Vähifoorum Vähifoorum
Kõrbe teeb ilusaks see, et kusagil varjab ta kaevu (A.De Saint-Exupéry "Väike prints")

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kompuuteruuring ja magu

Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
betsi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2012 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Oskaks keegi öelda, kas kompuuter näitab ära ka selle kui maos on metastaasid.Arstilt ununes see küsida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kersti

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2012 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Väga täpselt ei tea, kuid mina olen aru saanud, et magu kompuuter ei näita. Olen vist kunagi oma arstilt ka seda küsimust küsinud ja minu arust ta seda ebamääraselt mõista ka andis. Sellepärast tehakse mao uuringut teiste meetoditega. Kas sul on maoga probleeme?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
betsi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2012 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Minul mitte aga minu mehel on viimasel ajal maos puhitused ja ebamäärased valud. Õnneks saab juba homme uuringule.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Nelj Märts 15, 2012 5:39 pm    Teema: Re: uuringud Vasta viitega

Tere Betsi!
Kuidas sinu abikaasa ravi Roferoni ja Avastiniga on läinud?Ole kena ja informeeri meid ka ,kui kompuutri vastuse saad.Olen oma arstiga ka rääkinud ja minu meelest ütles ta ,et kompuuter maosiirdeid ei näita.Näitab küll maoseina paksenemist.Mul on ka vahel maos kõrvetised ja vahel ebamäärased valud,aga arvan,et see on ravimist, sest võtan tablette. Muidugi loeb ka toit mida sööd Aga nüüd ajasid mulle ka hirmu nahka.Ehk on keegi,kes oskab öelda, millised on tundemärgid,kui maos on siirded.
Tagasi üles
betsi

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2012 7:58 am    Teema: Vasta viitega

Perearst saatis gastroenteroloogi juurde aga neelama ei lastud.Arsti sõnul on sümptomite järgi tegu väikse põletikuga, rohtude söömisest ja stressist. Mehel on ka varem diagnoositud reflukshaigus.Kirjutati välja Nexumit.Neelama ei tahetud panna, kuna see pidi ärritama sisemust ja kui seal mingid halvad rakkud on võivad need kasvama hakata.Ka käskis ta oma onkoloogiga konsulteerida ja tundis huvi millal viimane kompuuter tehti, tähendab see vist ikka näitab midagi.
Avastini ja Roferoni ravi käib, siiani on kõik stabiilne.Uus kompuuter peaks olema aprilli keskel.
Kuidas sinul endal Sally raviga läheb? Ära oma mao pärast küll muretse,
vaata milline stress on sul olnud, see kõik ju mõjub.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2012 11:11 am    Teema: uuringud Vasta viitega

Ma ise oletasin ka,et need maohäired on ravist,aga tead ju küll,et paanika on kerge tulema.Mees saab sul veeni, aga mina olen üle kahe aasta neelanud neid mürgitablette.Ime ,et magu lõpuks üles ei ütle.Neerud ja kilpnääre on juba reageerinud ja pean neid eraldi ravima.Aga Sutent, mida ma juba üle aasta olen võtnud,tegi mulle viimases kompuutris üllatuse.Metakad olid heast peast 27% vähenenud ja üks täitsa ära kadunud. Kusjuures eelnenud kompuutris oli jälle mõned samaks jäänud ja mõned suurenenud.Ja nüüd järsku selline positiivne tulemus.Elame me ju kompuutrist kompuutrini ja kunagi ei tea mis ees ootab millega üllatatakse.Kas positiivselt või negatiivselt.
Kas mehel magu lihtsalt valutab või on kõrvetised.Mul kipuvad ikka rohkem kõrvetised,vahel ka valu olema.Ilmselt tuleb toitu valida,mis magu ei ärrita.Pean oma arstiga rääkima,ehk kirjutab ka mingi ravi.Aga sondineelajat minust ei saa,sest aastaid tagasi prooviti mulle sondi ja siis tekkis mul spasm ja sond jäi neelamata.Seda enam siis tõesti nüüd .Mulle kord arst näitas arvutis minu kompuutri pilti ja seal oli magu väga hästi näha ja maoseina paksus ja kõik muu.Siis ta ütles,et näete ,magu on nii kena.Võibolla tõesti ikka midagi näitab.Igal juhul seda,kas midagi luudes on,näitab kompuuter küll,selleks pole eraldi uuringut vaja,sest minu kompuutri vastuses on alati kirjas,et luudes koldeid ei ole.Järelikult näitab.
Tagasi üles
betsi

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2012 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Need sinu kompuutri viimased uudised on küll super head, meil on sinu pärast väga hea meel.
Mehel kõrvetab ka vahel ja muidugi patustab ta happeliste toitudega.Ise ta ütleb, et kui kõik endale ära keelata siis see ka ei ole mingi elu.Selles suhtes ma mõistan ka teda.Magu on kindlasti ärritanud ka vererõhu rohud, mida ta igapäev võtab.
Sondi olen ise neelanud kaks korda, kunagi ammu ja aasta tagasi.Vahe oli nagu öö ja päev.Viimane kord ei saanud arugi kui see juba maos oli.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2012 7:18 pm    Teema: uuringud Vasta viitega

kuidas mees on sellele Avastinile vastu pidanud,kas vererõhk on normaalne.Mina kahjuks pidin vererõhu pärast katkestama-170-180 oli juba kõrge.Nüüd olen kuulnud ,et tehakse edasi ka siis ,kui vererõhk on 200.Kas tal metakad vähenesid ka või on stabiilsed.Kaua talle seda on juba tehtud,aeg läheb ruttu.
Ma uurisin internetist ka selle mao kohta ja peale sinu kirja rahunesin veidi maha.Ega asi on ikka nii,et kui midagi kuskil viga on,siis on hirm kohe nahas.
Jah,seekord olid näitajad head,aga nagu sa tead,midagi pole igavene.
Tagasi üles
konodont

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2012 10:52 am    Teema: Vasta viitega

Vaevlesin kah kõrvetiste küüsis ja loomulikult oli kujutluspilt metakatest maos väga ere. Aga siis lõpetasin musta tee joomise (nüüd vaid piima või koorega) ja pole pisimatki kõrvetist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tiiu

PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2012 4:54 pm    Teema: Must tee Vasta viitega

Väga huvitav! Must tee on minu lemmikjook. Parkained ergutavad magu(kevadel söön võililleõie varsi.)
Mul must tee pigem vähendab maovaevusi. Aga kõrvetiste osas peab jälgima. Aitäh tähelepanekute eest.
Mul aitab kõrvetiste vastu ka tavaline või, kuigi meil siin foorumis on soovitatud kitsepiimavõid.
Tagasi üles
betsi

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2012 6:35 am    Teema: Vasta viitega

Metastaasid on stabiilsed, ainult paar tükki on lubatud piires suurenenud.Avastini talub mees hästi, vererõhk on normis.Muidugi on ka vererõhu tõuse, aga need on vererõhutõvest.Nüüdseks on ta seda ravi saanud aasta ja viis kuud.
Tagasi üles
Sally

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2012 5:57 pm    Teema: uuringud Vasta viitega

kuidas küll aeg läheb.Alles see oli ,kui ta seda saama hakkas ja juba poolteist aastat möödas.Siis on küll tal hästi läinud.kui kõrvalnähte üldse pole ja nii kaua vastu pidanud.Tubli.See on tõhus ravim.Ma loodan,et ehk saan ka veel kunagi seda,sest ma sain ainult kaks korda ja siis lõpetati.Ehk pean nüüd paremini vastu.Tean mitut inimest kellele on seda tegema hakatud,kui muud ravimid on kõik ära proovitud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Vähifoorum -> Uuringud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

SwiftBlue Theme created by BitByBit