Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere, mina olen...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Siiri

PostitusPostitatud: Laup Juul 07, 2007 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

tervis on kõige tähtsam.

Viimati muutis seda Siiri (Laup Sept 01, 2007 9:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
maari

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 10:11 am    Teema: Minu kahekordse kogemused Vasta viitega

Tere, olen Maari, mis tegelikult küll minu õige nimi pole, aga olen alati endale tütart tahtnud, kellel selline nimi oleks, sellest ka selline kasutajanimi.
Aga alustan algusest. 7,5 aasta tagasi avastati I staadiumis rinnavähk. Olin siis alles 31 aastane, käisin rõõmsalt tööl ja siis selline uudis. Kõik läks ruttu- arstile, opile, 3x keemiaravi, vahepeal 25x kiiritust ja siis jälle 3xkeemiat. Kõik käis nii kähku, et polnud aega suurt muule mõeldagi, kui ennast keemiaravi vahedel ennast jälle uuesti üles turgutada, et mitte pooleli jätta ja tahtmist pooleli jätta oli küll. Aga minu noor doktor, ütles mulle nii kenasti- te olete veel nii noor. Tegingi siis kõik need protseduurid läbi. Kadusid juuksed, mis kõige hullem kaotasin töökoha, ei tahetud enam, surmapitser oli otsa ees nagu hiljem kuulsin.
Olin siis paar aastat kodus, leidsin uue töökoha ja läksin isegi õppima. Nüüdseks olen lõpetanud kõrgkooli sotsiaaltöö erialal. Töötan ja kõik peaks olema nagu Ok. AGA..................
3 nädalat tagasi avastati, et mul pole puhtad enam kopsud, maksas on midagi ja ka luudes on muutused. Nii et vana asi uues kuues jälle tagasi. Saan järjekordset keemiaravi, sedapuhku iga nädal vähemalt kaks kuud järjest. Arst ka imestas, kui mu vastuseid nägi, nii kaua aega on möödas ja näed. Aga ikka veel tunnen, et elu läheb edasi. Mul onväga head sõbrad ja mis peamine, minu töökoht ootab mind ikka tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tiinaly6

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2007 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kulla Maari,ära kaota lootust. mul tuli see tegelane tagasi 4 aasta pärast. 2001 leiti kasvaja rinnas ,mõõdud olid hirmuäratavad 9 cm,seda kuulsin enne uut oppi. kui opist oli 2a möödas ,lasin teha uue rinna ja peale seda aasta pärast avastati uus tükk,selle armi kõrvalt. aga elama peab,sest laps on veel koolitada ja üldse . olen sellelt haiguselt õppinud et tervis on meie kallim vara ja armastus ja usk tähtsad.Niiet usume ,loodame armastame.!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Püh Juul 29, 2007 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Maari! Lootust ei tasu loomulikult kaotada, kuid ausalt öeldes paneb Sinu lugu mõtlema küll. Kas tõesti ei saa ka 7 aasta möödumisel loota, et oled vähist jagu saanud? Lisaks oli Sul ju vaid I staadium, mis peaks olema eriti hea prognoosiga. Kas arstid on päris kindlad, et need on metastaasid ja kas Sulle ka varem kompuuteruuringut tehtud on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
maari

PostitusPostitatud: Teis Juul 31, 2007 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu ma siin eelpool kirjutasin, imestas minu arst ise ka, et mul vähk jälle tagasi on. Küll teises kohas, aga ikkagi. Küsisin ka oma ,,uut" diagnoosi, aga tuleb välja, et asi on ikka alguse saanud rinnast. Lihtsalt üks vildakas geen jäi kusagile unne ja kasutas ära soodsa juhuse ning hakkas uuesti kasvama. Aga ma nagu eriti ei imestagi. Olen viimase aasta jooksul pidanud väga palju psüühiliselt üle elama- aasta tagasi sai õnnetult surma minu vend, neli kuud hiljem suri töökaaslane -noor mees infarkti - ta oli mulle suure venna eest, ja veel pool aastat hiljem suri õnnetutel asjaoludel minu ema vend. Pidin kogu aeg olema oma vanematele toeks, enda peale polnud aega mõelda ja kui ausalt öelda, ei tulnudki nagu keegi selle peale, et minul on ka raske. Aga teadaolevalt saavad naistel vähjad paljuski alguse just psüühiliste ülepingutuste ja üleelamiste tagajärjest.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Juul 31, 2007 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, on minulgi sellised mõtted läbi käinud. Sellepärast peamegi püüdma rohkem enda eest hoolitseda ja halbade emotsioonide eest ennast kaitsma. Ei saa lasta igasugustel muredel enda põue pugeda.
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 8:16 am    Teema: Vasta viitega

Aga kui kerge on nii öelda -mõelda ja kui raske nii teha...naised ju need muretsejad...soovin, et me kõik suudaks üle olla oma muredest! Päikest teile!
Tagasi üles
erka

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tere! olen erika ja täna suhteliselt õnnetu. Sain teada et minugi sõraline pole alla andnud. Mul diagnoositi 3 aastat tagasi munasarja pahaloomuline vähk 3 st. Peale oppi ja 6 keemiat sain rahulikult hingetõmbeaega 1,5 aastat Kinnitan endale et see on väga hea ja õnnelik antud aeg. Alates eelmise aasta juulist on vahelduva eduga asi kulgenud keemiate tähe all. Viimane tsükkel lõppes alles aprilli lõpus. Kuid juba juunis hakkas marker uuesti tõusma ja nyyd on jälle ka vedelik kogunema hakkama ja markerit ei julge homme kysidagi. Reede ootab järjekordne konsiilium ja ilmselt jälle keemia. Kahjuks on ka raviarst laiutanud ainult käsi, et ei tea miks see marker ikka tõuseb ja midagi konkreetslt on raske olnud temaga rääkida. Yritan oma arsti vahetada ehk saab kindlust juurde.
Sai siia yks häda lugu, aga ju ma vist jõudsin sellisesse etappi et tunnen et pean ka kellelegi vähe kurtma. Oleksin väga õnnelik kui keegi oskaks miskit soovitada või kas on ka selline must pilv nagu ette tulnud. Sad Aga kyll ma pea pysti ajan Rolling Eyes
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2007 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Armas Erika! Kõige tähtsam on usk endasse ja sellesse, et sa saad hakkama. Ma tean, et seda on väga raske saavutada, aga proovi ikka! Öeldakse, et paremini paranevad need, kes suudavad olla positiivsed. Katsu igas päevas ja hetkes leida midagi ilusat ja räägi oma haigusega...võib tunduda totter...aga mina olen seda teinud...mul aitab ennast leida ka küünlatuli...kui on raske, põletan küünalt. Ma kallistan Sind kõvasti-kõvasti ja soovin, et leiaksid igas päevas oma killukese päikest!
Tagasi üles
erka

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Armas Alice! tänan Sind toetava sõna eest, eks ma pyya ikka pea pysti hoida ja ausalt kui sain eile siia esimesed mustad mõtted kirja läks ikka nati paremaks ja peale Sinu armast toetavat vastust hakkab jälle päike pilve vahelt paistma. eks me pea oma haigusega ju võitlust edasi, aga jah aeg ajalt tulevad tagasilöögid.
Veel kord aitähh ja jaksu jõudu ja päikest!!
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

"Kallistab" Wink
Tagasi üles
maari

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2007 5:33 pm    Teema: Erikale Vasta viitega

Ikka pea püsti ja pea rõõmsamaid mõtteid täis. Lohutuseks võin öelda, et markeri tõus ei tähenda alati kasvaja vohamist, ka tugevam põletik viib markeri näidud üles viia. Nii et lootust on alati. Muuseas, minu arst ei tee üldse kõrgeid panuseid markeri näitude peale.
Tagasi üles
pilleriin

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2007 12:59 pm    Teema: tere Vasta viitega

leidsin Teid üles juhuslikult!Tulen Põlvast,võitlen 4 aastat juba haigustega.4aastat tagasi avastati lõppstaadiumis emakakaela pahaloomuline kasvaja,mis opereeriti,kuid enne seda sain 25x kiiritust ning 3 keemiat,kontrollile minnes 3 kuu tagant ikka ja jälle avastati midagi,esimene kord olid liited kinni liitunud parempoolse neeru kusejuha,mille tagajärg lõppes tohutu suure opiga,niisiis kogusin ennast ja kui jälle kolme kuu pärast kontrollile läksin oli põie otsast kinni liitunud kusejuha,jälle op.,aga vahepeal aeti igasugu voolikuid seljast neerudesse,et ehk saab ilma opita kusejuha lahti päästa,aga ei,peale emakakaela oppi ei hakanud ka põis tööle,kuna põie närvid olid viga saanud,aga möödus 3 nädalat ja jälle sain pissida.Nüüd siis läksin järjekordselt mais kontrollile ja uh avastati maksas kasvaja kahtlus,ja oh näe imet,4x6cm juba suur,kuigi sep,2006 käisin viimati kontrollis,nüüd siis elan pooliku maksaga,ning usun et minulgi kulgeb elu edasi,kuigi tuleb elada raske keemiaravi kuur üle.Ilusat suve lõppu minu poolt!
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2007 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin, kui oled see, kes ma arvan, siis ilmselt käid minu juures oma perega juukseid lõikamas. Ma kallistan kõvasti ja luban, et tulen Sulle varsti külla...
Tagasi üles
pilleriin

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2007 6:51 pm    Teema: meist enestest Vasta viitega

jah,olen küll see,kelle juukseid sa koguaeg lõikad!Ära arvasid!Oootan sind väga,väga,väga!!!Ole tubli!!!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit