Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ekspertiisitaotlus
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Sotsiaalne toimetulek
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2008 9:06 pm    Teema: Ekspertiisitaotlus Vasta viitega

Selle uue vormi kohta oskan vaid oh ja ah öelda Confused Usun, et paljud inimesed ei saa selle täitmisega ise hakkama - mix peab alati kõik nii keeruline olema? Kus inimene peab teadma oma arsti koodi ja kas inimene on kohustatud otsima näitex oma perearsti aadressile indexi, kui ta isegi aadressi ehk teab? - see sellex aga...
Kui koduleheküljel on olemas planketid, siis ei ole sellist programmi, mis lubax ringitada mulle sobivaid vastuseid ja kui ma need kirjutan trükitähtedega või rasvases kirjas, siis see ei kõlbavat, kuna palutud on ringitada!? Shocked
Mina igatahes saan väga pahasex, kui leian mitte arvestatud vastuse oma postkastist ja kavatsen nördinult häält teha. Kas keegi ühineb minuga või olen mina ainuke, kellel probleem on tekkinud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pandariin

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2008 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Minul sai novembris aastake täis ja täitsin selle jaburduse ära. Kuna seda elektrooniliselt ei tohi täita, siis kirjutasin ja kriipsutasin mis aga pähe tuli. Andmed arsti kohta täideti pensioniametis. See täitmine oli käkitegu, võrreldes sellega, mis perearst veel teeb. Igatahes minul läks OK, sest rahagi tuli õigel ajal, isegi % jäi samaks, kuid puue kadus kuhugi ära Smile
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2008 7:37 am    Teema: Vasta viitega

ei ole hullu, mul kadus ka puue mingi aeg ära - arvati vist, et jalg kasvas tagasi Razz aga tõestasin, et ei kasvand ühti ja nüüd olen ja elan taas oma puudega Laughing (ps.eesti keel on kirev - puudega ja puudega)
See, et planketid on saadaval netist, siis mix ma neid ei võixki täita arvutis, vaid pean käsitsi kribama - ei saa aru, kas neil on siis raskem lugeda Twisted Evil Ja see, et pensioniameti lahked töötajad abistavad selle täitmisel on tõesti teretulnud, sest siiani ei ole minu tuttavatest üxki ilma nendeta pääsenud.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Dets 31, 2008 9:54 am    Teema: Vasta viitega

ka mina täitsin selle jubeduse ära, saatsin postiga ja ootan ekspertiisi vastust. täpselt täna olen eelmise ekspertiisi otsusega viimast päeva puudega ja töövõimekaotusega, kas pikendatakse või mitte, selgub ehk õige pea
Tagasi üles
konodont

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Mina viisin oma paberid pensioniametisse oktoobri lõpus, vastuse sain alles detsembri keskel. Kuna mul oli töövõimetuspension juba enne sõralise ilmsikstulekut, muutus ainult protsent ja rahake. Millal aga muutunud pension minuni jõuab, pole teada. Lubati tagantjärele maksta.
Õnnelikku Uut Aastat kõigile! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

ex jään minagi ootelehele, sest dedsembris pidin esitama taotluse ja tegin seda kuu lõpus. Huvitav aga mitu kuud varem võix hakata taotlema, et oma aega maha ei magax ja liiga vara kah ei olex? - tahax ju ikka nii, et parem olex Wink
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 1:06 am    Teema: Vasta viitega

Mina ei saa nüüd enam midagi aru... Rolling Eyes
Mul saab aasta veebruari lõpus täis. Sooviksin vaid teada saada, et kus kohast ma selle taotluse täitmiseks endale saan? Mul endal välja printimise võimalust pole. Esimene kord sain kogu kupatuse ja ka abi täitmisel sots. töötajalt onkust, siis läksin edasi perearsti juurde. Perearst saatis selle täidetuna haigekassasse (või ma ei teagi kuhu täpselt). Siis ootasin tähitud kirjaga vastust, millega läksin pensioni ametisse.
Nüüd aga ei saa ma enam üldse aru, et kust saan ja kuhu viin ja millal oleks õige aeg??? Kas keegi oskaks kuidagi kergemalt selle siin lahti minu jaoks seletada?
Tagasi üles
konodont

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 6:24 am    Teema: Vasta viitega

Tere, Mon! Minu arvates käib asi nii, et kui su töövõimetusperiood hakkab lõpukorrale jõudma, võtad ühendust oma tohtritega, nii perearst kui raviarstiga, temad siis annavad oma otsuse Pensioniametile. Aga enne seda pead sa tõesti selle tähtsa bulla ära täitma, kus, imelik-imelik, kinganumbrit ei küsitagi. Selle alusel uurib Pensioniamet arstidelt, kas ikka oled piisavalt väärikas ja truu riigialam, saamaks jätkuvalt pensioneeritud. Mina, oh imet, sain eile juba jaanuaripensioni kätte koos nov.-dets. vähem makstud summaga. Kuna mul see pensioniperiood lõpeb aprilli lõpus, hakkan uut taotlema märtsis. Shocked
Tagasi üles
konodont

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 6:29 am    Teema: Vasta viitega

Vabanda, unustasin öelda, et blanketpataka sain mina pensioniametist ja täitsin järjekorras oodates ka kohapeal ära. Kindlast selgita välja oma tohtrite aadressid ja telefoninumbrid. Twisted Evil
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mon
Mina printisin välja selle bumaga ( saab ka pensioniametist ja sots.töötajalt Hiiult) Küsi aga, kust endal kergem on. Täitma hakka viimasel kuul, sest aeg klõpsab täis siis, kui annad selle isiklikult !! üle pensioniametisse. Ma ise viisin varem ja nüüd saab aastake ka varem otsa. Smile Vajalikud on jah millegipärast arstide numbrid ja aadressid, kuid tegelikkuses saab seda elektroonilist osa täita vaid üks arst- minu puhul perearst, kes teab ka muid jurasid peale rinnalõikuse. Kuid see pole enam sinu mure. Kui oled andnud oma taotluse pensioniametisse, siis ainult oota. Ülejäänu teeb arst juba. Tegelikkuses on asjad lihtsamad kui vaht selle ümber Smile
Rahu, ainult rahu-ütles üks me kõigi lemmikmeestest Smile
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

pandariin kirjutas:
Mon
aeg klõpsab täis siis, kui annad selle isiklikult !! üle pensioniametisse

Postiga võib ka saata, sel juhul on dokumentide esitamise kuupäevaks paberite postiga kohale jõudmise kuupäev. Selleks, et kindel olla, et paberid kohale jõuavad, soovitan saata tähitud kirjana.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Krissul on jah õigus, ma vaatasin ka seadust. Mulle meie linna pensioniametist lihtsalt nii vastati- väikelinna värk Smile
Tagasi üles
mon

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tegin siit siis järelduse, et minul oleks kõige lihtsam minna sama rada nagu esimeselgi korral - sots.töötaja>perearst. Edasi ehk öeldakse mulle, kas ja kui ja millal? Smile Algust peaksin siis hakkama juba veebruari kuu algul tegema.
Kuigi pani mõtlema, et eelmine kord raviarstiga polnud mul üldse nende paberite täitmisel ja asja ajamisel mingit tegemist.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, mon, see, mis sa täidad pensioniametile, on sul endal vaja täita. See puudutab puhtalt sind ja sellele ei vasta keegi teine. Sinna täidad ka arstide nimed ja aadressid, kel sinu puudega tegemist on. Ülejäänud osa on elektrooniliselt täidetav ja seda saab täita vaid üks arst- kes, selle valib minuteada mingi komisjon, mis töötab pensioniameti juures. Ülejäänu täidetakse arsti poolt. Sots. töötaja ei täida midagi seekord. Alusta pensioniametist- seal väga ilusti selgitatakse sulle, mis teha ja arstide koodid ja aadressid on ka seal olemas.
Tagasi üles
konodont

PostitusPostitatud: Laup Jan 03, 2009 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

M inult tahtis Tallinna Pensioniamet küll arstide koordinaate, mul ei olnud neid ja siis ametnikud porisesid pahuralt.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Sotsiaalne toimetulek Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit