Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Piknik 07.juuli Harjumaal
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hanny

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 11:20 am    Teema: Vasta viitega

Aga kuidas ikka magusaga, mõelge nüüd ise kui igaüks tuleb koogiga Rolling Eyes . Samas ma usun, et kõik siiski magusat söövad. Äkki annaks seda magusa asja ka kuidagi kopereerida. On meil tublisid perenaisi, kes viitsiks ise midagi valmis meisterdada või äkki hoopis kõik koos teeme midagi. Samas kui pann olemas, siis võiks ka pannkooke teha, ainult moosi oleks siis vaja kaasa võtta. Või näiteks grilli peal teha banaane, koor lahti, vahele shokolaadi ja pähkleid ning peale jäätist või vahukoort.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

paellas ei pea kindlasti riis käima, mis legend see veel olgu aga selle vastu pole mul midagi ja magusax pidid meil kommid olema, sööma lähete sinna ve Razz ex võtke siis kaasa külakosti nii nagu maitseb Smile
Päeval võib varem kohal olla aga peab olema kindlasti õhtux, iizi ju Cool
Minule sobix....millal piknikud enne on suurejoonelised aiapeod olnud on? Sellex aga võib asi kujuneda ja kellel saab selle vastu midagi olla Laughing
Tagasi üles
Eve

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

heheeee... Dziis...kui jätad päeva käimata netis, siis võtab juba silme eest kirjuks see lugemine Laughing ! Katsun siis panna ühe nimekirja kokku Teie tekstidest, mida vaja! Sool/pipar on tõesti olemas ja igatsugu muid maitseaineid ka, seega sellega ei ole muret ning kui hästi läheb ja mitte väga kiireks, siis laupäeva hommikul valmistan omalt poolt muffineid Razz ! Kolmapäeval on mul ilmselt rohkem aega netis viibida ja siis saadan juba ka täpsemad juhised kuhu kihutada ja neile, kel ei ole lisan ka igaks juhuks oma telefoninumbri! Kohale võite ju otseloomulikult varem tulla, kui kell 18.00 - nagu Li-li ütles, et nii kui ärkab nii torkab Laughing Laughing Laughing ! Igal juhul vaim on siitpoolt valmis teid vastu võtma! Wink
Tagasi üles
Katrin

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 11:15 pm    Teema: Appi! Vasta viitega

Palun palju, palju vabandust reelt mahakukkumise pärast! Krissu ja Li-li andsid teada kokkusaamisest, mõtlesin asja uurida ja olen nõutu. Koha perenaine mind kindlasti ei tunne ja ilma tema loata kohale tulla ei tahaks. Ei teagi, kuhu ja kuidas. Aru ma millestki ei saa, kinnisesse ossa selliseid juhukülalisi ei lasta ka (mille olen täiesti ära teeninud või õigemini, ei ole muud ära teeninud).
Mis siis minusugune nüüd tegema peaks?
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Juul 03, 2007 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Mina panen täna maale ajama, kohta, kus pole netti ja levigi antakse ainult jaopärast. Naasen neljapäeva õhtul, siis saan vaadata, mis te siin vahepeal kokku olete head leppinud Laughing

Teemaväline - kallis Katrin, kuidas siis sina küll kinnise osa koha pealt kahe silma vahele jäid Embarassed
Viga parandatud.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Juul 03, 2007 10:21 am    Teema: Vasta viitega

PS:Katrin,
Kohaperenaine saab Sinuga kohe ju tuttavax, kui sa end kohale vead Very Happy
Sulle jäetaxe privasse teejuhised:)
Tagasi üles
Siiri

PostitusPostitatud: Kolm Juul 04, 2007 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

MINA JA KATI
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Eve

PostitusPostitatud: Kolm Juul 04, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Nii... Esiteks vastus Katrinile: Seal, kus on, sinna tuleb juurde ja häid lambaid mahub ühte kohata ikka palju palju Laughing ! Teejuhised saadan ma kohe kindlasti inimestele laiali ja loodetavasti juba täna õhtul... Pagana kiireks on kuidagi kõik läinud Rolling Eyes , kuid pole hullu, küll saab hakkama! Cool Ja Katrin, ma julgeksin veel väita, et ega mina isiklikult ja silmast silma tunnen ka inimesi täpselt niipalju, kui on ühel käel sõrmi, kuid pole viga - eks siis saab see viga nüüd parandatud, seega ei ole vaja muretseda! Kui Sul on soovi, siis tule kohale!
Tagasi üles
Eve

PostitusPostitatud: Kolm Juul 04, 2007 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, panin omalt poolt juhised teele, kelle postkasti ei laeku, sel palun kõvasti häält teha, et saaksin selle vea parandada! (Loodetavasti sellist viga ei juhtunud ka!
Tagasi üles
manzu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 04, 2007 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

nii ilmselt ise ja ehk veel hili ja võibolla veel kedagi, (mõteldakse).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hanny

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 9:07 am    Teema: Vasta viitega

Ma siin leidsin ühest Eve postitusest, et võimalik ka sauna külastus Cool Mis üldsus arvab, kas teeme ühe saunaka vihaga ka? Mina oleksin küll poolt, eriti veel kui juhtumisi ilm ei ole väga soe.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Täitsa mõnus oleks saunatada Laughing

PS stardin Keilast (ühelt teiselt ürituselt), seega Tallinnast kahjuks kedagi peale võtta ei saa ja kohale jõuan loodetavasti kella 18.00-ks.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Rääkisin Evega - saun on tal juba meie jaoks ära koristatud, seega - sauna saab. Mis minule siiski veel nädalaks keelatud hoolimata mu esialgsest entusiasmist. Crying or Very sad
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

olen tööl ja tolmutan siin just hetkel n. see saunateema on mulle väga hingelähedane:P tulen homme sitase ja rokasena Laughing laekun kuskil nelja-viie paiku, sest tududa tahax kah nati Rolling Eyes (öötöölõbu)
Tagasi üles
alice2

PostitusPostitatud: Laup Juul 07, 2007 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kena olemist teile ja luban, et ühinen ka järgmine kord! Seekord kahjuks tulla ei saa...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit