Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere!

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kurblik

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2010 7:01 pm    Teema: Tere! Vasta viitega

Lihtsalt tahaks ära rääkida.Abikaasal avastati märtsi lõpus kaugelearenenud põievähk, nüüd on saanud 7 keemiat.Viimane jäi ära sest veri ei kõlvanud.Eelmisel nädalal hakkasid jälle meeletud valud ja tänaseks sain ta haiglasse(küll kohalikku aga ikkagi) sisse.Täna tehtud ultraheli ja röntgeni põhjal olid maksa metastaasid alles, samuti eesnäärmes.Kõhukoopas on vedelik.Kas kõik see piin ja vaev on siis tõesti asjatu olnud?Keegi pole tegelikult ka otse öelnud ja ma ei tea, kas ma olengi selleks valmis aga on siin üldse kedagi, kes on IV st vähist jagu saanud??? Arstidega on lihtsalt nii keeruline suhelda, istud ja vaevled seal uste taga, et saaks juba kabinetti, siis loodad, et vereproov kõlbaks ja tunned ennast ühe väikse mutrina mingis suures konveieris, rääkimiseks aega ei olegi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2010 10:06 am    Teema: Vasta viitega

IV staadium oli minul nüüdseks juba 8 aastat tagasi. Võib vist küll öelda, et läbi raskuste, aga saime koos arstidega jagu. Seega on see võimalik, lootust ei tohi kaotada ainult.
Tagasi üles
Pupsike

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2010 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Elan nüüd juba poolteist aastat selle 4. staadiumiga. Metastaasid luudes üle kogu keha ja samuti lümfisõlmedes. Keemiaid on nüüd seljataga 12 ja hetkel siis tabletikeemia koos Zometaga mis hoiab luud veidi kontrolli all. Aga valud ikka endiselt ja valuvaigisteid ikka kulub. Minul siis tegemist eesnäärmevähiga mis keeras tuksi ka ühe neeru enne kui avastati.Pool aastat elasin ka nefrostoomiga, st. et toru tuli otse neerust kotti aga siis läks toru õnneks umbe ja arstidele üllatuseks saab ka ilma. Mis aga puutub keemiajärgsetesse valudesse, siis minul need kõrvalmõjud ei pidanud graafikust üldse kinni ja tekkisid peale järgmist keemiat järjest hiljem aga koledad olid nad küll. Ega ei oskagi midagi soovitada peale selle, et katsuge sellele valule ja söralisele vastu hakata.
Tagasi üles
kurblik

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2010 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh, vastamast.Muidu mõtled siin igasuguseid asju kokku, eriti just siis, kui arstid midagi eriti ei vasta.Kühuõõnes oleva vedeliku kohta ütles arst, et see on maksasiiretest pärast.Muidu ei kommenteerinud miskit.Teisipäeval peaks kompuuter olema ja kolmapäeval 8.s keemia.Eks katsume kuidagi sõidelda kahel päeval ja küsimused arstile kirjutan ka vist üles.
Tagasi üles
kurblik

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2010 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Aga ei jõudnud me kuhugi, abikaasa suri minu käte vahel pühapäeval.Aitah, kes te jõudsite mulle natuke rahu anda ja erilised tänud ühele inimesele, kes jõudis juba öömaja kompuutri- keemia päevadeks pakkuda!Lihtsalt uskumatu, kuidas 41- aastane inimene nädalaga läheb...
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2010 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kallis kurblik,

Avaldan kaastunnet! Küllap on tal nüüd rahu kohas, kus pole valu ega muret, ehk lohutab see mõte, et Sulle kallis inimene enam ei kannata.
Mõtle, sellele ilusale, mis teil oli ja ole tugev!
Kallistused Sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2010 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

kurb....minu kaastunne Sad
Tagasi üles
Marimii

PostitusPostitatud: Teis Juun 15, 2010 7:36 am    Teema: Vasta viitega

Südamlik kaastunne Sulle!
Tagasi üles
Tiiu

PostitusPostitatud: Laup Juun 19, 2010 7:53 pm    Teema: Kaastunne Vasta viitega

Minu sügav kaastunne. Ega lohutada polegi võimalik. Ainuke, mida saame teha, on Sind ära kuulata. Ehk on võõrastega hea muret jagada? Kahjuks pole me iga hetk saadaval... Soovin Sulle palju häid asju, mis aitaksid kurbust tasakaalustada.
Tervitades Tiiu
Tagasi üles
lilleke

PostitusPostitatud: Teis Juul 20, 2010 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Minu sügav kaastunne Sulle, kurblik! Olen kaotanud ema rinnavähi tõttu ja seetõttu tean, kui hingematvalt valus Sul praegu on...Kui vähegi Sind kuidagi aidata saab, siis anna teada. Mõnikord aitab ka kirja kirjutamine.

Ole tubli! Ja tea, et ajapikku läheb olemine kergemaks...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Muremõtted mata siia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit