Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kahtlused!

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
keitykarol

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 10:12 pm    Teema: Kahtlused! Vasta viitega

Oh olen väga hädas oma mõttetega:((Jaanuaris tehti mulle rinda säästev op rinnavähiga 2 staadium.Olen juba igast uuringutele ennast kupatanud ja need on vähemalt senimaani korras olnud.Nüüd tunnen parema ribi all nagu mingit õhumulli mis koguaeg segaks mind....oma mõtted ajavad hulluks:((Nii kui midagi kusagilt valutab arvan kohe,et siirded tulnud jne.Käisin juuli alguses kõhukoopa ultrahelis ja siis oli maks korras.Kas on üldse võimalik,et nii kiiresti tekkivad mingid siirded?Nii keeruline on elu pärast sellist deagnoosi...ei saa kuidagi rahu hinges:((
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ja-jah - tuttav probleem. Selle mõttega peab harjuma - kõik hädad ei ole tõesti vähiga seotud. Samas ikka reegel, et kui midagi kahtlustad, siis tuleb arstile kurta, et kahtlustest lahti saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kerahein

PostitusPostitatud: Laup Sept 17, 2011 6:38 am    Teema: Vasta viitega

Üks tuttav kogemustega arst, kes ka homöopaatias tugev, soovitas mulle just muretsemise vastu belladonna LMVI terakesi. Võtta sisse ühel õhtul 5 tk korraga. Olin talle rääkinud kuidas uuringuid tegin, et süda rahu saaks. Uuringuid saaks ka ilma pabistamata teha. Kavatsen ära proovida, otsin nüüd, kes ära toob, Riias pidi teatud apteekides müüdama. Kuu aja pärast siis palus doktor helistada ja öelda, kuidas ma end tunnen.
Tagasi üles
tiss

PostitusPostitatud: Laup Sept 17, 2011 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sellel sügisel saab kolm aastat minu rinnavähi opist (III st). Siiani vastu pidanud. Palju õnne mulle Laughing

Nii tuttav tuleb kõik ette, siiamaani ajab iga torge organismis häirekellad helisema. Ja neid torkeid jagub! Peale keemia- ja hormoonravi ei tunne oma keha enam ära. Alguses ajas tõepoolest kõik paanikasse, nüüd suudan siiski varbavalu terve mõistusega võtta:)
Pean siiski ütlema, et oleks arstidel aega või tahtmist olnud mulle rohkem selgitada, oleks paljud hirmud ilmselt olemata olnud. Tormasin samuti ühelt uuringult teisele, paraku vahetult peale keemiat on tervis ise ja ka paljud näitajad väga kehvad, nii et ajavad inimese veel rohkem närvi.

Näiteks, väike peavalu, hmm, metakad juba ajus!. Nädal, kaks, kuu, lõpuks paanikas kompuutrisse. Tore, midagi ei leitud ja peavalugi nagu peoga pühitud. Ja nii paljude sümptomitega.

Mina valisin enda korralekutsumiseks reiki. Katsetasin paljusid erinevaid trenne, meditatsioone jne jne, enne kui leidsin endale sobiva, millesse uskuda. Seesama vana banaalne tõdemus, et meie diagnoos, isegi kui sind millalgi terveks kuulutatkse, muudab sind ja "elab" koos sinuga surmani, vastab ilmselt sada prossa tõele. Sest hirm ei kao, seda saab vaid minimeerida.
Tagasi üles
keitykarol

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2011 10:38 am    Teema: Vasta viitega

Midagi peab jah välja mõtlema:))Ei saa jääda terve ülejäänud elu depressante sööma sest muidu ei tule toime:((
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Arutelud, kogemused, soovitused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit