Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

rind,emakas-munasarjad läinud...nüüd maks...kuhu edasi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kersti

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2011 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki on probleemiks silmade kuivus? Käisin täna silmaarsti juures ja kurtsin ka silmade väsimust ja kipitamist. Arst vaatas mu vanust ja ütles, et eks sellises vanuses (algav meopaus... Wink jne) tekib üldine limanahkade kuivuse probleem ja silmad sealhulgas. Ei hakanud talle seletama, et mul peaks see juba 10 aastat kestma. Kuid silmade kuivus on vist tõesti probleemiks viimasel ajal. Apteegist kunstpisaraid vaja osta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pandariin

PostitusPostitatud: Reede Nov 04, 2011 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Mina läksin aasta tagasi vett täis, silmad rullis, keha paistes ja ise ümmargune. Kiiresti läksin lümfimassaazi. Üldmasaaz- 2 tundi. Kaks päeva istusin WC-s, pissisin kui segane- alla võtsin üle kilo ja sain vedelikud kehas liikuma, isegi see kott seal äralõigatud lümfidega kaenlaaugus sai tühjaks. Nüüd käin siis massaazis kui turseid tunnen ja alati aitab. Lümfimassaaz on meile lubatud- olen ka ise Kütneri patsient ja tema seda igatahes lubas. Kuid..... tohime me minna vaid spets väljaõppe saanud massööride juurde. Nimekiri on siin http://www.massaaziliit.ee/index.php?main=87&sess=dc514796a0db5a415a566a7dcc55f3c0
Need on spetsialiseerunud lümfimassöörid, kuid ka neilt tuleb enne küsida, kas nad teevad lümfimassaazi just meie probleemi puhul. Üldmassaz, nagu me teame, on ju keelatud.
Igatahes mina soovitan küll. Lisaks muidugi iseenese pidev paitamine juhul kui teist paitajat muidu pole Smile , ka see paneb vedelikud liikuma Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leevi

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

mina siin - ikka veel elus ja tähistan oma 20ndat keemiat viimase 12 kuu jooksul.
mõtlesin ,et annan endast märku.
on häid ja halbu uudiseid.
hea on, et ajust vähk kadunud.
kurvem lugu maksa metakatega...ma mõõte ei hakka panemagi, ...need on järsult suurenenud ja uusi lisandunud ja ka lümfid on haaratud. saan jällegi punast tilka. mainiti , et kui ei aita , siis miski plaatinaravi( kas keegi on saanud, teab täpsemalt?) ja arst ütles ka , et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Smile. marker oli 1900, nüüd juba 1700 Smile. peale punase saama hakkamist toimusid kummalised asjad. eriti halb ja valus oli olla. aga see punane oli ilmselt vähi provotseerimine , püüdis tõrkuda. ükskord tema peal ja mina all teinekord vastupidi. nagu iga teine takistus elus. onju. et ärgu ta veel minuga arvestagu, mul on tegemist Smile.
olen ikka olemas ja loodan, et teie ka. kui keegi tahab minu kogemusi kuulda, siis palun julgelt. ja ootan ise ka teie arvamusi, mõtteid.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Jõudu sulle, Leevikene!
Ikka hea, et ravidel mingi tulemus on ja et ikka uusi ravivõimalusi veel jätkub. Anna ikka edaspidi ka teada, kuidas sul läheb. Kui ei oskagi alati sulle konkreetselt abiks olla ja soovitusi jagada, siis vähemalt on teistel sinu kogemustest abi.
Ise ootan ka hetkel kompuuteruuringu tulemusi. Ei ole juba mitmeid aastaid seda tehtud... Natuke ikka pabistan, et mis sealt välja võib tulla...
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpux ka Leevist kuulda Very Happy äkki sa blogid kuskil? ära jäta meid teadmatusse ja pane või punkt või koma aga näita, et oled meie seltsis Smile
Ole õnnistatud ja kuhjaga tervistavaid kallistusi Smile
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2012 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

ma ikka võtsin hoogu ja arstki soovitas, et anna endast märku.
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

kallikesed,
hea , et te ikka olemas olete. ja märkate, et minagi siin veel.
mul talvel oli 2 kompuutrit järjest kui asjad kehvaks keerasid. järgmine augustis, septembris.
kui kuskil ühingutes mingeid üritusi, võtaksin meeleldi osa.
olen 2 korda käinud loovteraapias. väga huvitav on olnud...saad endast teada asju, millest aimugi polnud. tasub proovimist. pole kunagi hilja õppida ennast tundma seest ja väljast. uus kogemus , uus õppetund.

hoiame kokku.
Tagasi üles
li-li
Site Admin

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Kas sulle Haapsalu jääb väga kaugex? Meil käiaxe kenasti külas ka Keilast - ootame alati külalisi ühinemax:)
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 8:07 am    Teema: Vasta viitega

ei ole kauge. palju sõltub hetketervisest, olukorrast. ja eesti on ju väike Smile
Tagasi üles
leevi

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2012 8:01 am    Teema: Vasta viitega

tere jälle,

mina ikka veel siin Smile
nüüd on ka punase doos täis. nädala pärast hakkan hormooni süste saama.
+ nii palju ka veel, et hulgalised luumetastaasid. sellele hakkan luutugevdajat saama.
nõme vähk - mine ära - mine puu otsa. mõtlen seda tõsiselt.

võtsin ühest fotoprojektist osa, kus teemaks...ma vist ei ütle.... peaks ilmuma EE-s millalgi sel aastal. annan teada, kui olen autoriga rääkinud. põnev igatahes.
...ja reedel sain uue staatuse - ämm.

ja eks ma ikka annan märku.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2012 8:40 am    Teema: Vasta viitega

Tere Leevi,

Loodetavasti olid tütre pulmad toredad ja Sinu ämmakshakkamine laabus lõbusalt!
Pidin hakkama ka neid hormoonsüste saama. eks näis. Hommikused peavalud on koledad, aga õnneks päeva peale läheb üle. Arsti ei saa ka telefoni teel kätte, teaks kas nende peavalude vastu midagi peale ibumetiini töesti ei ole. Ohh, peame vastu, aga tööl käia ei viitsiks üldse nende hommikuste peavalude tõttu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kersti

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2012 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tere!

Leevile palju õnne ämmaks saamise puhul. Siis ehk väikest peret ka oodata... või oled juba vanaema.
Kas keemiaravi üldiselt markerit ka sul alla viis? Varem kirjutasid plaatinaravist. Mis sellega sai?
Cecilia kahtlustab vist ka peavalude tekitajana metastaase. Kuidas, Leevi, sinul ajust metastaasid ära kadusid? Kas keemia või kiiritus?
Olge tublid ja pidage vastu! Hea, et ikka mingid ravivõimalused olemas on.
Cecilia, äkki võiksid vähemalt vahepealgi natuke haiguslehte võtta. Oled muidu nende ravide kõrval nii tublilt tööl vastu pidanud. Kuigi eks selle kodus olemisega on jälle ka omamoodi - hakkad ehk liialt palju oma haigusega tegelema jne. Peaksid mingi muu tegevuse asemele otsima.
Eks neid valuvaigistajaid on ju mitmeid. Mõned teevad vist väga uimaseks. Miks muidu ibunetiini välja vahetada tahad?
Kallid teile ja andke ikka teada kuidas teil läheb.
Ah-jaa, ootame siis põnevusega fotosid...
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Esm Okt 08, 2012 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kersti, MA EI KAHTLUSTA metastaase, mul ongi need pealuus ja loomulikult kinnitab seda ka minu arst peavalude põhjusena. Lisaks näitab markeri tõus mikrometastaaside olemasolu. Ibumetiini väljavahetamist tahan seepärast, et peavalud tugevnevad ja see ei pruugi enam aidata. Täna kirjutas arst mull diclaci, pean nädala ootama, siis saan ka uut keemiat süstidena.

Peavalud on lihtsalt väga hirmutavad, aga nende vastu aitab ainult valuvaigisti.
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Okt 09, 2012 10:50 am    Teema: Vasta viitega

cecilia kirjutas:
Kersti, MA EI KAHTLUSTA metastaase, mul ongi need pealuus...

Ok! Lihtsat olen aru saanud, et otseselt üheski uuringus ei ole metastaasi veel ära toodud. Kuid eks arstid oskavad tõesti ka sümptomite järgi diagnoose panna.
Diclac ongi see rohi, mis võib nö purju teha. Mul ämm praegu üritab ka selle rohuga oma seljavalusid leevendada. Natuke kõhedaks teeb küll, kui näed milliseks rohi ta muudab... Kuid mis teha - peamine muidugi see, et valu ära võtab. Kuid tema ju ikkagi eakas inimene juba ja eks nendel võivad kõrvalmõjud tugevamad olla.
Kas oled ise juba proovinud seda rohtu? Ehk võiks valukabineti arstidega ka konsulteerida. Seal väga hoolivad ja põhjalikud arstid.
Tagasi üles
cecilia

PostitusPostitatud: Teis Okt 09, 2012 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ma veel ei ole seda diclaci proovinud, eks proovin siis kui muu enam ei aita.
Lihtsalt arvan, et on hea, kui midagi tagavaraks on.
Kusjuures päeval on kõik korras, aga need hommikud.....
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit