Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Josh, Tartust

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Josh

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2009 5:41 pm    Teema: Josh, Tartust Vasta viitega

Olen 38 aastane. Novembris 2008 oli radikaalne lõikus Tartus- eemaldati munasarjad, emakas, suur rasvik. Diagnoosiks munasarja kartsinoom IIC
Praeguseks 3 keemiat käes, 3 veel ootamas.

Lapsi ja peret mul ei ole. Maadlen oma tõvega ja mõtetega ise. Raskeim praegu on aktsepteerida oma abitust ja nõrkust.
Sõpradelt olen pisut tuge saanud aga ega tegelikult nad ei mõista, mis tunne on. Ma pole enam seesama isik, kes oli enne haigust...

Siiamaani sain kuidagi hakkama, vist seetõttu, et pikka aega tundus, et see on juhtunud kellegi teisega...Nüüd hakkab vaimujõud lõppema ja alles nüüd tulevad ka pisarad...Aga paremaid hetki on ka, eriti kui keemiaravi valud pisut taanduvad. Püüan ennast rohkem armastada -see polegi nii lihtne.

praegune moto on üks päev korraga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Irka

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2009 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kallis Josh!Mul eemaldati see sama elukas 5 aastat tagasi,nimelt mul oli emakakaelas ja juba 3 St.elasin kõik kiiritused ja keemiad ilusasti üle ja elu muutus minulgi,ja põhiline peab tugev olema,muidu sellest võitu ei saa,nüüd tunnen et elu läheb täiega edasi ja ma tunnen sellest lausa rõõmu,varem oli kõik teisiti,mulle andis jõudu muidugi mu enda tütar,kes oli veel alaealine ja ma kasvatasin teda üksinda.Aja ikka pea püsti ja täiega loomale Evil or Very Mad vastu.Elu võtab ise parema pöörde sisse,küll sa näed,võtab lihtsalt pisut aega uue elu kohanemisega!Pea püsti ja edasi,ole tubli!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit