Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas oleks põhjust muretsemiseks?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
p-i-i-k-s

PostitusPostitatud: Teis Nov 25, 2008 1:32 pm    Teema: Kas oleks põhjust muretsemiseks? Vasta viitega

Tere!
Olen otsinud infot kasvajate kohta, aga pole suurt midagi leidnud. Enamus infot on nii keeluliste väljendite ja terminitega, et minul kui võhikul on väga raske aru saada. Siis leidsin selle foorumi ja mõtlesin et küsin inimestelt kes asjaga kursis ja kes asjaga igapäevaselt seotud.
Nimelt on mul aastaid olnud mureseid ägedate peavaludega mis vivad kesta paarist päevast kuni 1,5 nädalanigi. Tihti tunnen peapööritust ja iiveldust, vahel arva ajab ka oksendama. Olen käinud kompuuter uuringus, ja peast ei leitud midagi. Umbes kuu tagasi hakkasin muret tundma et mu vasakul jalal on mingisugune muhk, selline u. 5cm lõbimööduga, see muhk on seal olnud muidugi kauem aga ene oli see väiksem. Pole sellest veel perearstile rääkinud, kuna see muhk iseenesest valu ei põhjusta. Mõtlesin et küsin teilt, kas need asjad võivad olla seotud ja kas oleks põhjust arsti poole põõrduda sellega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Peti

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidagi ei oska seostada sinu peavalusid ja seda muhku jalal omavahel. Kui peavalud on aastaid kestnud, on uuritud ja midagi leitud pole, siis vähimuret ei peaks olema.

Me siin foorumis arutame oma asju, võime ju ainult oletada. Näiteks mina oletan, et see pole midagi pahaloomulist.

Lahendus oleks sinu jaoks, kui sa jalamuhku näitaksid ikkagi oma perearstile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit