Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ternespiim

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 2:45 pm    Teema: Ternespiim Vasta viitega

Kas keegi on kuulnud või kasutanud Ternespiima tablette või kapsleid? Tean, et need on Ameerika ja Uus-Meremaa päritolu. Kasutatakse neid immuunsüsteemi tugevdamiseks .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
liilia

PostitusPostitatud: Laup Veeb 27, 2010 8:26 am    Teema: Vasta viitega

Jah, ternespiima kapslitega on minul isiklik kokkupuude olemas. olen käinud loengutel, kus esinevad nii müüjad kui ka meditsiinipoolt esindavad inimesed ja nende arvamused on absoluutselt vastupidised! Shocked Minu kokkuvõte - ternespiim on puhas rakutoit - aga ka vähk on rakk!!! Twisted Evil (Kapslites on ternespiim kontsentreeritud kujul). Minu väga hea tuttav andis neid oma kasvueas pojale ja 16 aastselt oli poisil pikkust 2.04! - toimib! Kusjuures suguvõsas pole eriti pikki inimesi. Looduses on ju ära määratud, et seda antakse vaid stardipauguna!! Praegu aga kasutan ise naturaalset külmutatud ternespiima Shocked ja mulle tundub, et ta annab mulle jõudu - ehk platseeboefekt - usk aitab? Sellest tulenevalt olen arvamusel, et kontsentraadiga tuleks olla etevaatlik, aga ma kindlasti ei eita selle kasutamist, sest julgete päralt on maailm.
PS Minu kass on valmis mu jalgu suudlema, kui ternespiima sügavkülmast välja võtan!!! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sally

PostitusPostitatud: Laup Veeb 27, 2010 11:01 am    Teema: ternespiim Vasta viitega

See on nagu ikka. Ma ei tea ühtegi teemat,kus alternatiiv ja arstid oleks ühel nõul. Ternespiim on tõesti immuunsüsteemi tugevdaja,sest emapiimaga antakse lapsele antikehad haiguste vastu ja öeldakse ka, et laps , kes sai kaua rinnapiima, on tervem.Keegi ütles veel,et see kasvatab ka vähirakke. Teisalt jälle kiidetakse,et on nagu immunoglobuliin. Ei oska midagi teha ega arvata. Tahaks ennast nagu aidata, aga ei suuda otsustada õigemini ei julge. Teen äkki kasu asemel kahju. Sellisel juhul,kui ei suuda otsustada, jääb võibolla nii mõnigi hea asi proovimata. Nagu B17 vitamiin. Lugesin eile internetist, et olen vist seemneid liiga vähe võtnud. Neid seemneid tuleb ikka peotäiteviisi sisse süüa aga senini ei ole kasu küll olnud.
Aga kust seda külmutatud ternespiima saab, mis kassile nii mekib?
Eile saabusid Loitsukellerisse müügile Goji marjad, mis pidi olema supervitamiini pomm. Lugesin hiljuti kuskilt, et Madonna jt. superstaarid pidid olema marjade suured kasutajad. Et marjad on populaarsed, näitab seegi, et selle aja jooksul, mil mina poes olin, tuli mitu telefoni kõnet,küsimusega, kas marjad kohal. On ehk keegi rohkem informeeritud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
liilia

PostitusPostitatud: Püh Veeb 28, 2010 7:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tere taas Sally!
Kui mu kirja lugesid, olid kindlasti imestunud - ei kiida, aga tarvitb! Teen kõigi asjdega nii - kui sisetunne ütleb, et jah, siis kasutan. Aga vitamiinide kohta arvan, et mida kohalikumad, seda tervislikumad. Kas oled kunagi mõelnud ebaküdoonia või astelpaju tarvitamisele? Neid peetakse ju ka vitamiinipommideks (kasutan ise ja soovitan ka sõpradele)!!
Aga külmutatud ternespiima saan soomest Sõbranna käest, kes seal ökotalu peab ja seda tarnib. Kitsepiima jõin ka, aga see hakkas vastu - oli liiga rasvane. Kui otsustad kapslite kasuks, soovitan Uus-Meremaa omi - (vt selle geograafilist asukohta)- pidid maailma puhtaimad olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit