Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

NONI
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
liilia

PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2008 8:52 am    Teema: Vasta viitega

Tahan ka oma tarkust jagada!
Dr Jaal`i sõnde kohaselt on ravide ajal IGASUGUNE nn turgutamine vastunäidustatud. Enne kiiritusravi algust ta lausa küsis, ega ma NON-i tooteid ei kasuta, olevat hoopis paha efektiga.(seletas selle minu jaoks ka teaduslikult lahti) Ka igasugused vitamiinid ja energiajoogid soovitas see imetore arst kõrvale jätta. Ainult tervislik toitumine on tähtis. Võid end küll nõrgana tunda, aga siis on nõrgad ka pahad rakud ja alluvad neid hävitavale ravie. Ennast turgutad peale ravide lõppu. Usun seda juttu 100 %.TÕSISELT - IGA ASI KONSULTEERI ARSTIGA!!
Kaunist jõuluaega kõigile!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Juul 08, 2010 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Noni otseselt kahjulikust toimest vähihaigetele on artikkel - siin

Tsiteerin:
Noni kui ravimtaime peamiseks toime aluseks arvatakse olevat organismis lämmastikmonoksiidi ehk NO tootmise stimuleerimine.

NO vahendab närviimpulsside ülekannet paljudes protsessides. Samuti on lämmastikmonoksiidil oluline osa vererõhu ja kudede ainevahetuse regulatsioonis. Veresooni vooderdava endoteeli ainevahetusel on NO-l eriti oluline roll.

"Teadusajakirjas Nature avaldati juba 2006. aastal eelkliiniliste uuringute tulemused, mis üheselt kinnitasid, et lämmastikoksiid soodustab metastaseerumist ehk kasvajarakkude levikut organismis. Seetõttu on paljud ravimitootjad asunud välja töötama vähiravimit, mis lämmastikoksiidi ja selle tootmise vähihaige organismis täielikult blokeeriks" ütles Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia- ja onkoloogiakliiniku onkoloog Jana Jaal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maris

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2010 7:43 am    Teema: Vasta viitega

üks kallis inimene kasutas NONi ekstrakti (sellist, mis keele alla pihustatakse); kahjuks on ta täna meie hulgast lahkunud;

ostsime ka endale prooviks koju, mees tarvitas ära mitu pudelit - ei toimunud mingit muudatust, ei paranenud silmanägemine ega kadunud peavalud.

mina olen siis tänaseks sellest loobunud, mis muidugi ei tähenda, et kellelegi ei võiks ta aidata.

nagu olen aru saanud, siis on sellega eriti tõestatud tulemusi saavutatud just leukeemia ravis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Alternatiivravi Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit