Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kohutav uudis

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 12:55 pm    Teema: Kohutav uudis Vasta viitega

Eesti tunnustatuima nahaonkoloogi dr.Niine piirituid kogemusi ja teenuseid me kahjuks haigekassa finantseerimise kaudu enam kasutada ei saa. Sad
Võib kahtlustada, et see on ka üks Hiiu Onkoloogiakeskuse lammutamise ja meie meditsiinisüsteemi üldise kriisi tulemus.

Nii masendav, et me ei suuda oma parimaid arste kinni hoida? Kes läheb välismaale, kes lihtsalt enam ei jaksa süsteemiga võidelda. Mis küll edasi saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jaanika

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ohh Kerstikene,

Pealkirja lugedes langes mul süda talla-alla ... tohutult kahju on dr Niini välismaale siirdumisest - ta on suurepärane arst.

Siiski piiludes vähifoorumit ja lugedes pealkirja "Kohutav ... on mul hetkel naeratus näol.

Jaanika
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada dr Niin välismaale ei siirdu. Kuid hetkel on ta lahkunud Põhja-Eesti Regionaalhaiglast. Tema erakliinikusse aga saab vastuvõtule endiselt minna.
Tagasi üles
Jaanika

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 8:57 am    Teema: Vasta viitega

Jah Kersti, ma lugesin kiiruga valesti su kirja!
Tagasi üles
A4

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2011 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kohutavat pole siin midagi Very Happy .
Melanoomi kahtluse korral saab erakasse kiiresti ning veel terve olles leiab selle raha ka. Kiirus on ju esmatähtis! Tema kogemused ei kadunud kuskile, vaid on vastupidiselt kiiresti kättesaadavad!
Hiiule tema juurde aega ei saanud ikka ammu juba enam. Seega on selgus majas ning ei raisata asjatult aega üritades Hiiul jutule pääseda.

Ning Hiiule jäi väga häid südamega arste Smile ..kui erakliinik vastuvõetamatu tundub.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2011 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei ole Hiiul varsti enam ühtegi arsti. Olen juba kuulnud, et Mustamäe kombinaati minekust on loobunud teisigi arste. Midagi on ikka väga jama selles asjas.
Raske on taluda just seda, et oled aastaid käinud ühe kindla arsti juures, kes sinust kõike teab ja nüüd oled lihtsalt teadmatusse visatud.
Tagasi üles
liisav

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2011 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Jaanuari keskel käisin alles dr Niine juures mustamäe haiglas, ta pani mulle uue aja ka aprilliks.. Ütles, et vähemalt 2 aastat peaksid nad seal ikka olmea.. Kas nüüd tuli see otsus, et ta enam seal ei jätka?
Tagasi üles
Jaanika

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2011 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Liisa

Mulle helistati onkost - oli dr Niini juurde aeg pandud septembris märtsiks Smile muudeti ringi päev ja arst on ka keegi teine, aga vast ikka hea arst. Liisa, kui sulle ei helistata, siis helista igaks juhuks üle. Ma küsisin sama aega mis mul oli pandud juba ammu kinni, aga kahjuks ei saanud Sad sain aja hiljemaks ja keset päeva.

Jaanika
Tagasi üles
liisav

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2011 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Oi jeerum, mulle pole keegi helistanud. Helistan ise siis esmaspäeval, ta pani mulle aja vist tegelikult väljaspool õiget vastuvõtu aega, kell 9 hommikul, et ikka tuleksin aprillis. Mis nimelise arsti juurde sa aja said? ja mis kuuks?
Tagasi üles
Jaanika

PostitusPostitatud: Püh Veeb 13, 2011 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Dr Laan on uue arsti nimi ja sain ikka märtsikuusse Smile helista kindlasti ja küsi üle

terv
Jaanika
Tagasi üles
liisav

PostitusPostitatud: Esm Veeb 14, 2011 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Helistasin täna, mulle öeldi, et tuleksin lihtsalt samal ajal kohale, et asendusarst võtab siis vastu.

Aitäh Sulle ka! Smile

Liisa
Tagasi üles
xander

PostitusPostitatud: Laup Jan 26, 2013 5:45 pm    Teema: Kohutav uudis Vasta viitega

Tere! Minu arstiks peale operasiooni oli ka dr. Niin. Kuna ta enam riiklikus haiglas vastu ei võta, olin ka mures. Kuna tema erakliinikusse olid kirjapanemise ajad pikad, panin riiklikusse haiglasse aja kirja. Minu arstiks sai dr. Kuusk. Väga tubli, tark ja kompententne arst. Ei tasu ülimalt pabistada. Meil siin riigis töötavad ka riiklikes haiglates väga hea tasemega arstid.Mina olen väga rahul.Järjekord on lühike, kõik uuringud on tehtud ja pole vaja olnud siiani veel raha maksta. Julgen soovitada Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit