Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

peab käima kontrollis

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Riho Tuisk

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2011 5:45 pm    Teema: peab käima kontrollis Vasta viitega

olen Riho ja asja möödus kaks aastat pahaloomulise kasvaja ja kilpnäärme ära opereerimisest Laughing .käin korralikult kord kvartalis kontrollis ja nüüd leiti jälle ultrahelis mingi moodustis.soovisin kiiresti operatsiooni et see eemaldada ja selgust täpselt saada dr. Tuulik mõistis minu stressi ja opereeriski.rahuloluks selgus õnneks et see oli armkude mis oli eelmisest operatsioonist kasvanud ja segas veidi minu neelamist.olen jälle pinge vaba tänu kontrollis käimistele ja arsti oreratiivsele sekkumisele tehes oma tööd hästi (väike probleem on aga küll see ka mõõdub) Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2011 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, Riho!
Hea, et see uus sõlm midagi halba ei olnud. Alati panevad ju need uued opid muretsema.
Olen ka dr Tuuliku juures mitmed aastad jälgimisel olnud. Ehk jagad natuke kogemusi, kui ruttu hetkel selliseid oppe teha saab. Kas on endiselt pikad järjekorrad? Dr Tuulik on vähemalt Mustamäel ilusti olemas. Mul oli kilpnäärmes healoomulised sõlmed aga mäletan, et soovitati kord aastas ikkagi teist sagarat ka kontrollimas käia. Nüüd aga ei teagi täpselt kelle juurde seda peaks tegema minema. Dr Tuuliku juurde vist otseselt enam asja ei ole.
Kõike head sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Pea- ja kaela piirkonna vähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit