Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida võib teha ja mida mitte tervise paradiisis???

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mon

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2010 5:02 pm    Teema: Mida võib teha ja mida mitte tervise paradiisis??? Vasta viitega

Selline siis ongi minu küsimus. Nimelt tütar teeb jõulu kingiks broneeringu praegu juba ära kogu perele Pärnu tervise Paradiisi. Ja kui küsis mu käest, et mida seal sooviksin endale... Et ma pole sellistes spaades kunagi käinud, siis tegelikult nagu ei oskagi midagi tahta. Tean vaid, et basseinid ja ujumine mulle ei meeldi ja kõik massaazid on keelatud Rolling Eyes Ma kohe ei tea... Aga ma pean nüüd raviregistratuuri kirja saatma, mis ma neile kirjutan?

Nüüd siis viimses hädas siia mõtlesin kirjutada, et äkki keegi on käinud kuskil spaades ja teab anda nõu, et peale rinna eemaldamist mida võiks ja mida kindlasti mitte ning mida peaksin neile endast rääkima?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2010 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hydro-Jet on väga mõnus, samas võid ju ka ürdi-pärlivanni võtta. Liigeseid võid helliatada osokeriidiga ja iluprotseduurid ei ole ju ka ohtlikud Wink
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2010 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Olen aru saanud, et soovitatud ei ole sügavsoojendavad mähised ja massazid. Mõnusad vannid ja igasugused näohooldused ei tohiks küll midagi paha teha. Basseinide osas olen endale ikka vaikselt ka neid erinevaid veejugadega massaze lubanud. Siis veel mitmesugused saunad. Aurusaun on temperatuuri poolest leebem, kui tavaline leilisaun. Infrapuna vist meile ei soovitata. Ise olen paar korda ikka ära proovinud. Kes ekstreemsusi tahab, võib torusid ka proovida. Ma ei suuda kunagi jätta proovimata. Wink Shocked Pärnus on tore kärestik ka ... Küünarnukid küll pärast väheke sinised ... Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mon

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 12:23 am    Teema: Vasta viitega

li-li kirjutas:
Hydro-Jet on väga mõnus

Mis see Hydro-Jet on?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Rinnavähk Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1