Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere, mina olen...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2007 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Pilleriin!
Oled pidanud nii tõsiseid ravisid läbi tegema. Samas on ju ikkagi hea, et arstid on nõus ikka ja jälle proovima ja et ei ole ära võetud lootust sellest raskest haigusest jagu saada. Loodame koos, et ka eesseisvad ravid Sind aitavad. Jõudu, jaksu ja tugevat usku paranemiseks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pilleriin

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2007 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Kersti! Aitäh lohutavate sõnade eest!Sullegi palju edu!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maari

PostitusPostitatud: Laup Sept 01, 2007 10:41 am    Teema: Tere Pilleriin Vasta viitega

Jõudu ja jaksu Sulle edaspidiseks! Tunnen ka Põlvast ühte Pille- Riini, seepärast läks Sinu lugu eriliselt südamesse.
Tagasi üles
pilleriin

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 2:45 pm    Teema: TERE MAARI! Vasta viitega

Aitäh sulle toredate sõnade eest,seljataga 4 oppi,loodan et elan selle keemiaravi ka veel üle!
Tagasi üles
krista31

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2007 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tere.
Olen Krista. 1999.aastal napilt enne keskkooli lõppu diagnoositi mul Hodgkini lümfoom. Sellele järgnes 6 keemiaravi kuuri ja jaanuaris 2000 luuüdi siirdamine.Sellest on möödas juba üle seitsme aasta ja ma töötan nüüd ise meditsiinis.
Soovin kõigile jõudu vähiga võitlemisel.
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Püh Okt 07, 2007 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Krista! Tore, et sul on nii hästi läinud ja tere tulemast meie hulka!
Tagasi üles
kuklike

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2007 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Olen Kuklike
Siin juba vana olija. 2002 08.oktoobril eemaldati mul vasakust rinnast 2 koldeline II astme rinnavähk rinda säästva lõikusega. Järgnes kiiritus ja järelravi. Tänaseks on möödunud 5 aastat ja elan edasi.
Käisin 26.09 oma tohtril ning täna sain lõpliku vastuse röntgeni ja mammo kohta. Õnneks kõik korras. Kevadel taas tee Hiiule kontrolli.
Päikest kõigile.
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tere! Olen esmakordselt nüüd siis ka siin teie seas. Kes oleks seda osanud üldse arvata, et netist kunagi ka sellise foorumi enda jaoks pean üles otsima.
Lugesin siin teiste elamustest-ravidest ja kõigest sellest, mis selle kõigega kaasneb. Ise olen alles päris selle raske tee alguses. Isegi karta veel midagi ei oska.
Minu lühike lugu siis endast: Avastasin väikese tüki oma rinnast aasta tagasi ja läksin kohe perearsti juurde, kes andis mulle saatekirja onkusse. Peale onkoloogias käiku anti mulle teada, et on healoomuline kasvaja ja mingit lõikust nagu ei vaja. Küsisin veel arstilt, et kas järgmine aasta nagu peaks jälle kontrolli tulema. Vastuseks sain, et kui soovin, siis võin ikka tulla jah.
No-ja siis see aasta saigi jälle mindud. Nüüd aga polnud enam küll juttu healoomulisest. Hoopis vastupidi, et paari päeva pärast on konsiilium ja ootamas on mind lõikus ning keemiaravi. Rohkem ma telefonitsi nagu arstilt midagi enamat teada ei saanudki.
Nüüd siis olengi täielikus teadmatuses, isegi ei tea täpselt, et milleks end ette valmistada. Keemiaravist tean siit lugedes ja ka enne olen kuulnud, et kaovad juuksed ja süda on pidevalt paha. Täitsa rumal endalegi tunnistada, et olen nii vanaks elanud ja midagi ei tea.

Vot selline siis minu teadmatuses olev lugu.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tere mon,
Tore, et meid üles leidsid n. üritame Sind siin igati toetada vajadusel. Kui aga nüüd on tee konsiiliumisse, siis astu esmalt läbi ka teabetoast, kus saad oma esimestele küsimustele vastused ja soovikorral ka kõiksugu kirjandust kaasa.
Kindlat meelt ja ole tubli!
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tere mon!
Kõik läheb nagu peab - katsu ainult säilitada optimism ja hea tuju. Ja minul näiteks polnud kordagi keemias süda paha, niiet pea püsti, sul pole äkki ka! Mis juustesse puutub, siis see aeg läheb kiiresti mööda ja uued kiharad on ilusad ja paksud Smile
Ole tubli.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, mon!
Eks see ole loomulik, et alguses sellest haigusest, ravist ja probleemidest mitte midagi ei tea. Samas just teadmatus ongi see, mis meis hirmu tekitab. Kahjuks ei saa väga loota, et arstid jõuaksid meile kõigest täpse ülevaate anda - heal juhul vastavad nad vaid meie küsimustele. Mõnikord tasub vastuvõtule minnes lausa need küsimused endale üles kirjutada, sest muidu võib ikka midagi tähtsat ära ununeda. Väga palju on tegelikult infot ka internetis. Ning tõesti see sama foorum, kus saab tuge just teiste kogemustest. Nii me püüamegi siin kõik koos teineteisele toeks olla.
Kas Sul on operatsiooni aeg juba teada?
Tagasi üles
kerahein

PostitusPostitatud: Esm Nov 26, 2007 8:46 am    Teema: Vasta viitega

Tere mon!
Tean, mida tunned. Kui sul on kedagi, keda usaldad, siis kutsu kaasa. Arsti juurde, opipäeval, keemiaravisse. Ei pea nii olema, aga mulle sobis küll. Saad kõike jagada, arutada. Hajutab hirme ja annab tuge. Ole tubli!
Tagasi üles
urmash

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 2:02 pm    Teema: Kilpnäärme vähk Vasta viitega

No nii, on. Avastati alles kuu aega tagasi. Juhuslikult, et suurenenud lümfisõlm, mis ei ole valuline võib olla probleemiks. Kahtlesin lasin uuringuteks ära lõigata. Avastati kilpnäärme vähk, 2 staadium, papillomne. Niisis pidin näiliselt tervest (muud uuringud ei leidnud midagi) näärmest loobuma. Oligi vähk sees. Nüüd ootan keemiaravi. Alles järgmine aasta saan. seni vaevlen hormooni puudused.Enne ravi ei tohi asendajat L-Türoksiini võtta. See oleks abiks vähile ja takistaks keemiaravi. Istun kodus ja kogun kaalu. Ainevahetus on häiritud. Pea kuniseb, niisama ja igasugu mõtetest ka. Mis ma valesti olen teinud, et sellise haiguse korjasin - mis teisiti pean tegema. ...
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Armas UrmasH,
Kuidas saaad Sa ennast oma tervisehädas süüdistada? Ma olex ka kindlasti tahtnud olla mingil hetkel elus hiromant ja selgeltnägija, et enesesüüdistused piinama polex tulnud. Olgem ausad, selline mõte ei vii just eriti kaugele ja kuna energiat on ikka järgnevatex sammudex vaja, siis tasub ehk hoopis nende peale mõelda.
Minu keemiaravi oli sellisel ajal, kus jõulud polnud enam endise tähendusega, mis olid sinnani olnud, kuna tervis ei lubanud seda kõike nautida. Sul on võimalus seda hõngu nautida ja head n. paremat süüa ja kehakaalupärast ära muretse, sest neid kilokesi võib Sul hiljem vaja minna, kui jaanuaris oma ravi saama hakkad.
Kui norutavat nina vaja püsti hoida, siis me toetame Sind Smile
Päikest ikka kõikidesse päevadesse!!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Laup Dets 01, 2007 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Tere, Urmash!
Arvan samuti, et ennast ei tasu küll selles haiguses süüdistama hakata. Samas ei tähenda see seda, et ei võiks enda elus mõnda positiivet pööret ette võtta.
Miks Sa alles uuel aastal keemiat saama hakkad?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit