Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Minu Kallis Ema

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vaavo

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2010 1:18 am    Teema: Minu Kallis Ema Vasta viitega

Kes oli minu parim sõber sünnist saadik. Aitasin leida temal selle vähivoorumi, usun,et mingil määral oli sellest temale abi. Kui mitte muud siis ehk viis mõtted valust eemale.
Nimelt mu neiukesel oli vähk näos, lõua otsast hakkas häda peale. Ka soovitati jumalalt abi paluda, seda ta ka tegi. Mõtles positiivselt kuni lõpuni. Usun, et see on õige, kindlasti ta oleks ka selleta paremasse kohta saand. Proovisime abi kõikjalt saada. Looduslikud ravimid kasekäsn, imiku uriin, asterpaju, vahtrasiirup ei aidand mitte vähimattki. Öeldakse,et kasutage enne keemiat neid vahendeid.... seda komenteerida ei oska(kuid eriti sellesse ei usu, tundub tavaline kaubandus nipp), proovisime peale esimest keemia ravi. Pean ütlema seda mida arstid tegid, seda loodus ei suut, peale esimest lõikamist ja keemiat tekkis lootus kuid siis oli see pahandus tagasi. Peale korduvaid keemiaid hakkas vähk alluma(minu meelest). Kuid kahjuks lõpetasid arstid ravi ja enam lootust talle ei and. Aaa jah... kui avastati haigus ja arvati, et on kasvaja sai käia Tartu lähedal ravitseja juures regulaarselt (minu meelest võiks raha korjand kodanik huvi tundma kuidas tema ravitaval läheb) 13.09.09 ei old enam midagi proovida.
Vabandage, et postitasin selle foorumi... tahtsin oma kallikes loo ära rääkida----Ehk peaks sööma, toorest liha ehk see aitab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit