Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

MRT

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keitykarol

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2011 9:12 pm    Teema: MRT Vasta viitega

Kas keegi oskab öelda kas kogu keha MRT uuringule on keeruline saada!!Vaatasin,et oma raha eest maksab see üle 1000.euri.Kui kedagi on saadetud siis mis on elnud need vaevused miks arst on otsustanud anda saatekirja sellele uuringule ja kas seda saab teha ka perearst?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 8:28 am    Teema: Vasta viitega

Väga täpselt ei mäleta, kuid mina käisin oma seljavalu pärast. Saatis onkoloog. MRT tehakse just siis, kui on vaja liigeseid, selgroogu jne uurida. Arvan, et perearst ei saa saata, kuid küsida võib ikka.
Mille üle muretsed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
keitykarol

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaksin olla kindel et kõik on korras:)))Ja vahepeal on rindade vahel ma ei saagi aru kas maos selline imelik tunne...
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Aga miks just MRT? Kas kompuuteruuringut (CT) ei ole küsinud? Kas sul on alles keemia läbi saanud? Eks keemia tagajärjel võib samuti igasuguseid probleeme tekkida. Mao probleeme kurdavad paljud keemia ajal ja peale keemiat. Kurda alati oma probleeme julgelt raviarstile. Onkoloogid saavad kõige paremini uuringutele edasi saata. Milline staadium sul oli? Kas on hormoontundlik? Lisauuringute vajadus oleneb tihti ka staadiumist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
keitykarol

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Olen aru saanud,et MRT uuring näitab kõige paremini kõike asju.Mis see CT on ja mis hädade korral seda tehakse.Rindadest tehti mulle enne op MRT,et vaadata kas saab säästik op teha.Mul oli 2 staadium ja hormoonitundlik.Kõhukoopa ultraheli uuring oli ok ja luudeuuring siis ka vist ok,vähemalt seda osa mis puudutab metafaase.Keemia on mul läbi ja praegu saan kiiritust 33 korda.Sellele veel Zoladex süste ja varsti hakkab ka Tamoxikseen.Ehk siis pean jah oma mao häda oma arstile rääkima.
Tagasi üles
Kadi

PostitusPostitatud: Esm Juul 25, 2011 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tere. CT on kompuutertomograafia. Tartu Kliinikumi lehel on seletatud.
www.kliinikum.ee ja pane näiteks otsingussse. Võib-olla on Tallinna haigla lehel ka, pole vaadanud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit