüd on asi ikka väga hapu. Sai ka perearstile oma muret kurdetud ja tema soovitus oli minna maovähendus opile. No ma ei tea... Crying or Very sad ega ma üleliia ju õgi! Maha ei taha kilokesed kuidagi tulla-nädal vee ja tatra dieedil kaotas vaid 1 kg. Rolling Eyes
Tagasi üles
LK

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2017 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub ,et mingid päevad järjest ainevahetus nagu ei töötakski ja nagu saiake kõhtu maandub,nii see ära ladustatakse.Samas paari-kolme päeva pärast jälle põhjust wc külastada sagedamini ja ka kilod (grammid siiski pigem) langevad.
Tagasi üles
Bravo

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2017 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

Jalad mul ei ole turses, aga käed küll. Just praegu pean meeles pidama, et ööseks sõrmused ära võtan. Hommikul kaob turse paari tunni jooksul.
Tagasi üles
LK

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2017 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Nii lootsin,et keegi ikka toime tulnud oma kilodega ja jagab nõuandeid kuidas olla ja mida teha..Wink .Ise olen praegu suutnud hoida seda 5 kg suuremat kaalu stabiilsena aga hea oleks kui saaks need maha ja siis hakkaks hoidma.Eks üritan siis teerajaja olla Smile
Tagasi üles
missu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2017 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Samad probleemid ülekaaluga. Aastaga peale operatsiooni (munasarjad, kõhtü opereeriti) on mu kaal tõusnud üle 10 kg. Tundub, et kõik, mida söön, jääb kõhtu pidama. Kõht on nagu pall ees. Kardan, et vähk on tagasi, kuigi käin pidevalt kontrollis ja marker ei näita vähki. Saan praegu bioloogilist säilitusravi, Avastin. Väga ranget dieeti ei julge juba haiguse pärast teha, kuid kergem dieeditamine ei aita mitte midagi. Pidev väsimus on peal ja seetõttu ei ole ka füüsiliselt väga aktiivne.
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Kolm Märts 22, 2017 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Maka nüüd aastakese hormoone võtnud ja kaal eriti pole tõusnud ,vahepeal mõni kilo ehk aga see oli ehk veinikese või õlle manustamisest Smile Püüan vabal ajal ikka trenni teha ja liigun tööl ja veel peale tööd jalutan. saiakestest hoian eemale ja limpsi ka ei joo . Võibolla mul on lihtsalt vedanud Very Happy aga liikumine on ikka tähtis .
Tagasi üles
LK

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2017 8:23 am    Teema: Vasta viitega

Oleksin pidanud ka kohe saiakesed menüüst kõrvaldama Smile.
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Laup Märts 25, 2017 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Mina võtsin juba keemiaga 10 kg juurde. Ja nu peale seda veel 4-5 kg. Aga nüüd sellest aastast jätsin ära suhkru ja saiatooted ja uskuge või ei, aga olen saavutanud -4kg. Soov saada veel -5kg. Nii et on ikka võimalik ka alla võtta. Muidugi ei söö ma maiustusi, nende asemel puu või juurvilja ampsud. Ja õhtul viimane söök enne 18.00. Edasi joon ka teed või vett, kui söögiisu tulebki.
Tagasi üles
LK

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2017 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Lilleke123,tore on kuulda et siiski võimalik.Üritan edasi siis! Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid