Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

hirm

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
m.

PostitusPostitatud: Esm Nov 21, 2011 8:17 pm    Teema: hirm Vasta viitega

tere, olen mees ja peaagu 30. olen mõned aastad stabiilselt käinud nahaarsti juures, sest sünnimärke on mul ikka väga palju, eriti selja peal. käisin ka aasta alguses ja nüüd jälle oktoobris. esimest korda avastati kahtlane sünnimärk ja kohe järgmine päev saadeti onkoloogi juurde tartus (karl kull), kes pani ka operatsiooni aja, aga seda alles uue aasta alguses. käisin veel ka sünnimärkide skäneeringus, kus arst ütles selle sama sünnimärgi kohta, mille kohta nahaarstki, et on kahtlane ja lisaks veel üks on kahtlane. mõlemad on äärtest tumedamad, asümmeetrilised ja pilti tehes tundusid pealt kohati sinakad/hallikad. nüüd ma põen ja ootan oppi ning biopsiat ja lähen samal ajal hulluks, sest mulle tundub nagu selg valutaks ja kipitaks. vaatasin ka vanu pilte ja tundub, et need sünnimärgid koguaeg enamvähem sama suured olnud, kuid ikkagi. proovin sellest kõigest üle olla ja positiivseks jääda, aga väga ei õnnestu, ikka lähevad mõtted halvaks:(.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
A4

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2011 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

www.nahakliinik.ee saab kiiremini kui uue aasta alguses...ilmselt
Tagasi üles
Kersti

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2011 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid seal kliinikus on vaja endal maksta. Muidugi oleks ehk lihtsalt hea veel ühe väga kogenud arsti arvamust kuulda.
Kõige hullem ongi teadmatus. Kuid mida arstid täpselt arvavad? Ehk peaksid suure mure asemel hoopis rõõmustama, et õigel ajal sünnimärgid eemaldada saad. Operatsioon ise ju üsna kerge. Ütled, et käisid alles aasta tagasi ja siis arstid järelikult veel midagi väga ohtliku ei näinud. Ehk on nüüd lihtsalt mingid muutused tekkinud ja lihtsalt kindluse mõttes tasuks ära opereerida? Kui ka on mingid nö pahad rakud sees, siis õigel ajal ära opereerides on paranemine tavaliselt 100%. Mul endal saab varsti I st melanoomi operatsioonist 10 aastat täis.
Kõike head ja anna endast teada, kui rohkem infot tuleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Demex

PostitusPostitatud: Nelj Nov 24, 2011 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu kahjuks ka Niine kliinikus pikad järjekorrad. Käin ise ka seal kontrollis ja oktoobris helistasin, et aega saada ja sain 1.detsembriks. Arvan ära liialt paanitse...Minul opereeritud peale melanoomi diagnoosi kokku veel 9 kahtlast ja need olid kõik korras. Nii et lootust ju on, et midagi halba pole. Kuigi saan sinust väga hästi aru. Väga imelik, et alles uue aasta alguseks said aja, et need ära lõigata. Jube vastik niimodi oodata teadmatuses. Kas sain õigesti aru, et käisid sünnimärke kaardistamas? Kas see arst ei oleks sulle varasemaks aega saanud? Minul kaardistas Dr.Abram, lõikuse aja sain järgmiseks päevaks ja tema ise ka lõikas. Ja peab tunnistama, et lõikas väga ilusti ja arm oleks kena jäänud aga kahjuks oli pahaloomuline ja opereeriti veel suur jupp ära.
Tagasi üles
Siidikiisu

PostitusPostitatud: Reede Nov 25, 2011 3:36 am    Teema: Vasta viitega

Mina käisin Dorpatis näitamas ja oli vaja lõigata, lõikuse saamise aeg polnud pikk ja lõikas ka dr. Abram nahakliinikus. Hiljem muidugi seda armi pikendati pahaloomulisuse tõttu. Ja ma mõtlesin kas ütlen või ei, aga see dr Kull vaatas ka enne suurema opi määramist minu armi ja ma küsisin kohe, kas keegi teine ei lõikaks, selline 80 pluss vanus ei avaldanud mulle positiivsust ja kuulnud olen ma ka temaga igasugustest jamadest, vingus ja vigises muude asjade kallal, mis polnud tema asi Smile Seega sain endale lõikama keskeas naisterahva. Aga Niines on pikad järstid, seda ma ka kogesin, oli ju vaja mitut arvamust nüüd pool aasta hiljem, endal süda rohkem rahul. Aga nii kaua oodata ei tasu, sest mina optimist läksin igaksjuhuks ja väljusin nö ikka õrnalt kaotajana...kahjuks oli juba pahaks läinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Nahavähid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit