Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis mind ees ootab?

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 9:38 am    Teema: Mis mind ees ootab? Vasta viitega

Tere!Mul avastati juhuslikult üle kolme kuu tagasi neeru kasvaja.Operatsioon toimus nädala pärast ja arstide väitel kõik õnnestus ja kogu kasvaja eemaldati. Nüüd käisin pärast kolme kuud kohustuslikus kompuuteruuringus ja siis selgus,et kõik pole mitte hästi.Kasvaja oli läinud ka kopsu.Kopsus on ca 2mm suurused kolded.Olen ise internetist uurinud ,et on olemas päris head ravimid aga kuidas on tulemused,seda ei tea. Mul ongi palve,ehk on keegi ,kes oskaks mulle öelda,mis mind ees ootab,milline on prognoos ja mida ma ise saaksin ette võtta,et olukorda parandada.Ette tänades Sally
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Irka

PostitusPostitatud: Nelj Apr 09, 2009 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Sally!Minul oli nimelt 7 aastat tagasi emakakaela vähk,mis eemaldati ja aasta pärast olid ka kolded kopsus.Sain keemiat ja peale selle kompuuter,mis näitas et muutusi pole ja nii jätkus veel 5 korda ja siis jäid seisma,ehk arstide keeles kolded ilma dünaamikatta,nüüd siis 4 aastat seisavad.Ma arvan et see ravi on ikka keemia,mis on tõhus ja paneb nad seisma.Jaksu sulle ravis. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sally

PostitusPostitatud: Reede Apr 10, 2009 10:23 am    Teema: Vasta viitega

Tere Irka!

Suur tänu lohutamise eest aga mis see keemia on?Olen selles suhtes väga rumal.Minu arst ütles midagi immuunravist tablettide näol.On lohutav teada,et tulevik ei olegi nii must.Kas sul oli ka mingeid kõrvalnätusi?Lugesin just läbi Saksamaal elava eestlase Irja Kassi ( 40.a.) raamatu "Kuidas ma lähen".Tal on rinnavähk metastaasidega maksas ja ta saab keemia ravi.Selle tulemusena on tal käe-jala sündroom ja see on jube.Arstid lubasid talle elulemist mõned kuud aga keemiaravi on ta elu pikendanud juba 4 aastat.Minuteada veebruaris ta veel elas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
annelyo

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Alati aitab positiivne suhtumine ja võimalik pessimism lülita välja endast.Alati on lootus,niikaua kui inimene hingab ,nii kaua on lootus ja tuleb võidelda. Mul on ka vasak neer eemaldatud ja osa ka paremast neerust .Metastaasid on kopsus ja naiste poole peal.Olen kaks op-i üle elanud ja saan juba üle kahe aasta immuunravi süstide näol ja ravi on olnud väga tõhus ja muidugi Kõigevägevam aitab ka kuigi alati ei ole see ehk tajutav. ja joo raviteesi ja liigu ringi.Ära jää oma võimalike pahade mõtetega üksi aga seejuures teistega suhtlemisel püüa mitte mõelda koguaeg oma haigusele.Sa saad sellest üle .Immuunraviga kui harjud siis ei saa arugi et sul mingi ravi peal on.Hakkad ise endale naha alla süste tegema,inimene harjub kõigega.Hakkad kontrollis ja uuringutel käima kuus korra,ka sellega harjud ja siis näed et elu on lill.Tuleb osata seda lille vaid korralikult hooldada.Edu sulle ja optimismi.Kõik läheb hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit