Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

neer viskas vedru välja

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sally

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2011 2:33 pm    Teema: neer viskas vedru välja Vasta viitega

Mul on ikka olnud selline mulje, et need, kes siin sõna võtavad, on kenasti tervenenud inimesed ja pole julgenud oma hädasid eriti kurta.Aga nüüd saan aru, et on teisigi, kes veel võitlust peavad.
Võibolla oskab keegi nõu anda,mida ette võtta.Minul ütles ainuke neer üles,ei pidanud ravimile vastu ja mulle tehti kuuajane ravipaus. Järeldused tehti verepildi järgi.Kas sõraline kasutab nüüd juhust ja suureneb, või ei tee kuune paus eriti suurt kahju. Ja mida saaksin ma omalt poolt teha neeru töö parandamiseks.Joon nõgeseteed ja veel ühte neeruteed, muud ei oska ette võtta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
betsi

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2011 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Minul olid kunagi lapsena neerud haiged ja olin sellepärast ka mitmeid kordi haiglas.Mäletan et kui teised sõid normaalset toitu siis mina pidin sööma täiesti magedat, soolane oli mulle keelatud.Ema tõi mulle ka haiglasse nõgese ja raudrohuteed mida ma vaheldumisi jõin.
Ma ei tahaks uskuda et selle kuuga need metastaasid oluliselt suureneksid, peale mehe oppi kui ta kuu mingit ravi ei saanud olid metastaasid kasvanud mõni millimeeter.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit