Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

rind,emakas-munasarjad läinud...nüüd maks...kuhu edasi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
A4

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2011 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Ole vapper, lilleke!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leevi

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 8:32 am    Teema: Vasta viitega

tänaseks olen saanud 9 taxoteret erinevate vaheaegadega, erinevate kogustega. ahjaa....väikses ajus ka röövik sees. sain 10 kiiritust. silmad jooksevad vett, kõrvad ajavad ussipuru välja. päänak koorub, nina kuivab...pea valutab päris kõvasti.
kuskilt sain palaviku, mis päädis 3-pärvase 39-ga. midagi teha ei saanud. mõtlesin, et kas lõpp tulebki nii.
nüüd anti kuni nov alguseni "puhkust". siis hakkan saama tabletikeemiat.
uus seiklus algab.
olen vist natukene väsinud.
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 8:43 am    Teema: Vasta viitega

mh...vaatan, et kordan ennast. olen juba mõnest asjast kirjutanud. Smile. hakkab mõjuma Smile.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Oh, kallis Leevike - ei ole sul kerge aeg olnud. Samas oled ikka väga tubli olnud, et 9 taxoteret oled vastu pidanud. Kuid kas on peale Taxoteret ja kiiritust sulle mingeid uuringuid ka tehtud, et kuidas ravi on mõjunud? Kas vähemalt metakate areng on peatunud?
Kas peavalud olid enne kiiritust ka? Või kuidas sul üldse see ajumetakas avastati? Kas andis mingeid sümptomeid ka?
Saan aru, et tabletiravi on vähemalt paremini talutav. Vähemalt nii kaua on ikka lootust, kui ravi tehakse. Jõudu sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leevi

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Juunis tehti kogukeha kompuuter, see näitas ka aju metakat. kiiritusarst ütles, et kui on üks , siis tavaliselt on rohkem, ei pruugi näha olla.septembris uus kompuuter kehale. maksametakad kahanenud 30 %, supertulemus aga läbi kannatuste. aga sellegipoolest on neid veel väga palju. täna on minu rõõmud sellistsorti , et vereproov on korras , marker väiksem jne.
peavalutaja olen lapsestsaati olnud. need nüüd nats kõvemad,,,mitu korda päevas pean vaigistama ja öösel.sümptom on vast see, et ei saa selja pealt kõhuli keerata, siis pää plahvatab ja katus sõidab...tükk aega võtab toibumine.kuigi see on juba aastaid olnud...nüüd vast ägedam.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 8:43 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Sa oled niigi väga tubli olnud,ega see kerge ei ole.Ja ma arvan,et sa pole mitte kuskilt midagi korjanud, lihtsalt sellise ravi tagajärjel on immuunsüsteem olematu ja kõik võib lihtsalt möödaminnes külge hakata.Kuidas sul söögiisuga on, peaksid midagi sellist sööma, mis tugevamaks teeb.Minu arst ütleb, et tuleb süüa mitmekesiselt, et suuta vastu panna.Oled tõesti tubli olnud, nüüd ehk läheb lihtsamaks, tulemused on ju head.Optimismi !
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Nelj Okt 20, 2011 3:35 pm    Teema: kullakene Vasta viitega

sau, leevike
pole sind ammu kätte saanud, telefoni sa ka vastu ei võta, va paharet:)
Ära ole väsinud, võta igal hommikul Citrosepti- seda vast ka ravi ajal, see on looduslik antibiootikum ja USU, aitab! Pea püsti, kullake, sa oled üks väheseid optimismipalle, keda tean- selle pagana ´poisikese´kiuste- püüa aga edasi ja küll ta taandub. Onju!
Ah jaa, käisin mingi pendeldaja juures- vahva memm oli- ja ta käskis mul võtta paberilehe, kirjutada sinna peale selle nimi, keda enam kunagi oma elus tunda ja näha ei taha. Siis panna see leht kohta, kus harva käid, kasvõi metsa, sellele lehele nime peale tee rist- tikkudega, või vatitikkudega ja pane midagi sinna peale või mata mulla alla. Kui muud ei anna, siis hea tunde ja usu küll, et see va paha ei tule enam tagasi. Ma sain muide oma eksist lahti....ja juba kuu aega tagasi Smile Ma ei mäletagi enam millise lillepoti alla ta risti lõin. Ja praegu sain ise idee, et ristin oma selle ´poisikese´ ka Smile Las läheb päriselt ära.
Olen loll, aga järjekindel, ole ka Smile
17-18 nov olen ka päälinna pliks, kui saame, teeme kohtingu. Ole valmis seekord Smile
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2011 9:33 am    Teema: Vasta viitega

tänan teid kõiki heade soovide eest. need on mulle olulised. üldse kõik, kellega ma suhtlen on head ja ilusad. reedel lähen arsti juurde ja eks ma annan teada, mis analüüsid näitasid ja mis nad minuga edasi teevad.
silmad on tursesse läinud , alused ja laud vett täis....väga kummaline, pole elusees olnud . ühh.hoian kummelitee pakki peal, siis taltub nats.
pandariin: ootan sind, olen ikka olemas ja tahaks sind näha Smile.
Tagasi üles
pandariin

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2011 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kõvasti rusikad pihus- kõik läheb hästi, kullake!!!!!!
Ah jaa, olen ka 9.11 linnapreili, niiet räägime Smile
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2011 10:26 pm    Teema: arutelud Vasta viitega

Leevi, ma kardan,et silmad on paistes ikka ravi tagajärjel.Mina olen selle asjaga juba mõnda aega hädas.Olen nagu karu, nägu ümmargune ja silmad kadunud .Pidada olema ravimi kõrvalnähtus, vesi jääb kudedesse seisma, sest neerud protestivad ravimi vastu, mul muidugi neer, sest ta mul ainuke.Arst kirjutas tablette, mis aitavad vett välja viia ja neeru tööd kergendada.Arvan,et ehk Sul sama häda.
Tagasi üles
puma

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2011 10:34 pm    Teema: silmajama Vasta viitega

Mul ka sama häda juba paar kuud.Igasugu udupeene valgustusega supermarketites kaob pilt lihtsalt eest.Ja silmad paistes,ja vett lahmab neist ja nüüd va koorikud tekkinud.Arst oli suht hämmingus ja tema teada selliseid kõrvalnähte ei kaasne.Aitamas on maailma kõige odavam saialillekreem,mida läheb juba ei tea kui mitmes tuubikutäis.Aga no mul pigem annab see märku jälle ajast et B ja D ja E organismist kadunud ja tuleks neid manustada jälle!Ja selle teadmise sain ka-et üle mõelda ei tasu.On ka tavalisi-sügisest ja tuulest tingitud hädasid!
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kas saialillekreem silma? või saan ma millestki valesti aru? Kus kohas need koorikud tekivad?
Üldiselt olen aru saanud, et nö "kuunägu" põhjustavad need organismi turgutavad hormoontabletid, mida keemiale lisaks võtma peab.
Tagasi üles
tints

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kas muidu on loota ka, et kui enam hormoonravimeid ei tarbi, siis see kuunägu kaob? Nii tahaks juba oma nägu tagasi!
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Minul tekis see "kuunägu" dexamethasonist, mille eesmärk oli just pärssida taxoterest tingitud allergilisi nähtusi. Arsti sõnul tekitab dexa ka kõhupiirkonna turset ja soodustab ka kaalutõusu, aga samas takistab tugevaid allergilisi reaktsioone. Aga nagu ma seda enam võtma ei pidanud, siis tõesti kadus nii näo kui ka kõhuturse. Seega õnneks on see mööduv nähe.

Aga minust sel perioodil tehtud näopilt kujutab tõesti ümmargust ringi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
puma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 10:19 pm    Teema: saialillekreem Vasta viitega

kreemi määrin tavalise silmaümbrusekreemi asemele ja ikka kohe paksult.Mul igatahes aitab-sest vahepeal oli asi ikka väga hull-õues sain liikuda ainult suusamaskiga või kinnisilmi.Kujuures keemiavaba olen olnud juba pea aasta aga organism ikka tujutseb!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit