Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rinnataastamise operatsioonist veel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tiinaly6

PostitusPostitatud: Kolm Sept 10, 2008 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Käega kõik okey.liigub nagu vaja ja valu pole,raskusi mudugi sellega ei tõsta ja vahel on hell aga plaan juba minna trenni ja seal kergemid asju teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiinaly6

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 12:59 pm    Teema: No nii,no nii Vasta viitega

Aeg lennanud linnutiivul ja nüüd siis lähen ülehomme uuesti noa alla seda taastatud ilu lihvima. Siis peaks lõpuks valmis olema. Armid on rinnal juba kaunis heledaks läinud ja loodan et uued ka kaua ei parane. Ilusat talvealgust kõigile.
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 10:16 am    Teema: Vasta viitega

Tere . Niisiis opil käidud ja tehtud,nüüd taastun .Eile käisin arstile näitamas ja ta jäi küll oma kätetööga rahule ja õde ka väga kiitis,kui nüüd kollakas toon ka äat kaob ja niidid välja võetakse siis on kõik okey ja ausalt- nüüd mulle neist oppidest aitab
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tore ikkagi, et selle kõigega lõpuks oled hakkama saanud. Head paranemist Sulle! Kui kõik paranenud, siis oled kindlasti ka ise varsti väga rahul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kadi

PostitusPostitatud: Esm Jan 12, 2009 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Olen natuke seda taastamist uurinud. Kui proteesivariant välja jätta kuna mulle ei saa seda teha, sest olen saanud ka kiiritusravi, siis jääb üle vist 3 varianti - lapp seljalt, lapp lõhult koos lihasega (TRAM-flap) ja lapp kõhult ilma lihaseta (DIEP-flap).
Kas keegi teab - kas Eestis DIEP-flap operatsiooni ka tehakse? See tundub kirjelduste järgi neist kõige parem olevat.
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 1:59 pm    Teema: Tere Kadi Vasta viitega

Kas seal kust sa sellest lugesid,polnud kirjas kas eestis tehakse . Mismoodi see käib ,ehk valgustad meid ka. Ma usun et kõigepaerem on käia ära vasara vastuvõtul ja temaga rääkida ja koos lahendus leida. Ma ei usu et ta hakkaks proteesi panema kui sul endal lihast js rasva on mida sellekks kasutada. Mulle rääkis ka mingist proteesist aga hiljem mitte ja ei pannudki. See uus rind on küll suts väiksem aga mitte eriti ja mis siis, mingit võõrkeha pole ikkagi. Niiet käi Vasara juures ära ja siis kirjuta uuesti,edu sulle
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 8:36 pm    Teema: op Vasta viitega

lugege tänane http://www.ohtuleht.ee/, seal artikkel....................Kaks-ühes-lõikus: arstid ehitavad pärast rinna eemaldamist naisele kohe selja- või kõhulihastest uue, alateemad Naine, kontrolli ennast! ja
Kuidas rinna taastamis-operatsioon käib?
Tagasi üles
Kadi

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin internetist, nii et materjal on ingliskeelne. Neid artikleid on ju tohutul hulgal. Näiteks:
http://www.breastcancer.org/treatment/surgery/reconstruction/types/
http://www.optionsforbreastreconstruction.com/

Kusagil oli igatahes, et kui inimene on saanud rinnale kiiritusravi, siis ei saa implantaate panna kuna naha omadused on muutunud (ei veni niipalju kui vaja). Loodan, et asjast õigesti aru sain.
Mul on veel tükk aega oodata, kuni saab taastada, sest viimasest kiiritusravi seansist peab möödas olema 1 aasta.
See DIEP, kas Eestis tehakse, hakkas mind huvitama seetõttu et lugesin, et see on keerulisem kui TRAM-flap nii et ka Lääne-Euroopas igas haiglas DIEP-flapi operatsiooni ei tehtagi.
Tagasi üles
legle27

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 10:14 pm    Teema: Operatsioonist Vasta viitega

Olen just äsja rinnataastuse (TRAM) läbi teinud ja olen väga rahul. Kolmas ehk rinnanibu operatsioon veel ees, aga see on juba n.ö lõppviimistus. Enestunne ja - hinnang super! Dr Vasar on kuldsete kätega kirurg ja meeldiv arst. Räägib vähe, aga konkreetselt, toetavalt ja isegi humoorikalt. Igal juhul soovitan julgelt temaga konsulteerida. Mul ei tulnud mingit sisemist proteesi paigaldada ja jätkus n-ö. oma materjalist.
Julgustan tõesti kõiki kahtlejaid! Optimistlikku meelt!
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

omal mul pole küll rinnaga tegu olnud aga Dr. Vasar on ka mulle toex olnud. Häid kuuldusi temast, võin ka mina kinnitada.
Minu jala plastikaga läx küll tiba nihu, kuid see oli ka suht lootusetu juhtum Razz
Tagasi üles
Kairit

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2009 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on rind taastatud seljalihasest ja ees ootab teise rinna korrigeerimine ja nibu tegemine. Kas keegi oskab kommenteerida kuidas mõjub tervele rinnale rinna korrigeerimine/vähendamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tiinaly6

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 9:34 am    Teema: Tere Kairit Vasta viitega

Minul ei mõjunud kuidagi,st.mingit valu ega ebamugavustunnet pole. arvatavasti tõstetakse veidi rinda ja see eeldab armi piki rinda ja nibu ümbert lõigatakse ka lahti ja seda kergitatakse kõrgemale . see op on üldse nii kerge et ei ole mõtet küll pabistada. edu sulle ja ole tubli.
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 6:28 am    Teema: Vasta viitega

Igal asjal oma aeg. Veeretasin seda rinna taastuse mõtet, üksvahe olin vastane, siis hakkas miskit peas arenema ja nüüd käisin minagi dr Vasara konsultatsioonil ära. Kui oma alumise poolega korda saan, siis sügisel läheb lahti, tuleva aasta alguses opp ja järgmiseks suveks olen rannahooajaks vormis!
Oma materjali jätkub, vaat siis, milleks need kogutud kilod ära kuluvad. Rind tuleb kõhu arvelt.
Kaunist kevadet kõigile!
Tagasi üles
legle27

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 11:01 am    Teema: Sulle kerahein Vasta viitega

Sinu optimism on tore, kuida enda kogemusest tean, et nii kiiresti need asjad ei käi. Olen ise nüüd 3 opi läbi teinud (viimane oli 09.04.09) ja rinnanibu tegemine veel ootamas novembris. Seega kokku võtab see taastamine aeg vähemalt 1,5 aastat. "Materjali" võeti kõhult ja nüüd sellega armiga veidike probleeme, aga kokkuvõttes olen väga rahul ja tunnen ennast taas nais-inimesena. Kindlalt tasub see asi ette võtta.
Parimat!
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tore kerahein, et tegid sellise otsuse. Minagi plaanin selle sammu kindlasti ette võtta. Kahju ainult, et mu kõht on laste kandmisest venituste tõttu mitte just kaubandusliku välimusega. Laughing Seega sealt võetav materjal poleks küll ilusa rinna jaoks kõlbulik. A see vaid minu arvamus. Sügisel alustan minagi plaane ellu viima, et endale saada tagasi, millest ilma olen jäänud ja milleta olla eriti hea tunne küll pole.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 16

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes