Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ekspandriga kiiritus

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Kiiritus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lilleke123

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2016 9:28 pm    Teema: ekspandriga kiiritus Vasta viitega

Tere.
Olen saanud nüüd 8/25-st päevast kiiritust. Rind on punakas,õnneks küll tundetu, kuid mõne koha pealt eriti punane, ju siis kiirituspunktid. Mulle kõige paremini mõjub praegu kapsaleht ja saialille kreem....aga mis edasi, mida kasutasite, mis aitas, vahel on tunne, et varsti ekspander väljas Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siirilii

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2016 9:31 am    Teema: Vasta viitega

Mina sain abi mingist plaastrist. Küsi õdedelt selle kohta, ma enam ei mäleta. See plaaster võib kiirituse ajal ka peal olla. Ma päris kiirituse lõpus panin ja juba järgmiseks päevaks oli rind korras. Väga hästi aitas.
Tagasi üles
lilleke123

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2016 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nunii, käidus nüüd koolm nädalat ja uskuge või mitte siiani olen oma punetust ja igast muid vaevusi ravinud vaid saialille salvi ja kapsalehega.... ja toimib... nüüd veel kaks nädalat vaja vastu pidada.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Kiiritus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit