Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere, mina olen...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 12:42 pm    Teema: tere, ma jälle siin Vasta viitega

Sau, kasvõitlejad. Ma nüüd tagasi. Olen vist aasta siit kõrvale hiilinud, sest nii raske on olnud, et olen ära unustanud oma parimad abilised- teie siin Smile Nii... põetasin ema 11 kuud ja see kurnav aeg lõppes 17 juuni, siis sai emme oma võitlustega võideldud. Iga hoolduspäev läks lõpus maksma 19 euri päev- kuradi riik- kas sellist me tahtsimegi? Samal ajal jättis mees mu maha, tuli tagasi ja jättis jälle. Veelkord kordas. Siiani hoiab mind tagataskus varuks edasi- mine tea, äkki tahaks veel tagasi, helistab ja piinab. Selle aja sees oli pojal tegemist selle kõige hullema puberteedipatuga- narkoga. Ootan kohut. Meeletu rahapuudus. Ei oska hakkama saada leinaga. Hakkasin suitsetama, jõin. Võtsin alla üle 30 kg, Kütner kahtlustab nahametastaase. Esmaspäeval pean tööle minema. Optimistlik pandariin on kutu ja nii väga väsinud.
Mis on nahametastaasid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sally

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 1:49 pm    Teema: meist enestest Vasta viitega

Tsau pandariin.Mina muretsesin kogu aeg ,et miks Sind pole, olid alati kiire reageerija ja nüüd järsku kadunud nagu maa alla.Ka Messengeris ei näinud ma Sind liikumas.Tunnen südamest kaasa, aga mees saada küll kukele, see kurnab Sind veel rohkem.Kas ka AD ei aita Sind enam, ma sain aru, et Sa võtsid neid edasi. Kardan,et need kahtlustatavad metakad võivad ka tulla stressist.Oleksid ikka pidanud siin oma muret jagama, vähemalt oleksid saanud ennast maha laadida.Me oleme head kuulajad ja ehk oleks keegi ka osanud head nõu anda.Ära nüüd enam ära kao.Ole tugev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiikar

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Küll on kurb, et elu laob sinu turjale järjest uusi katsumusi. Ehk aitaks sind järjele see, kui istud korra maha ja püüad mõttes või lausa paberi peal panna paika oma tegutsemiskava.
Lükka kõrvale kõik, mis segab sind järjele saamast. Alusta oma tervisest, see on kõige olulisem. Püüa selgust saada oma tervislikust olukorrast arstide abiga, et saaksid lõpetatuse oma hetkel ebamäärastele (surma)hirmudele võimalike metastaaside pärast. Trügi kasvõi jõuga arsti juurde, kui järjekorrad pikad on.
Räägi pojaga asjad sirgeks. Kui see jama on kohtusse jõudnud, siis saab ka see katsumus lahenduse. Ja poja tegude eest kannab vastust ikkagi tema ise, mitte sina. Ära süüdista ennast, et oled teda valesti kasvatanud. Lõpeta oma mehega suhe ära, enda kogemusest julgen küll öelda, et see on tegelikult lõppenud. Nõua välja temalt elatusraha, mina seda omal ajal haletsusest ei teinud ja rumal olin, sest jäin uskuma tema hala raha vähesuse üle.
Rahast. Linna- või vallavalitsusse pöördu palvega saada ühekordset toetust seoses raske majandusliku olukorraga. Mina näiteks olen oma uhkuse nurka visanud ja seda teinud päris mitmel korral, kui rahaline seis väga halb on olnud. Ehk on sul sõber või sugulane, kes saaks sind rahaga aidata ja on tagasimaksmise suhtes pikema ajaga nõus.
Leinast. Katsu suhtuda leina natukese rohkem mõistuse, kui tunnetega. Surm on ju inimese elutee lahutamatu osa, me puutume sellega kokku iga päev, kas kaudselt või väga lähedalt. Olen kuulnud vanemaid inimesi ütlemas, et lahkunut ei tohi hirmus meeletult taga nutta, muidu tema vaim ei saa rahu. Mõtle pigem sellele, et tema puhkab nüüd rahus, ilma valu ja vaevata ja sinu kohus on eluga edasi minna, sest siinpool taevast vajavad sind elusad inimesed rohkem. Pane peitu oma aega ootama need asjad, mis sulle sinu ema meenutavad ja tegele nendega näiteks alles aasta pärast.
Tööst. See on hea, et sa pead esmaspäeval tööle minema, säti juuksed soengusse, värvi silmad ja suu, puuderda ninaots, löö selg sirgu ja mine julgelt. See on praegu vist ainuke koht, mis sunnib sind mõtlema muudest asjadest ja aitab kasvõi mõnekski tunniks unustada oma murede pundart.
Ole tubli, hoian sulle pöialt!
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

oot oot, kullakesed, ma olen lihtsalt väsinud...küll ma hakkama saan. Hetkel on kontol 9 euri Very Happy , aga see pole oluline. Mina lähen ikka üks tiss ees optimistlikult edasi. Lohutus on hea, aga kaastunnet pole vaja. Minusugune on elus läbi vasktorude käinud, asi see nüüdki läbi elada. Aga nii hea oli siia tagasi tulla Smile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Pandariin!
Kaastunne sulle emakese lahkumise pärast! Ning rahu südamesse...
Oled nüüd pidanud tükk aega raskustega võitlema. Ehk on nüüd käes just tõusu periood? Eks elu annab märku, et pead rohkem enda peale jälle mõtlema. Muidugi tahaks väga loota, et seda läbi metastaaside meelde ei tuletataks. Kas nahal sul siis mingid moodustised? Millises piirkonnas?
Alkoholist hoia küll kaugemale - see teeb asjad ainult hullemaks.
Sellise mehega oleks tõesti targem suhted lõpetada - saaksid ise kindlamalt edasi liikuda.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 12:10 pm    Teema: meist enestest Vasta viitega

Pandariin,Sinu moto on, et kõige tugevamatele annab Jumal kõige suuremad katsumused.Aga öeldakse ka, et Jumal ei anna kellegile rohkem, kui ta suudab kanda.Nii et pea püsti ja edasi, enam hullemaks ei lähe!
Tagasi üles
Kadi

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2011 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="pandariin"]oot oot, kullakesed, ma olen lihtsalt väsinud...küll ma hakkama saan. Hetkel on kontol 9 euri :D , aga see pole oluline. Mina lähen ikka üks tiss ees optimistlikult edasi. Lohutus on hea, aga kaastunnet pole vaja. Minusugune on elus läbi vasktorude käinud, asi see nüüdki läbi elada. Aga nii hea oli siia tagasi tulla :)[/quote]

Siin kõlab endine Pandariin!
Jõudu Sulle Su katsumustes!
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2011 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mingid punased täpid leidis haavalt. 12.09 sain nahaarstile numbri, vaatame, mis seal välja mõeldakse. Pole hullu. Täna läksin tööle ja sain sellise emotsionaalse positiivse laksu, et oi- oi. Kogu meespere tegi komplimente kui noor ja hea üks mammi välja näeb. Aga naised.....hmmmm, te ei usu kui kadedad. Ma olen nagu kasinalt 18 aastane. BINGO ! Kasu ka ikka midagi Smile Very Happy
Tagasi üles
hake

PostitusPostitatud: Teis Aug 16, 2011 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Tubli kullake, tööst saadki kindlasti oma jõu tagasi, kõige tähtsam, unusta oma mõmmik!!!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Aug 16, 2011 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kui haavalt, siis ei ole vähemalt kaugmetastaasidega tegemist. Samas võib ju nahal igasuguseid punnikesi esineda - eriti suvel palavaga. Tore, et tööl kõik hästi. Kõike head ja anna ikka endast teada.
Tagasi üles
Tiikar

PostitusPostitatud: Teis Aug 16, 2011 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2011 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ei olnud mingeid nahametastaase, vat Smile
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2011 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Hea uudis ometi! Tahaks tõesti loota, et ei peaks iga punnikese pärast alati jubetalt muretsema. Mis see nahaarst siis ütles? Või on punnikesed juba kadunud?
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2011 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, need pisikesed punast värvi täpikesed on ealine eripära ja nad olid imeliku tähtsa nimega ja arstil endal ka kere peal teisi kuipalju. Ise näitas. Rinnahaav oli puhas kui peebi pepu ja sünnimärke leidis ta mu kehalt vaid kaks, ja needki olid puhast värvi. Aga need nahksed kidad, mis mõnel on- mul puuduvad Smile
Tagasi üles
elisha

PostitusPostitatud: Esm Veeb 20, 2012 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tervist! Olen siis Kadri, 27 a körgharidusega Jumalat uskuv eestlanna. Selle paiga otsustasin üles otsida kuna ühel mulle väga lähedasel inimesel avastati G2 ajukasvaja oktoobris 2011 ning kuna ma olen ühe mulle kalli inimese juba vähi kätte kaotanud siis ei tahaks seda enam niimoodi uuesti läbi teha.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit