Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

rind,emakas-munasarjad läinud...nüüd maks...kuhu edasi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
leevi

PostitusPostitatud: Esm Mai 16, 2011 12:13 pm    Teema: rind,emakas-munasarjad läinud...nüüd maks...kuhu edasi Vasta viitega

tere Kullakesed,

...nüüd siis maks. maksa-osakonnas puha tühjus, kas pole tõesti kellegagi arutada.
kas nad on juba vikerkaare taga?
hallooo......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cecilia

PostitusPostitatud: Esm Mai 16, 2011 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Leevi,
Mis teemal Sa arutada tahaksid? Mis probleemid on Sul maksaga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
leevi

PostitusPostitatud: Esm Mai 16, 2011 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

...et mis mind ootab. konsiiliumit veel pole olnud aga siis sealt edasi. kui on teada kõik täpsemalt...kas see kuulub üldse arutelu valda. võimalik, et see teeb kellelegi haiget.olen aru saanud , et pigem olla rohkem vait, kui jagada seda lähedastega. see on koormav...võib tekitada mõnes mõttes kohustusi olla lähedal ja saadaval, kuigi nad seda väga ei sooviks.
maksas on siirded. prognoos - keemia.
kas ma tahan seda uuesti läbi teha. tean mitut juhtumit, kus keemia ei jõudnudki lõpuni. kas ma tahan need viimased antud ajad kurnava keemiaga jagada või panna 100-ga läbi elu edasi....siis niivõinii lõpuni.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Esm Mai 16, 2011 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tere leevi,
Kõik olerneb ju nende metakate suurusest ja palju neid on ja kuidas nad ravile alluvad. Mul on 2 metakat maksas ca 1-1,5 cm. Eelmise aasta mais avastati. Sain keemiaravi-algil Taxoterega, nüüd Xelodaga. Hetkel on metakad kenasti kontrolli all, suurenenud ei ole, seega käin tööl ja elan rõõmsalt, maksanäitajad on korras, enesetunne hea-elu nagu lill Smile

Taxoterega ravi tekitab küll kõrvaltoimeid, aga mõjus ilmselt hästi. Mul veri ei kannatanud hästi seda Taxoteret, leukotsüüdid viskasid vedru välja, sellepärast vahetati ravi. Aegajalt käin kompuutris, vaadatakse dünaamikat, hetkel see korras-mis edaspidi-tont seda teab Sad

Sinu küsimus on tuttav, isegi mõtlesin nii, aga nüüd olen rahul, et püssi põõsasse ei visanud! See ei ole veel lõpp, arsti sõnul on erinevaid raviomeid, mida proovida. Tean ühte naiskirjanikku, kel läheb maksametakatega juba 7 aasta ja elab ikka täisvereliselt.
Kui tahad lähemalt rääkida, kirjuta mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
leevi

PostitusPostitatud: Esm Mai 16, 2011 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

tänan Cecilla, ma natukene laagerdun, ootan ära kolmapäeva, saan teada oma raviarsti käest info ka luude ja markerite kohta. juunis on täis KT. kindlasti tahaksin sinuga siis rääkida. pole isegi veel nutnud Smile
tänan sind.
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2011 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kulla leevi, kuidas nüüd siis nii??? Ma olen täiega jahmunud sellisest uudisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
leevi

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2011 7:22 am    Teema: Vasta viitega

no vott Kaisakene. eks ma ise ka. ma olin ju terve.täna kuulen analüüside vastused. eks ma siis ehmatan teid edasi Smile.
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2011 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Nuuh?
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2011 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

ehhh.
kõik muu kõhuõõs ja vaagnapiirkond on korras nagu norras va maks
mõlemas sagaras rohkesti kajavaeseid koldeid (kuni 20) ja üks suur 8,3cm.
liigestes degeneratiivsed muudatused.siin-seal.
täna 1.kemm, taxotere mono. 1 kotike, läheb päris siva. 6 korda 3-nädalase vahega.. vahepeal tehakse uuringud, et teada,kuidas mõjus. siis vaadatakse, kuidas jätkata. nädala pärast lähen verd kontrollima.
käisin ka teabetoast läbi. rääkisin kristiga ja veroonikaga. sellest oli palju abi. nii mõnigi küsimus sai hea vastuse. olen ise väga rahul, et seda tegin.
sain sisemist rahu. ootan põnevusega kõrvaltoimeid Smile, seiklus algas täna. annan endast aegajalt märku. ja kui keegi tahab küsida midagi või rääkida, olen avatud ja teen seda meelsasti.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2011 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

No mida oskad kosta... Vastik vähk, mis kuidagi ei taha meist eemale hoida... kuid nii kaua, kui ravi teha saab peab ikkagi lootma... Keemia võib aastateks edasiarengu seisma panna.
Millise uuringu vastused need sul on? Kas siis tõesti täiesti kindel, et metastaasid? Kas markerid ka midagi näitasid? Miks üldse uurima hakati? Kas lihtsalt korraline kontroll või oli midagi tunda ka selle maksaga seoses? Degeneratiivsed muudatused kõigis liigestes on minul ka diagnoositud. Need vist hormoonravi tagajärjed. Kas sa oled ka hormoonravi saanud ehk kas su rinnavähk oli hormoontundlik
Ära jää oma mures üksinda. Anna ikka teada kuidas sul läheb, kuidas hakkama saad. Oleme üksteisele toeks. Kallid sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leevi

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2011 7:08 am    Teema: Vasta viitega

korraline läbivaatus pidi olema 27 mai. eelmine oli dets, kus olid mõned tehtud analüüsid korras. aga hakkasin valu tundma parema roide all. selline mitte tugev aga istus sees, andis hingates tunda ja ei mingeid seoseid, et milllestki. no ja õde käis just sapikive eemaldamas ja sümptomid tundusid sarnased.läksin perearstile, tal uh võimalus. vaatas üle ja ütle, et KOHE onkosse uuuringutele, ära oota. saingi varem. uuringid olid UH, stsintigraafia (no on ikka sõna), marker.marterite kohta mul numberid pole sellel lehel, mis mu käes aga need on ka tõusnud, nii öeldi. 7 jun. lähen kogukere kompuutrisse.
eks luud on ilmselt hormoonidest, kuigi ainult 1,5 või isegi vähem aastat söönud neid. vaikselt ka kalstiumi juurde krõbistanud. nüüd jäeti see ära. õnneks vist. tegi ka enesetunde sandiks.
ega ma juba tunnen end jällegi rõõmsamalt. rinnaga ja munagega sain küll lihtsalt toime. nüüd uitavad mõtted rohkem seal kaugemal. küll ma need ka kontrolli alla saan. mul ikkagi head inimesed ümber. pean vast ise nendega rohkem jagama, seni olen rohkem endas hoidnud. suuremad mured ,valud. ja kui neid ei jaga, siis on sind ka raske mõista ja siis sa ei mõitsa , et miks nemad ei mõista Smile hahhha.
tegelikult on hea, et on kevad ja suvi sel raskel perioodil, vähemalt rõõmsam.
tänan iga hea soovi eest.
ja võtan siis, seda kuiu selle suve haigust, mille ravi ilmselt kestab surmani Smile
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2011 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

tere...

..... ma ei teagi...küsisin arstilt neli korda üle..ütles, et marker 1800 ja peale 4 keemiat, mis olid iga kord erineva tagajärjega (taxotere) ja üks neist lõppes EMO-s ja haiglaraviga isolatsioonis, nüüd langenud 150le...kas see on võimalik.
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2011 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kas see on hea või halb? Ma ei tea nende markerite numbritest midagi. Õnneks.
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2011 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

nagu ma aru olen saanud on 30 juba ohumärk...hmmm
ajus ka miski metastaas. arst helistas ja homme juba kiirituse miski...äkki MRU ja ütles, et neljap juba kiiritus ja reedel siis taas keemia. eelmine jäi ära. leukot ots 0,8. tuunisid taas süstiga. igav ei hakka. täiskohaga .
Tagasi üles
prouakaisa

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2011 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Hmh.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit