Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Psühholoogia koolitus KAEV-u ja foorumi liikmetele
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Panen veel siia lõppu uuesti meie ürituse algusaja:
Koolitus toimub laupäeval, 6. novembril 2010 Tallinna Tehnikaülikoolis, algusega 11.30. Koguneme Tehnikülikooli peahoone ukse juures kell 11.15.

Kuid hilinejatele üritan kirjeldada seda, kuhu peahoone ukse juurest edasi suundume. Peahoone uksest me sisse ei lähe, vaid keerame vasakule ja läheme Nõmme poole ehk metsani välja, seal keerame ümber nurga paremale ja lähme kuni TTÜ peahoonest eraldi seisva punasest tellistest madala hooneni. See on Geoloogia instituut, millel kindlasti ka sissepääs näha. Toon ära ka meie võõrustaja telefoninumbri (kui keegi suudab väga ära eksida) 56654316. Mulle võib ka helistada 5220243
Kohtumiseni!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
emili

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2010 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud psüholoogia loengu korraldajatele.Hea oli jälle kuulda ja meelde tuletada asju, millega me iseennast aidata saame. Võtted ju nii lihtsad ja jõukohased, et võib tekkida mõnel kahtlus, kas ikka aitab. Aitab, aitab... Smile

Üks päevasõnum Don Miguel Ruiz`ilt

Ära võta midagi isiklikult! Mitte miski, mida teised teevad, pole seotud sinuga. See, mida teised ütlevad ja teevad, on nende enda reaalsus, nende enda unenäo peegeldus.Kui oled teiste arvamuste ja tegemiste vastu immuunne, ei saa sinust tarbetu kannatamise ohvrit.

Päikest!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Tänud kõigile osalejatele ja eriti suured tänud Margitile!
Suur osalejate arv näitab, kui palju me tegelikult sellistel teemadel arutelusid vajame ja kui tähtis on kogu see temaatika meie elu igal sammul.
Igaüks saab eelkõige ise ennast aidata, kuid... Kas ei ole tõsiasi ka see, et vajaksime aeg-ajalt just selliseid silmast-silma kokkusaamisi ja oma lugude ning kogemuste üksteisele ära rääkimisi?
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 12:30 pm    Teema: ühisedüritused Vasta viitega

Minu poolt ka suured tänud organisaatoritele, sellised kokkusaamised on tõesti väga vajalikud.Saab oma mõtteid avaldada ja rääkida inimestega, kes sind väga hästi mõistavad ja oskavad ka nõu anda. Soovituslike loengute nimekiri oli päris pikk, kindlasti leiab sealt midagi , mida saab kasutada. Kuna ma olen teie seltskonnas uustulnukas ja kedagi ei tunne, siis lootsin, et ehk tutvustatakse kõiki nimepidi , sest oleks väga tore, kui nimi saaks Foorumis ka näo. Smile Loodan, et järgmine kord.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Nov 08, 2010 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Sellest oli tõesti kahju, et omavahel tutvustamiseks aega ei jäänud. Loengu algust ei tahtnud venitada ja lõpp läks jälle plaanitust väheke pikemaks, nii et lõpuks olid paljud juba ära läinud. Kus kohas sina Sally istusid? Selle järgi on ehk natuke meeles. Mina olin psühholoogi paremal käel esimene.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Minul oli kõige mõnusam koht, istusin maitsvate toitudega kaetud lauataga.
Kahjuks jah, ainult mõnele nimele sain näo taha, aga ma väga loodan, et kokkusaamisi tuleb veel ja siis on võimalusi ka tutvumiseks. Ise pidin ka asjaolude sunnil natuke varem ära minema.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2010 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Sind, Sally, ma mäletan küll. Ise mõtlesin just sama, et sina võisid Sally olla Wink
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2010 7:49 pm    Teema: ühised üritused Vasta viitega

Tore, olen siis Sally tegu ja nägu Smile .Sind mäletan ka,aga Emilit oleks ka tahtnud näha.Ta on mulle suur kulinaarne õpetaja olnud.
Tagasi üles
tiinatints

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2010 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mina sain jälle Emiliga tuttavaks ja mul on selle üle väga hea meel, sest tema kirjutised ja soovitused siin foorumis on mulle väga huvipakkuvad Smile
Natuke kahju oli jah, et omavahel suhtlemiseks jäi veidi vähe aega, sest loeng kestis üsna kaua.
Loengu eest suured tänud korraldajatele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hanny

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Väga hea meel oli näha, et teid koolitusele nii palju kogunes Very Happy Loeng kujunes plaanitud 2 tunni asemel ligi 4 tunniseks, sest teemasid, mille üle arutleda, oli ju palju ja see näitab, kui väga meile selliseid kohtumisi vaja.
Alati ei ole meil psühholoogi käepärast võtta, aga võib olla tasuks kaalumist ise olla üksteisele toetajaks ja nõuandjaks. Ja nagu Kersti juba mainis, et äkki järgmine kord teha lihtsalt selline lugude rääkimise kohtumistund Question
Tagasi üles
tiinaly6

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sa tiinatints said ka minuga tyttavaks istusin su paremal käel ja cecilia arvan tundsin ka ära. veel mõned vanad tuttavad keda siinkohal tervitan, ja oleks tõesti tahtnud tutvuda ka teistega aga teema polnud ju see ja aeg surus takka,aga tore oli ja näeme jälle.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 7:12 pm    Teema: ühised üritused Vasta viitega

Vähemalt viis inimest jäid mulle veel silma. Esiteks titeootel proua, tema kõrval proua, kes nimesid kontrollis.Siis tema vastas ,üle laua, otsapeal istuv tumeda peaga proua ja veel see, kes toitusid lauale kandis ja minu kõrval istuv proua, kes agaralt sõna võttis. Pange neile nimed. Teised jäid mul vasakule nurga taha ja osad jäid teiste varju. Huvitav mõistatuse mäng.
Mõista, mõista kes see on.
Tagasi üles
Krissu
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Titeootel preili on Reelika, onkoloogiahaigla sotsiaaltöötaja.
Nimede kontrollija - Kristi (Hanny) KAEV juhatusest
temast järgmine oli minu õde ja ülejärgmine mina (Kristi, rohelise kampsuniga)

Tumeda peaga proua laua otsast oli Tiina, toitusid kandis lauale Riina (konodont).

Järgmine kord teeme tõesti tutvustusringi Laughing
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Lisaksin juurde, et tegelesin ka toitude lauda toomisega, ehk jäin ka mina oma punase peaga kellelegi meelde Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sally

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Väga meeldiv tutvuda. Ega esimese korraga kõik meelde ka ei jää on selge.
Sellepärast oleks tõesti tore kohtuda, sest ega foorumis ikka kõike ei saa arutada. Mis oleks teha väike kohtumine näiteks millalgi advendi ajal.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> MTÜ Vähiühing KAEV üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit