Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kaevu põhjast ülesse

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nänni

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 8:28 pm    Teema: kaevu põhjast ülesse Vasta viitega

Tere kõigile!Rohkem kui kuu olen vaikselt lugenud ja jõudu saanud teie käest.Jah tõesti-kaevu põhi,kuhu ma kukkusin, oli väga sügav ja mudane.Küllap ka sellepärast,et aasta varem tuli olla tunnistajaks lähisugulase võitlusele vähiga.Sel korral jäi kaotajaks tema.Ja nüüd juhtus see minuga. Tütar juhatas mind sellele foorumile ja oh,kuidas te kõik mind olete aidanud.igatahes nina on juba vee peal.Lisaks teile oli kohe kindlasti kaitseingel mu kätt hoidmas.24.nov.saatis perearst onkosse,1.dets.olin dr.Hänilise vastuvõtul.18.dets.lõigati vasak rind ja nüüd on esimene keemiaravi selja taga.Ainult 5 korda veel!Nüüd tean,mis ees ootab ja kuidas vastu pidada.AITÄH JA KALLISTUSED KÕIGILE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Veeb 01, 2010 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Nänni!
Hea, et oled siit tuge leidnud. Eks alguses on tõesti see kukkumine väga järsk ja ega teised, kes otseselt ei ole selle haigusega kokku puutunud ju nii hästi ei suuda meid mõista. Siin on hea teiste kogemusi kuulda ja rohkem infot haiguse ja ravi kohta saada.
Kuid see on küll eriline, et nii ruttu opile said. Hetkel on ju onkoloogias üldiselt järjekorrad mitme kuu pikkused. Ise olen ka mõelnud, et ehk siis, kui tõsine kahtlus, saab ikka kiiresti vastuvõtule. Kuidas sa onkoloogias aja said ja millise probleemiga oskasid üldse perearsti juurde pöörduda?
Edu sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nänni

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh,Kersti, toetuse eest.Tõepoolest olin ju kuulnud pikkadest järjekordadest,aga ju oli nii määratud,et minul läks kõik nagu 100 m jooksus.Suvel märkasin,et üks rinnanibu oli sisse langenud,kontrollisin küll ise ennast,nagu soovitatakse.Ei mingeid tükke ega valusid-ainult tohutu väsimus kevadest saati.Noh,eks minu vanuses(6Cool hakkavad ju kõik asjad logisema-süda ja vererõhk,nii ei muretsenudki väga.Läksin siis nov.oma korduv retseptide järgi ja näitasin siis ka rinda.Ja nii läkski.Registratuuris pääsesin juba teisel telefoni katsel löögile-uskumatu,eks ole,küsiti küll saatekirja põhjust.Tundub,et mõned kohad on reservis selliste ootamatuste jaoks.Kõik analüüsid said praktiliselt 1 tunni jooksul tehtud-see on küll suurepäraselt organiseeritud.On meeles,et õde soovitas leebelt -nüüd minge rahulikult koju.Läksin ja alles bussis hakkasin nutma.Aga see oli siis-nüüd vaatame,kuidas esmaspäeval läheb,ega skorpionile iga sodi ka mõju.Elame veel.
Tagasi üles
liilia

PostitusPostitatud: Laup Veeb 06, 2010 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Tere, skorpion Nänni!!
on niiii tore, et keegi oskas selle kõik sõnadesse panna, kui siit tuge sai. Sinu lugu nagu minulgi - tütar andis aadressi ja siis olin korraga ümbritsetud tohutust hulgast sõpradest, kelle jaoks ükski küsimus polnud tüütav ega tobe. Siinsed foorumlased ise vist ei adu seda jõudu, millega nad uustulnukaid toetavad ja eesootavad õudused talutavaks teevad.Siit infot otsides ei sulpinud ma mitte pimedas mülkas, vaid sain teada, kui paljud selle üle on elanud. Annaks jumal neile kõigile tervist ja päikest päevadesse!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Palliativa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2010 2:50 am    Teema: Vasta viitega

Väga tore tõesti, et selline foorum on tehtud!
Huvitav on sellest seisukohast mõelda, et ikka teatakse väga palju inimesi, kes vähi tõttu surnud. Aga sellest väga palju ei teata, et tohutu hulk on neid inimesi, kes täiesti terveks saavad.
Mida varem vähk avastatakse ja mida paremini ravi jälgida, seda paremad on ka tulemused.
Täitsa tore oleks siia mõned tervenenud inimesed saata, et nad oma kogemustest räägiks!
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2010 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Palliativa kirjutas:

Täitsa tore oleks siia mõned tervenenud inimesed saata, et nad oma kogemustest räägiks!

Meist päris mitmed ongi tervenenuteks nimetatud juba Laughing
Kahjuks aga ei tähenda see, et vähk on seljatatud raskes võitluses, et kõik nö tervenenud oleksid 100% taastunud - ravid on omad laastavad tagajärjed jätnud.
Tagasi üles
emili

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2010 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Smile Eks siin jagataksegi natuke oma tervenemise kogemusi, ollakse toeks kaevupõhja kukkunutele ja rõõmustatakse koos ka pisikeste võitude üle. Sa leiad mida otsid. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shipmark33
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Okt 03, 2014 3:00 pm    Teema: Mohsin Vasta viitega

.Lisaks teile oli kohe kindlasti kaitseingel mu kätt hoidmas.24.nov.saatis perearst onkosse,1.dets.olin dr.Hänilise vastuvõtul.18.dets.lõigati vasak rind ja nüüd on esimene keemiaravi selja taga.Ainult 5 korda veel!Nüüd tean,mis ees ootab ja kuidas vastu pidada.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Okt 03, 2014 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

Oh kui hea on olla toeks. Ja kaev.ee seda kindlasti on Smile Jõudu, kullake Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Meist enestest Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit