Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

UH puuduva rinna alale

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kerahein

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 7:23 am    Teema: UH puuduva rinna alale Vasta viitega

Tere!
Diagnoosist saab kolm aastat ja minemas järjekordsele kontrollile. Küsin, kas on kellelgi UH-ga uuritud eemaldatud rinna piirkonda? Rinnavähi üks taastekke piirkondi peale teise rinna pidi see koht olema.
Kaunist sügist!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cecilia

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, mul on pärast operatsiooni iga aastal tehtud nii rinnalõikuse armi kui ka kõhupiirkonna ultraheli, samuti emakauuring, seda just seoses sellega, et tamoxifen soodustab emaka paksenemist ja vajadusel vahetatakse siis välja Arimidexi vastu. See on nagu kindel iga-aastane pakett kohe, lisaks vereproov markeri kindlakstegemiseks. Seega kui Sulle pole veel tehtud, siis arvan, et võiksid küll seda arstilt paluda.

Edu Sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kadi

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Celia, milline diagnoos Sul oli? Ja kuidas seda emakauuringut tehakse - nagu günekoloogiline läbivaatus või midagi muud?
Mõtlen enda seisukohalt, et kas peaks muretsema. Arst ütles, et kui kaebusi pole, siis nad peale mammograafi midagi muud ei tee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cecilia

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minul oli I staadiumi rinnavähk, aga kuna see tekkis mul enne 40 eluaastat, siis käisin ka arsti soovitusel tasuta geeniuuringul, kus uuriti, kas on tegemist päriliku vähiga. Vastus oli küll negatiivne, aga sellegipoolest soovitati seal t ka 2 korda aastas günekoloogil käia, käingi sealsamas Hiiul.
UH emakauuring on jah nagu läbivaatus, lihtsalt selline klaaspulgake viiakse sisse. Mul pole küll iial mingeid kaebusi olnud, aga minu arst peab neid uuringuid vajalikeks. Olen ise tema suhtumisega rahul, kindlustunne maksab ju ka midagi Smile .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit