Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rakenduse loomise kysitlus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Abiorganisatsioonid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Nov 16, 2015 9:18 pm    Teema: Rakenduse loomise kysitlus Vasta viitega

Sain sellise kirja:

Sooviksin teilt võimalusel nõu küsida. Tahame ühendada inimesi, kellel on haigusest tulenevalt sarnased mured ja kes otsivad kontakti teistega, et oma probleeme jagada ja teisi toetada. Arendame mobiilirakendust, kus kasutaja saab otsida ja luua personaalseid kontakte ja läbi mobiili rakenduse üksteisega suhelda. Kontakteeruda saab inimestega üle maailma ja vastavalt enda kriteeriumitele.Tegu on nö personaalse tugigrupiga (tean, et on olemas internetifoorumid, kuid konkreetne äpp saab olema isiklikum ja loodetavasti enam tuge pakkuv). Kuna rakendus on mobiilis, on see igal hetkel ligipääsetav ja mugav kasutada.

Kas te oskate soovitada, kuidas oleks võimalik jõuda inimesteni kõige paremini, kes on hetkel haigusega võitlemas ja kellel oleks kasu sellisest rakendusest, et saada tagasisidet otse potentsiaalsetelt kasutajatelt? Nende tagasisidele toetudes saame ehitada sellise rakenduse, millest haigetel on tõesti abi.

Tänades

Mikk Maal
+372 5804 0310

Küsimustik asub siin:
https://comistar.leadpages.co/kysimustik/

Palun vastake!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElikoSk

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2019 9:09 pm    Teema: Mis sellest saanud? Vasta viitega

Kas on teada, kas sellest äpi mõttest midagi reaalset arenes?

Tänan!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tull

PostitusPostitatud: Esm Okt 21, 2019 7:49 am    Teema: Re: Mis sellest saanud? Vasta viitega

ElikoSk kirjutas:
Kas on teada, kas sellest äpi mõttest midagi reaalset arenes?

Tänan!

Tundub,et siin ei toimu mitte midagi,väheke loetakse postitusi, mingitki vastust ei tule. mida Mikk soovib arendada arvan,et on palju inimesi kes äpp´iga ei toimeta aga tahaksid ja saaksid internetis hakkama on oluliselt rohkem. Kus on see koht kuhu vähihaiged on koondunud ei leia v.a rinnavähk mille kohta on infi rohkem.
Tagasi üles
Juliet

PostitusPostitatud: Teis Okt 22, 2019 9:42 am    Teema: Kahju Vasta viitega

Ei toimu jah miskit siin. Ma olen ka oma müeloomiga suht üksi. Olen liitunud FB-s erinevate välismaiste inglisekeelsete gruppidega, kust saan päris palju infot ja olen aktiivne. Enamus USA grupid, kus on näpuotsaga ka teistest maailma riikidest inimesi. Aga eestikeelset pole miskit Crying or Very sad
Tagasi üles
tull

PostitusPostitatud: Nelj Okt 24, 2019 2:02 pm    Teema: kahju Vasta viitega

Juliet tänan seegi tore et keegi üldse siin käib.Mina ikka tahaks kohapealset infi kuidas kellegil on läinud munasarja vähiga, praegu tundub mida iganes olen kirjutanud mitte keegi ei vasta ja telefonid mis jäetud ei vasta on vaikus või venekeelne ei tea. Ainuke järeldus et neid ei ole enam,sest postitused on ka 4-5 aasta tagused.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Abiorganisatsioonid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit